KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 810 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yav arkadaş çay ikram ettik halen laf söylüyorlar :) sonrada gözleri yaşarmışmış böyle laf söylemeye devam ederseniz bir daha zor görürsünüz :) 😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ahaaaa renksiz, otçu pardon botanikçi, çaycı cepheyi kurdular hemen bi tanesi de demiyor haklı söylüyor diye :)🤣 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Vay arkadaş renksiz ikisinden de yaman çıktı :)
Ustam bunların hepsi mürekkep yalamış bence sende bunlara muhalif olma aynı cephede dur derim bu benim fikrim çay ocağı işletmesi bunlarin elinde iki deli bir botanikci bir botanikci yardimcisi birde her bir şeye çırak larida var birde balıkçı olursa ne olur sanki bende ne yalan var nede hilaf 🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam bunların hepsi mürekkep yalamış bence sende bunlara muhalif olma aynı cephede dur derim bu benim fikrim çay ocağı işletmesi bunlarin elinde iki deli bir botanikci bir botanikci yardimcisi birde her bir şeye çırak larida var birde balıkçı olursa ne olur sanki bende ne yalan var nede hilaf 🤣🤣🤣
ben hepsine yeterim ustam sen rahat ol :) dün renksizin profil resmini görmen lazımdı :)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
ben hepsine yeterim ustam sen rahat ol :) dün renksizin profil resmini görmen lazımdı :)
Evet ustam akşam misafirim vardi bayagi gec saatlere kadar oturmamiz vardi sohbette guzeldi mekana giremedim kırmızı olmanin avantajını kullandim diyon yani halende aynı çizgide görüyor gibiyim hadi hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt