Kalp Mi Yoksa Hayvan Patisi Mi | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kalp Mi Yoksa Hayvan Patisi Mi

grasviti

Kullanıcı
Bunun 5 cm etrafında boşluk tespiti yaparmisin sonuç ne çıkacak

GraSviTi

Dero

Kullanıcı
Eyvallah grasviti usta! şuan cihaz yok çubukta kullanmayı bilmiyorum, cihazı olan arkadaşım şuan burda değil ya cihazla bakıcam yada çubuk kullanmayı öğrenicem. Boşluk tesbiti yaptığımda burdan yazarım.
Birde Elli metre kuzeyinde bu taş dikkat çekiyor, alt kısmı yapı gibi duruyor.

grasviti

Kullanıcı
Yapi olacqgini Sanmam ama sağ tarafta toplanan taşları sızmış koydunuz oraya biri taşları bir araya toplanmış ayrıca ben pek birşey göremedim denemeye fayda var yapı dediğiniz yeri kenarlarından bira aşağı doğru inin belli eder zaten ona göre duruma bakarsiniz

GraSviTi

Dero

Kullanıcı
Yapi olacqgini Sanmam ama sağ tarafta toplanan taşları sızmış koydunuz oraya biri taşları bir araya toplanmış ayrıca ben pek birşey göremedim denemeye fayda var yapı dediğiniz yeri kenarlarından bira aşağı doğru inin belli eder zaten ona göre duruma bakarsiniz

GraSviTi
Aynen usta tarla toplaması olmalı ama o işaretin yüz metre batısında üç tane çakıl yığma var onlar şüpeli. Yada ikiyüz metre kuzeyin batısında işaretli taşın tam izasında kanallı oyma (su kuyusu işareti) var onunla bağlantılı olabilir!

grasviti

Kullanıcı
Çakıl ygmalara bir goz at yaklaşık en fazla 3 MT yoktur blkide

GraSviTi

Dero

Kullanıcı
Önce bir boşluk tesbiti yapmam gerek vede metal tesbiti, daha sonra çalışma yapabilirim, çünkü çakıl yığmaların yüksekliği bi üç buçuk dört metre var... Tarla sahiplerinden laf işitmek istemem. Değerli yada mezar olduğu anlaşılır ise olamaz bakabilirim bi çaresine... yorum için teşekkür ederim, Eyvallah Usta.

Üst Alt