KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 877 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Vicdansız botanikçi 😂 işin gücün gözün zullada de abine zullaları sana kurban edeyim
Yaw abe heyran yine beni can elimden vurdun. Sen böyle yapınca ben haraç alamıyom 😂😂😂

Senin sağlığın sıhhatin bize kafidir biizniALLAH. Rabbim ömrüne hâyr bereket versin İnş’ALLAH benim kendi güzel gönlü güzel abe heyranım. 🙂🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🌹

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör

kaan5557

Kullanıcı
Çay saati yaklaşıyor keyfiniz bol olsun afiyet olsun ama bir sorun var.. Özellikle Fırat abi sana söylüyorum.. Bu çaylar içilirken " Definecilikte doğru bilinen yanlışlara hiç değinmiyorsun bilgilendirme yapmıyorsun..
Mesela örnekmi; Arazide gördüğümüz oymalar mezarın habercisi değildir.. Çobanların can sıkıntısından yaptığı süs...
Yine arazide gördüğümüz nal işareti define işareti değildir.. Doğrusu ; yakın civarda at bakım merkezi olduğuna delalet eder.. o zamanların otomobili atlar olduğundan bir nevi oto sanayi yakınlarda işaretidir..
Lutfen abi artık doğruları söyleyelim..
Saygılar..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hallo Guten Abend,Es tut mir leid.
Herkese iyi akşamlar yaklaşık üç aydır siteye giremedim dışarıdayım kusura bakmayın arkadaşlar başka bir neden yok sadece gittiğim yerde İnternet yoktu Allah dilerse bundan sonra beraberiz .
Sagılar ve selamlar .
Hoşgeldiniz ustam...😊

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Çay saati yaklaşıyor keyfiniz bol olsun afiyet olsun ama bir sorun var.. Özellikle Fırat abi sana söylüyorum.. Bu çaylar içilirken " Definecilikte doğru bilinen yanlışlara hiç değinmiyorsun bilgilendirme yapmıyorsun..
Mesela örnekmi; Arazide gördüğümüz oymalar mezarın habercisi değildir.. Çobanların can sıkıntısından yaptığı süs...
Yine arazide gördüğümüz nal işareti define işareti değildir.. Doğrusu ; yakın civarda at bakım merkezi olduğuna delalet eder.. o zamanların otomobili atlar olduğundan bir nevi oto sanayi yakınlarda işaretidir..
Lutfen abi artık doğruları söyleyelim..
Saygılar..
He gardaşım her işaret define işareti değil her sunak mezar değil her nal işaretti tay ayağına götürmez her tavuk civciv işarettide define değildir çeşitli anlamları var önemli olan bunları ayırt etmek kimi zaman birbirine dolanmış yılan hekime götürur kimi zaman haç işareti yakındaki bir kiliseye götürür ama özellikle bunlar define işareti olarakta kullanılmış şimdi hepsini ayrıntılı yazsak ne sayfalar yeter nede benim hevesim ben işaretlere bakam sende cihazlara 😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör