Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar

STRESS

Kullanıcı
Cevap: Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar

DRAGON-34

Kullanıcı

STRESS ustam sana katılıyorum ben konu sahibine bir soru yöneltmiştim derenin suyu başka yöne yönlendirilebiliyor mu diye cv vermedi henüz ama orada her yerlerde bir şeyler olabilir ama değerli olanlar suyla alakalı olanlar sanırım

NOVANDA

Kullanıcı

Mezarlar...........
Hangi antik dönemin hangi antik mezar çeşidiyle uğraşırsanız uğraşın mezar suyu görür ama sevmez.Açılmış binlerce mezar çeşidine bakın girişin önünde durduğunuzda tam arkanız eski kurumuş yada kurumamış dere yada göldür.Derler ki burası düzlük. Yok arkadaş bir zamanlar göldü. Suya ne kadar yüksekten ve geniş bakarsan okadar değerlisindir. Bunun sebebi de kainat kurulduğundan beri suyun temizlik ve arındırıcı özelliğidir.Giriş kısmının suya bakmasındaki yegane amaç budur. Şahsen kendi dinimizde bile mezara girerken otları temizleyip bir kaç ibrik yada sürahi ile su dökmemiz deki sebep te aynıdır.Peki mezar nasıl bulunur sorusunun cevabı ise ..........Bu dereye ait mezarlar yamaçtadır. derenin kutsanması olayı ve ne için kutsandığını gösteren işaretler oymalarla gösterilmiştir. Her dinde dini 3 leme vardır.

mirza04242

Kullanıcı

ustam suyun yonu yazin deyistiririle bilir ama suyun yonu deyistinde nerde aricaz orasini bilmeyincede tabiki bizim icin bi onem arz etmiyo cunku aranacak yerleri bilmiyorum ustam

mirza04242

Kullanıcı

stres ustam paylastin urastin icin resimlerimle cok tesekkur ederim buranin su yonu deyise bilir usta

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

novanda usta gerekeni demiş mağaralar vede eski yerleşim yeride olmalı