KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 811 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Evet ustam akşam misafirim vardi bayagi gec saatlere kadar oturmamiz vardi sohbette guzeldi mekana giremedim kırmızı olmanin avantajını kullandim diyon yani halende aynı çizgide görüyor gibiyim hadi hayırlısı
Arada bir hareket iyidir :) profil resmi aşağıdaki gibiydi ama beğenmedi :)

Ekli dosyalar

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    4.7 KB · Görüntüleme: 1

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Cuk diye oturmuş en güzel avatar bence de guzel yani kendide oyle diyordu zaten hatırladığım kadarıyla cazirtili cuzurtulu baxen ekran kayar şekilde olsa daha güzel olurdu bu kapali duruyor açılmış sekilde yokmuydu🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Cuk diye oturmuş en güzel avatar bence de guzel yani kendide oyle diyordu zaten hatırladığım kadarıyla cazirtili cuzurtulu baxen ekran kayar şekilde olsa daha güzel olurdu bu kapali duruyor açılmış sekilde yokmuydu🤣🤣🤣
Sürekli laf yetiştiriyor yani daha yeni açılıyor :)

Ekli dosyalar

• 1704633682655.png
    1704633682655.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 1

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Beğenmiyor nasıl bir kelime öyle. Ne demek beğenmiyor. Biz seçtiysek beğenecek. İlerleyen zamanda da renkliye döner artık . Eskiden evimizde tv yoktu misafirliğe giderdik. Bu ne beğenmezlik🤣🤣🤣🤣

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
Ne demişler sen sen ol renklilelere güvenme Birbirleriyle cekisir gibi görünürler birde bakmışsın ittifak oluvermişler 😅 Şekil ( a ) da olduğu gibi. Nasılda Botanikçisi, balıkçısı ve Sitenin Daimi Moderatörü birleştiler. @Deli Fırat abim nerelerdesin gardasini TV sehbasinin üzerindeki tüplü televizyona çevirdiler burda 😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ne demişler sen sen ol renklilelere güvenme Birbirleriyle cekisir gibi görünürler birde bakmışsın ittifak oluvermişler 😅 Şekil ( a ) da olduğu gibi. Nasılda Botanikçisi, balıkçısı ve Sitenin Daimi Moderatörü birleştiler. @Deli Fırat abim nerelerdesin gardasini TV sehbasinin üzerindeki tüplü televizyona çevirdiler burda 😂
Akşam akşam güldürdün beni ya :) allah gülümsemeyi eksik etmesin yüzümüzden :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt