Kaplumbağa, Fil, V, Dikili Taş...

star21

Kullanıcı
ilk ayağın topuğu haritayani konumu veriyor ona göre araştırma yaptın mı hiç

walkman

Kullanıcı
ağam konuya hoşgeldiniz.:)
Filin ayaklarından bahsediyorsunuz sanırım biraz daha açıklayıcı yazabilir misiniz?

DRAGON-34

Kullanıcı
Taşın kendinde olan kabartmayla üzerine yapılan oyma işareet aynı zizemi içinde saklı Ve şuna eminim burası değerli gömü yapılmış define bölgesi tuzaktan tılısıma kadar herşey vardır.Burada arama yapmadan tılısımı iptal edilmesi gerekir yoksa tesbiti sağlıklı yapmak mümkün olamaz kısaca cihazı yanlış yerlere çekim verdiriyorlar ve girişi kolay olmamakla birlikte buralarda biryerde olmalı diye düşünüyorum NOKTALARA DİKKAT BOŞUNA YAPILMAZ

walkman

Kullanıcı
Arkadaşlar tekrar merhaba sözümü tutup arkadaşıma ait olan yeri dijital teknoloji ile konusunu açmış olduğum yeri özellikle karanar ve komana ustalarımın konuya yapmış oldukları katkılara dayanarak 3d görüntüleme işlemini yaptım. Bölgede karanar ve komana ustalarmız 3 oda olduğundan bahsetmiş idi. Bakınız 1. sayfa 2. ve 3. mesaj.
Bu mesajına istinaen karanar ve komana ustalarımızı yönlendirmeleri sonucu bölgede kısa çaplı bir çekim gerçekleştirdim.
Karanar ve komana ustalarımıza site huzurunda teşekkür ve tebriklerimi sunarım.
Zorlu arazi şartlarından ve zamandan dolayı detaylı çekim yapamadım kısa ve öz bir çekim herşeyi anlatmaktadır.Çekimlerde şimdilik 2 oda görülmektedir. Odaların içleri mavi renk ile tanımlanmaktadır. Oda içindeki metalleri ise kırmızı ve pembe tonlarını anlatmaktadır. Odalardan her ikisinde de metal tespiti yapılmış ve bu odalardan biri değersiz metallerden oluştuğunu kullandığım program sayesinde öğreniyorum. Video da 20. saniyede bu işlemi yaparak değersiz metalleri süzme işlemi yapıyorum.
Sonucu burada tüm mekan arkadaşlarımla paylaşıyorum. Bundan sonra tüm işlemler resmi izinler dahilinde yapılacaktır.
Bakalım beğenecek misiniz.
İyi seyirler

Son düzenleme:

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek:,,Merhabalar ..Burası ,,Kapı,, Gibi Görünüyor. Geriden Çekilmiş Resmi Varsa Paylaşınız. Yer,,10,,Numara.. Hayırlı Olsun inşaALLAH'cc..

walkman

Kullanıcı
sondurak ustam video linkini izledi iseniz giriş bu taşın önünden başlamaktadır. Konuya ait eklediğim ilk sayfadaki 9. resim geriden çekilmiş resimdir. Kapı girişini 4. sayfadaki 2. resim bunu açıkça kanıtlamaktadır.

Son düzenleme:

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek:
sondurak ustam video linkini izledi iseniz giriş bu taşın önünden başlamaktadır. Konuya ait eklediğim ilk sayfadaki 9. resim geriden çekilmiş resimdir. Kapı girişini 4. sayfadaki 2. resim bunu açıkça kanıtlamaktadır.
,,Paylaşım Adına Konu Anlatımlı ,,10,,Numara Çalışma Olmuş Çok Teşekkürler..
,,İslam Alimleri Derki.. Kalbe İlk Gelen,,Hayırlıdır,, İkincisi Vesvese'dir..
,,Dogru Zamanda ,Dogru Yerdesiniz Vesvese'lere Takılmadan ,Çalışmalarınızı Hayırla Sonuçlandırmanız , Temenni Ve Duasıyla..