kaya çeşmesi | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

kaya çeşmesi

ertug

Kullanıcı
Cevap: kaya çeşmesi

Yorumları okumadım, sadece fotolarına bakınca iki adet işçilik olduğu bariz.. Kesme V Açısı Direkt çerçeve içine aldığım Kayaya yönlendirmiş, çerçeve içinde de işçilik mevcut .. Orayı bir açıp fotolamalısın, şekili bir görelim, ona göre devam ederiz ...

ustam yorumun için allah razı olsun istediğin resimleri yükledim ufak üçgenin ölçüleri 3cm e 3cm sağ duvarında murç deliği var yaklaşık 10cm altından yeşilenmiş yerden çıkıyor ikinci resimde saygılar

Alfa Romeo

Kullanıcı

Ertuğ kardeşim, sağolasın Allah senden de razı olsun..Keşke yorumlar yazdığımız Konu sahipleri senin gibi açtığı Konunun arkasında dursa da, bizde boşa yazıp - çizip zaman harcamasak !!!

Kesme V İşaretinin direkt yönlendirdiği, yeni yüklediğin yakın fotodan da anlaşılacağı üzere bir Maket Kayadır, Maket'te yukarıdaki kapama yere yönlendirmiş, orası son noktandır :) ..

Maket Kayaların üzerinde birden fazla ve farklı yönlere işaret eden şekiller olması gayet normaldir, esas ana nokta, baktığı yerdir..Üzerindeki diğer şekiller takip edildiğinde başka hedef noktaları da ortaya çıkar, benim sorduğum yer çerçeve içindeydi..

Son düzenleme:

TATLARLI

Kullanıcı

tatlarlı ustam temenileriniz için allah razı olsun birinci şıkkı pek anlayamadım üçgen taşlan dikdörtgen taşı kaynağın çıktığı yerdeki toprak altındamı resmini göndermiştim son resim ustam kesik ağacın dibinde bişey olma şansı varmı mezarlar beni aşar allah nasip ederse sayenizde ufak bişey bulsam bana yetecek birde yalağın sol başıdaki kayadaki kanala cevap alamadım üçgen tarlanın ortasında ne olabilir saygılar

kaynaktaki fotoğrafın net gözükmüyor iş yapılmış olabilir olsun sen yinede özelde olsa gönder sen bana resmini. az uzaktan olsun kaynak.. Mezarlık bi yer zaten yok. Çeşme mezar vermez. Hangi çeşme mezar vermiş bugüne kadar oda ayrı bi konu zaten. Herneyse ağaç 50-60 yıllık varsa. iki medeniyetin farklı gömenleri var senin taşpınar çeşmende.. ya 1 mtre ağacın batısı ya 1 mt ağacın güneyi. Bahçeyide göstermiyorsun şüpheleniyor insan bu kadar resim içinde göremeyince , sen dereye gitmeyince vs. bölgen kesin sonuç verecek alınmamış duruyor herşeyin. Ancak hep boş yerleri şeyleri fotoğraflıyorsun kasıtlı gibi geliyor.

ertug

Kullanıcı

kaynaktaki fotoğrafın net gözükmüyor iş yapılmış olabilir olsun sen yinede özelde olsa gönder sen bana resmini. az uzaktan olsun kaynak.. Mezarlık bi yer zaten yok. Çeşme mezar vermez. Hangi çeşme mezar vermiş bugüne kadar oda ayrı bi konu zaten. Herneyse ağaç 50-60 yıllık varsa. iki medeniyetin farklı gömenleri var senin taşpınar çeşmende.. ya 1 mtre ağacın batısı ya 1 mt ağacın güneyi. Bahçeyide göstermiyorsun şüpheleniyor insan bu kadar resim içinde göremeyince , sen dereye gitmeyince vs. bölgen kesin sonuç verecek alınmamış duruyor herşeyin. Ancak hep boş yerleri şeyleri fotoğraflıyorsun kasıtlı gibi geliyor.

tatlarlı ustam üçgen bahçenin resimlerini yükledim başka neresini çekmemi istersin bu resimleri yazın çekmiştim ha deyince köye gidemiyorum havalar ısınınca söylediğiniz yerlere bakacağım ustam bende sizi davet edeyim taş pınarın başında size mangal yapayım misafirim olun hızlı trenlen bir buçuk saat saygılar

ertug

Kullanıcı

alfa romeo ustam eline diline sağlık sayenizde bilgi sahibi oluyoruz kare içine almış
olduğun yerin elimde olan fotosunu yüklüyorum saygılar

Alfa Romeo

Kullanıcı

alfa romeo ustam eline diline sağlık sayenizde bilgi sahibi oluyoruz kare içine almış olduğun yerin elimde olan fotosunu yüklüyorum saygılar

Bu açıdan daha iyi, Daire içine aldığım yere boşluk kontrolu uygulamalısın, yuvarlatılmış kapak şekli mevcut ...

Son düzenleme:

ertug

Kullanıcı

alfa romeo ustam yorumuna çok çok teşekkürler

A21MEDLi

Vip Üye

çeşmelerle ilgili bir çalışmam olmadığından,konuya mudahil olamadım.
çeşmelerde işaret olmazsa bile,kaybolmayan mihenk taşlarından olduğundan dolayı çeşme ve çevresi hep gizemini korumuştur.çeşmede işaret göremedim sadece arkasındaki üçgen kaya dikkatimi çekti? bidahaki gidişinde bu üçgene benzer kayayı incele bi,her köşesi eşitse? dibinde depo olabilir diye düşünüyorum.

Üst Alt