KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 812 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ne demişler sen sen ol renklilelere güvenme Birbirleriyle cekisir gibi görünürler birde bakmışsın ittifak oluvermişler 😅 Şekil ( a ) da olduğu gibi. Nasılda Botanikçisi, balıkçısı ve Sitenin Daimi Moderatörü birleştiler. @Deli Fırat abim nerelerdesin gardasini TV sehbasinin üzerindeki tüplü televizyona çevirdiler burda 😂
Geldim gardaşım imdat çağrını duydun ama çay içiyordum bilirsin önceliğim çay 😂 vicdansız botanikçi ve balıkçı ne garışırsınıž gardaşıma bulmuşsunuz barnak kadar çocuğu 😂😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Geldim gardaşım imdat çağrını duydun ama çay içiyordum bilirsin önceliğim çay 😂 vicdansız botanikçi ve balıkçı ne garışırsınıž gardaşıma bulmuşsunuz barnak kadar çocuğu 😂😂😂
Evet çay önemli, bencede çok önemli. Sen önceliği yine de çaya ver. Her renksizi çiçek sanma abe heyran 😂😂😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ben size kazan dibi yaptırayım siz arkamdan iş çevirin pardon kebap çevirin. Helal olsun. 🤣
Ocak ayının olmuş 8’i. Bi yandan yalan dibi pişiyor bi yandan da 8 gündür ocaktayız İnş’ALLAH dibimiz tutmaz. 🤣🤣🤣

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ağalar bu aralar millet huzursuz dikken üstündeyiz dört deprem bilimci bize yedi şiddetinde deprem olasılığı dile getirdiler halk 4.5 te çok korkmuştu birde deprem bilimcilerinin iki gün önceki açıklaması ortalığı çok karıştırdı millet çok huzursuz ve korku içinde imkanı olanlar şehri terk etmeye başladı bizim gibi olanlarda kaldı sizlerden dua isteriz olası bir durumda olursa herkes hakkını helal etsin inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt