kaya kasası olabilir mi ?

KaranLik

Kullanıcı
Basamakla çık üstte duzde mezar olma ihtimali yüksek kaya mezarı yada oda mezarı bazen son basamak ve etrafı giriş oluyor. Basamaklar da delik yada x ve bunun gibi işaretler malzemeyi verebiliyor

squallwolf

Kullanıcı
Koltuğun kol koyma yerleri yoksa arkası oda yada mezar genelde sol arka oluyor. Ayağın yere değiyorsa ayağının dibinde birşeyler oluyor. Sırtını yaslandigibyer sol üst bazen tek para çıkabiliyor
cevap için teşekkürler.. koltuğun kol dayamaları yok arkasında kaya parçaları var gördüğünüz gibi.. koltuğa oturduğumda mı sol üst? eğer öyleyse fotoda da görüldüğü gibi bi kaya daha var..

squallwolf

Kullanıcı
Basamakla çık üstte duzde mezar olma ihtimali yüksek kaya mezarı yada oda mezarı bazen son basamak ve etrafı giriş oluyor. Basamaklar da delik yada x ve bunun gibi işaretler malzemeyi verebiliyor
inceliycem.. basmakta diyelim ki işareti buldum o basamktamı hediyesi olur yoksa yön tayşni bakımımdanmı dediniz?

KaranLik

Kullanıcı
cevap için teşekkürler.. koltuğun kol dayamaları yok arkasında kaya parçaları var gördüğünüz gibi.. koltuğa oturduğumda mı sol üst? eğer öyleyse fotoda da görüldüğü gibi bi kaya daha var..
Evet sol arka çapta kalır bazen taş topluluğu bazen çöküntü bazende dik kaya dibi son nokta olur

KaranLik

Kullanıcı
inceliycem.. basmakta diyelim ki işareti buldum o basamktamı hediyesi olur yoksa yön tayşni bakımımdanmı dediniz?
Hangi basamakta yada taşta ise onda yada taşın altında olur. İlk basamaktan sonra toprağa cihaz tut aşağıdaki basamaktan söz ediyorum. Üst basamağa gelmeden çubuklarıniz varsa tut boşluk aldığın ilk noktadan gir

TRUVA

Admin
Merdivenli kayalığın güney doğu yönünde 100 m civarındaki alan da ne görüyorsan aradigin orada . Gidip orayı incele.resim çektiğin alan da değerli bisey bekleme.

squallwolf

Kullanıcı
Hangi basamakta yada taşta ise onda yada taşın altında olur. İlk basamaktan sonra toprağa cihaz tut aşağıdaki basamaktan söz ediyorum. Üst basamağa gelmeden çubuklarıniz varsa tut boşluk aldığın ilk noktadan gir
anladım çok teşekkürler

squallwolf

Kullanıcı
Merdivenli kayalığın güney doğu yönünde 100 m civarındaki alan da ne görüyorsan aradigin orada . Gidip orayı incele.resim çektiğin alan da değerli bisey bekleme.
cevap için teşekkürler.. Peki neye istinaden böyle düşündünüz? dediğiniz gibi güney doğusunda tamda bahsettipim roma miğferine benzer olan kayanının baktığı alanda bir yer var..

TRUVA

Admin
Kardeş sana malzeme olan yeri işaret ediyorum .söylediğim alandan resim at . burada vakit geçirme. Bir yer var dediginiz yeri sana işaret ettim. Tecrübe diyelim .