Kaplumbağa, Fil, V, Dikili Taş...

walkman

Kullanıcı
Bölgenin uydu çekimi resmi

karanar ustam bizim kaptan tam deniz tutkunu imiş sen ne dersin?

Bu resimde öğle yemeği yediğim yerde tesadüfen gördüğüm bir foto hoşuma gitmişti.

Son düzenleme:

walkman

Kullanıcı
komana ustam benim de bildiğim kadarı ile konu fil ise "kasa veya emaneti diyebileceğimiz malı kuruk veya kuyruğa yakın kısımda aranmalıdır" bilgimi teyit etmiş oldunuz teşekkürler.

onur ustam 3d var ancak manyometrem yok bakalım deneme yapacağız. Olmadı müracaat yeri belli :)

ikizceli ustam ben onu farkm etmemiştim. Sizin figür dediğinizin üzerinde kalan blok taşı kastetmiştim. Yemin işaretine gözü gibi bakıyor benim dediğim gariban :)

ikizceli ustam eklemiş olduğum 9 ve 11. mesajlarımda eklediğim kroki dikkatinizi çekmedi sanırım?
Yorum için teşekkürler.

Battalgazi ustam Allah razı olsun. İnşaallah emeklerimiz boşa çıkmaz. Darısı tüm arkadaşlarımıza

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
komana ustam benim de bildiğim kadarı ile konu fil ise "kasa veya emaneti diyebileceğimiz malı kuruk veya kuyruğa yakın kısımda aranmalıdır" bilgimi teyit etmiş oldunuz teşekkürler.

onur ustam 3d var ancak manyometrem yok bakalım deneme yapacağız. Olmadı müracaat yeri belli :)

ikizceli ustam ben onu farkm etmemiştim. Sizin figür dediğinizin üzerinde kalan blok taşı kastetmiştim. Yemin işaretine gözü gibi bakıyor benim dediğim gariban :)

ikizceli ustam eklemiş olduğum 9 ve 11. mesajlarımda eklediğim kroki dikkatinizi çekmedi sanırım?
Yorum için teşekkürler.

Battalgazi ustam Allah razı olsun. İnşaallah emeklerimiz boşa çıkmaz. Darısı tüm arkadaşlarımıza
seninki dünyadaki gibi ,öbür alemdede zavallıyı altına almış.kral her yerde benim diyor.
senin adına böyle bir yer için sevinmekmi yoksa üzülmekmi gerekir bilemiyorum. çok teferruatlı ve ağır. ALLAH yardımcın olsun.
krokideki yerleri birbirleriyle bağdaştırmamak gerekir. tıpkı burdaki gibi ayrı değerlendirmek gerekir. her yerde sistem hesabı geçerli olmaz. bulgular detaylı bir şekilde çok açık.
bölge bana yakınmı. sağlıcakla.

walkman

Kullanıcı
ikizceli cevap için teşekkürler ustam bölge ege yakın sayılır :) Gönül istersen uzaklar yakın olurmuş. Beklerim ustam

En son işaretlediğim figürlü kayanın sağ gözünün yere baktığı yerde bir odanın varlığına dair bir işaret hem de taşın hemen arkasında yaklaşık olarak 60 cm çapında bir çöküntü var ayrıca o figürlü kaya emanet duruyor üstadım. Figürlü kayanın sağ tarafında ilk kroki de çizdiğim gibi kırma taş yığını da bulunmaktadır. ve Havalandırma/ruh deliği mi acep?:rolleyes: ne dersin

Oda işaretimiz
c

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
alanı tek taraflı gördüğümüz için,göremediğimiz bulgulara tarife göre yorum ne derece doğru olur. gözün büyüklüğü ve şekli acaba odayımı normal mezarmı veriyor değilmi.üstten açılıp kapatılmış ama malum derinlikte olan bazı odaları ,bir kısmından havanın yukarı yüzeye çıkmasına müsait bir toprak cinsi ile,bazılarında ise tarif ettiğin gibi , odadan yüzeye ,kayayı veya sert zemini oyarak belli bir çapta yapılarak havalanmasını sağlamışlardır. yalnız çok yerde ,bunlar dikine çıkmayabilir. makina kullananlarda bu noktada çok yanılır. çünkü oksidi havalandırmadan alır halbuki havalandırma odadan bir kaç m. farklı bir yönde olabilir.ama yakındır. boşluk tespiti yaptığına göre,en güzel aydınlatacakta sensin.
dediğin kayada sırtındaki,önündekinin bir kısımda, altındakilerde koyma. doğal kayalıklı bölge bunlarla istenilen bir yapıya kavuşturulmuş. ama üstten açılmaz.yüzeydekiler zemin altını veren bulgular. kendi medeniyetindekiler dindaşları buranın sahiplenildiğini görecek ve dokunmayacak. nasıl bizler mezarlarımızı koruduğumuz gibi. yoksa bizlere kopya vermek için yapmadılar.
buranın girişini tespit ettiğini düşünüyorum. girişin derinliğini de almalısın.çünkü dönüş çok belirsiz , anlaşılmaz ve genellikle 120 cm yükseklikte çıkar. o noktadan sonra dolgu götürür. ama tuzaklı kayalar vs. yi hiç unutmamak gerekir. izinli yapmak istediğini biliyorum. o noktaya geldiğinde bellimi olur ,belki ALLAH nasib eder. ama söz kabul edilmesin. yarınların ve şartların neler getireceğini ancak ALLAH bilir.

walkman

Kullanıcı
ikizceli ustam odaların yön ve durumları hakkında genel itibari ile bilgi sahibiyim. Ancak giriş konusunda tam tespit yapamadım.Komana ustamızın söylediği yerler giriş olma ihtimali çok zayıf ama araziye gidince bakacağım. Bu konuda yardımlarını bekliyorum.

SEVALİ

Kullanıcı
seninki dünyadaki gibi ,öbür alemdede zavallıyı altına almış.kral her yerde benim diyor.
senin adına böyle bir yer için sevinmekmi yoksa üzülmekmi gerekir bilemiyorum. çok teferruatlı ve ağır. ALLAH yardımcın olsun.
krokideki yerleri birbirleriyle bağdaştırmamak gerekir. tıpkı burdaki gibi ayrı değerlendirmek gerekir. her yerde sistem hesabı geçerli olmaz. bulgular detaylı bir şekilde çok açık.
bölge bana yakınmı. sağlıcakla.

Kendi şahsi görüşüm ve aynı kaplumbağada olması gereken olgular kartal ve kartal kaleye bakar..

Neden diyeceksin iki tane kaplumbağa var araları uçuş mesafesi 6 7 km kartallar ayrı fakat her iki kartalında baktığı yer aynı kale biri tepe üzerinde diğeri yamaya doğru tepe hadi çık işin içinden..

İkizceli Ağabeyimin dediği gibi sistem hesabı geçerli olmaya bilir arazi yapısına uyum sağlanmak istenmiştir..