Kalp Mi Yoksa Hayvan Patisi Mi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kalp Mi Yoksa Hayvan Patisi Mi

Dero

Kullanıcı
Enfad pro mu 3d limi
Valla cihazın hangisi olduğunu bilmiyorum aşşağıda resim linkini attım.

GraSviTi
qbnzMd.jpg

grasviti

Kullanıcı
HIM.pro evet boşluğu güzel diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum

GraSviTi

Dero

Kullanıcı
HIM.pro evet boşluğu güzel diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum

GraSviTi
Valla üstat birkaç yere baktık, ikisinde oda yakaladı, Daha açmadık nedir ne değildir öğrenicez. kayada boşluğu yakaladığını sanmıyorum, biryerde yedi basamaklı merdiven vardı, yanında yedi sekiz tane sunak vardı ama mezarlarını bulamadı!
Çok yer gezdik, çok yere baktık ama hiçbiyerde malzemeyi göstermedi, ben cihazdan şüpeliyim, herşey yarım kalan yerleri açtığımızda ortaya çıkacak. Hayırlısı...

grasviti

Kullanıcı
Bildiğiniz m kadarıyla boşlukta iş görüyor diyorlar ama metalde iyi değil diye biliyorum boşluk bulsunda gerside açınca belli olur

GraSviTi

Dero

Kullanıcı
Bildiğiniz m kadarıyla boşlukta iş görüyor diyorlar ama metalde iyi değil diye biliyorum boşluk bulsunda gerside açınca belli olur

GraSviTi
Aynen üstat boşlukta iyi gibi, kafamızdaki soru işaterlerini gidermek için biraz zaman gerek, zamanla herşey belli olur .

Dero

Kullanıcı
JaGZvn

Bu fotoda aynı bölgeden Sizce bu nedir.
Ortada Oyma beş altı cm büyüklüğünde, etrafında murç izleri, ölçtüm mesafeleri aynı. Oymanın ön kısmında çok küçük bir murç izi daha . Birde murç izlerinin üçü üçgen yapırıyor, ikiyüz metre ileride kanallı oyma var, kuyu işareti.

Üst Alt