Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar

philippus

Kullanıcı
Cevap: Kare Yuvarlak Üçgen Oymalar

harika bir yer ..
burayı inceleyeyim derken insan kafayı üşütür..her yerden giriş olabilir..
bu yüzeylerden giriş vereceklerini sanmıyorum giriş varsada çok tuzaklıdır..yüzeyde kasa olabilir onu bile bulmak çok zor..yarım saattır bakıyorum en belirgin yeri işaretledim..
ben esas girişin su içinden olacağını düşünüyorum..
kırmızı işaretlediğim yer sonradan yapılma...soldaki taşı oyarak koyacakları taşa yer yapmışlar yinede iyice incele derim...
burda bol miktarda odalar ve tünel var...çok zor bir iş iyi bir ekip işi...
kolay gelsin...
indir61VlO.jpg

DRAGON-34

Kullanıcı

BAHAR arkadaşım burada derenin yönü değiştirilebilir mi suyu oradan başka yerlere de verilip orası kurutulabilir mi yazın buranın suyu kuruyor mu. bunları sorma nedenim oralara başka yerlere de birkısım şeyler saklamış olabilirler kabul ama burda büyük malı bence sudan yani derenin içinden kayaya mahsen yapmışlar ağzını da kapatmışlar bu mahsen kayanın içinde sudan yüksek olmalı kanatindeyim buranın ağızı kapatıldıktan sonra zaten dernin kumu çakılı tamamen kamufle eder girişi onun için derya yakın girişlerin üzerine işretleri kocaman ve belirgin yapmışlar zaten kare oymalar oda der yuvarlaklar da başka kasalar olduğunun işreti bence ....işcilik çok zorlu olabilir ekip ve azim işi kolay gelsin

cantar

Vip Üye

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bence burası kendini yani işaretlerin olduğu resimdeki kayaları anlatmıyor diye düşünüyorum. evet yakında bir yerler ama bura olmadığını düşünüyorum. detaylı resimlerle veya cevreyi net anlatacak güzel ve detaylı bir video ile bi yere varılabilir. ama anlatılmak istenen olay burda değil (veya resimlerde değil) diye düşünüyorum...

mirza04242

Kullanıcı

ustalarım kusura bakmayın iş sebebiyle su an oraya gidemiyorum fotolarını secime gidince ata bilirim ayrıntılı olarak kusuruma bakmayın lutfen ayrıca burasının yazın suyu kuruma derecesine gelir yok denilecek denilecek kadar azalır istersem suyun yonunu deyıstırırım yazın. burası en yakın yerlesım alanına 15 kilometre ama oyerlesim yeri o tarıhın en zengın bolgesı soyluların yasadı bı yermis tarıhını arastırdım biraz mermer oymalar cok genelde yerlesım yerınde mızraklı adamlar kıral yanında insana benzeyen vucudu ama kafası hayvan seklinde mızraklı korumalar mermerden aslan ve hayvan figurleri cok ama hep o bolgede bulunan yanı bir iki metre buyuklunde oymalar ve heykel ler kabartmalar bu kanyonun oldu yer ormanlık fazlaca orman hatta ve kayalık gidince ayrıntılı foto ve videoları atarım ustalarım

mirza04242

Kullanıcı

ustalarım ayrıca cok tesekkurler ilgiklendiniz ve resimlerime yaptınız yorumladan dolayı elinize yuregınıze saglık varolun ayrıca boyle bı site kurdugu icinde site yoneticisene cok tesekkurler....

NOVANDA

Kullanıcı

Belki bana çok kızacaksınız ama mezar işareti değil bu işaretler demedi demeyin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Belki bana çok kızacaksınız ama mezar işareti değil bu işaretler demedi demeyin

Dostum hos geldin ozlettin kendini.
Kimse kimseye görüşü ve fikri yüzünden kızmaz, lakin bir açıklama getirirsen daha faydalı ve anlamlı olur.
Sağolasın.

mirza04242

Kullanıcı

ustam niye kizalim asla kizmayiz sen fikrini soyluyosun burda her goruse fikire saygi duyarim ustalarimda daha fazla olmadi taniyali ama tanidim kadariyla hepsi hos gorulu yardim sever insanlar ama ustam eyer bildin bisey yada bu yerden bi anlam cikara yada diye bilicen bisey varsa bizide aydinlatmis olursun seninde fikrini duymak sevindirir bizi ayrica herkes gorusunu fikrini soyliyecekki bizim gibi insanlarda tecrube kazanacakki ilerde bizde baskalarina yardimci olucaz tabi kendimizede eyer kirici bi soz soylediysem de af ola ustalarim