KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Kader25

Admin
Ustalarım ne kadar site varsa hepsinde üyeyim .
ama bu site kadar temiz dürüst site yok bilesiniz .
bu sitenin kıymetini bilesiniz .
Balik baştan kokar ustam.
Once site sahibi saglam olacak.
Yalani dolani olmayacak.
Niyeti de guzel olacak.
Sonra; kendi bakis acisinda yonetim olusturacak. Cok onemli. Yonetim demek lokantadaki garson misalidir. Musteriler garsonu bilir, lokanta sahibini kimse bilmez.
Yoneticilik bir meziyettir.
Bir sirket en iyi saticisi hicbir zaman satiş muduru yapmaz. Yaparsa hem saticisindan hemde mudurunden mahrum kalir.
Bu nedenle define isini en iyi bilenden yonetici secilmez. Yoneticinin yonetim (manager) kabiliyeti olmalidir. Cok iyi usta olmak cok iyi bir yonetici anlamina asla gelmez. Cok iyi usta kirilgan olur, olumsuz yazilandan cabuk etkilenir, sureci cozume kavusturamaz.
Sonra; değismez, insan haysiyetini muhafaza altina alacak degismez kurallar olacak ve tavizsiz uygulanacak.
Sonra; diger kurallar manzumesi zamanin sartlarina gore revize edilecek.
Ve
Burasi sanaldir denmeyecek.
Sanali reel kabul etmeyenin hatasi ve gunahi cok olur.
Burada yazilanlar iyi ve kotu olarak mutlaka amel defterine yazilmaktadir. Bu bilincde ne kadar cok uye olursa siteler o kadar kaliteli olur.

20 senedir sektordeyim.
Delikanli adam azdir.
Ayni memlekette delikanli adamin azaldigi gibi. Kalp kalbe karsi dir.
Kalbimizin guzel gordugu adamlari birakmayalim. Kardas olalim, arkadas olalim. Hakikaten sağlam adam azdir.

Unutulmamalidir ki;
İlk adim, sozlerimizindir.
Zira kazan kulpundan
Adam sozunden tutulur.
İstisnasi sahtekarlardir.
Onlarin dili tatli, kalbi haraptir.
Kalpleri bilen de ancak Allahtir cc.
İşi bilen.muhatabin yazdiklarindan karakter analizi yapabilir.
Her sahtekar mutlaka acik verir.

Ozetle;
Bende sizinle ayni kanaatteyim ustam.
Bu site karakterini hic bozmadi.
Bu demek degildir ki;
Hatasi, gunahi olmaz. Olur, olmustur, olacaktir. İsin baslangici niyettir.
Bu sitenin niyeti guzeldir elhamdulillah.

Uzun yazmisim hakkinizi helal edin.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Arkadaşlar inanmayın...bana çay yok...ben gelsem varya korona morana demez vayy kardesim gelmis diye sarılir...hastayim abi yaklasma derim...yine dinlemez... :)
Gardaşım ciddi merak ettim nerdesin inşallah sıkıntı yoktur çaylar sana feda olsun la gardaş insan sevdiğine sitem eder

kaan5557

Kullanıcı
Gardaşım ciddi merak ettim nerdesin inşallah sıkıntı yoktur çaylar sana feda olsun la gardaş insan sevdiğine sitem eder
Kıymetli firat abim sitem etmezsen sorun var demektir zaten...sıkıntı yok abicim...ara ara forumlara bakıyorum....vallahi siz abiler ustalar var diye geliyorum...yoksa hiç uğrayacağimda yok...bu forumlari guzel yapan..biraz katlanır yapan siz degerli abi ve ustalar...valla çay güzel geldi....