Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar

mirza04242

Kullanıcı
Cevap: Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar

Fotolarda supeli bi yerler varmi sizin gordunuz urtam varsa cizermisiniz. Zahmet olmassa ustalarim

mirza04242

Kullanıcı

Ustalarim diyer fotolarda ilgi ceken yerler varmi bakarmisiniz. Varsa isaret leye bilirmisiniz

erkkan

Kullanıcı

ustam öncelikle aradağını bulursun İNŞALLAH. yapacağım yorum kendi görüşümdür büyük ustalarım daha iyi bilir gelelim konumuza burası bana tehlikeli göründü
işaretlediğim yerler özllikle 1 numaranın olduğu yere ağırlık ver orada bir amca var git bir hal hatır sor belki sana birşeyler söyler 2 numara akıl karıştıran belki göz yanılsamasıdır bana akrep gibi geldi 3 haç tutan biri 4 numara sudan uzak bir balık 5 ve 6 nummarada balığa göz koymuş ayı.... bu söylediklerim kendi yorumumdur BÜYÜK ustalar daha iyi bilir sağlıcakla ARADIĞINI tez zamanda bulursun İNŞALLAH

SONEFSANE

Kullanıcı

SARI İÇİNDE ACABA KÜÇÜK d HARFIMI YOKSA TERS P HARFIMI VAR.YADA BEN ÖYLE GÖRDÜM.:confused:
[W]Lütfen büyük harf ile yazmayınız
Forum kurallarını okuyunuz:
http://www.definemekani.com/forum-kurallari-t2.html[/W]

Moderatör tarafında düzenlendi:

mirza04242

Kullanıcı

Jstalarım oncelıkle sagolun yardımlarınımz icın uctane oyuk olan yuvarlak yer olan fotoda en alt taki oyun sag tarafında tam yanında yuvarlak gibi ters d ye benzeyfn yerde bisey ola bılırmı bakarmısınıyz ucgen lerınde tam sagında ikıtane kucuk hac gorunuyor tabi bence dikkatli bakılınca baka bılırmısınız. Bıde bu yerden 50metre yukarda buyuk hac var bi tavuk arkasındada uc civ cıv var ama suyun tam dibınde fotolarını cekemedım tlf jarjı bıttı yukarıda buyuk bı ayı sımgesıne benzeyen kaya var ayı oturuyor gorunuyo suya bakar gıbı gorunuyo sızce ne anlam tasıyor ustalarım

mirza04242

Kullanıcı

Ustalarım ucgenlerın yanında hac var demıstımya kusura bakmayın o fotoyu atmamısım

cantar

Vip Üye

kardeşim bir kaç yeri işaretledim ama sen gel burayı daha güzel bir fotograflama çalışması yap senin için daha faydalı olur....

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

haç varsa güney istikameti önem arzeder vede şelale de olur haç 21 adımı geçmez yakınlardaki eski yerleşim yeri nasıl bu kanyon da çok sayıda mağara varmı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

YERİNİZ mahzenlerin olduğu bir alan. çizerek belirtmeye çalıştığım yerleri boşluk tespiti ile belirlemeye çalışınız. bir kısmı suyla ilintili görünüyor. işçilikleride yoracaktır. karşı kısımdaki ve çevresinde suya uzak bulguları paylaşabilieseniz,hiç olmazsa suyun etkisinden kurtulacağınız yerlere yönelme şansınız olur.şansınız

sağlıcakla selametle.