KONSÜL'ün ölümü | Define işaretleri ve anlamları

KONSÜL'ün ölümü

SEVALİ

Kullanıcı
Resimler değişik günlerde ve değişik zamanlarda çekilmiştir görünen suretler güneş ışınının yanıltmasındanmı kaynaklanıyor ?

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sarpedon

Kullanıcı
Cevap: Tilki ini ve Kapalı mağara.

Ben burdayım. Sizi görebiliyorum. Sonsuza dek sizi izlemek için burdayım. Kanatlarımın altındasınız.
Öyle diyor yapan ustası.

SEVALİ

Kullanıcı

Sayın SARPEDON tlf dan yazıyorum sağlıklı olmuyor kanatlarının açılimını yapabilirmiyiz.

Sarpedon

Kullanıcı

Güneşin batışını görüyorsun değilmi? İşığın kutsal olduğu bir çağdasın. Güneş her batışında son ışıklarını başının üzerine bırakıyor. Doğarkende üşüyen ayaklarımı ısıtıyor.
Roma takviminin kadim dinlerle harmanlanmış bir ustaca metodunu görebilirsin burda.
Hangi günler kutsal günlerdi. Kutsal ışığın hangi açıyla o özel günde izdüşümü bu anıta düşer.
Kanatlar ışık, zirve göz.
Haziran ayını düşün. Haziranın ortlalarındao zirvede ışık şöleni var

Sarpedon

Kullanıcı

Anaitis kardeşim, böyle yerlere işaret falan konulmaz. Doğa ve astronomideki fenomenlerle adeta hesap yapılır.
Mısırlılar bunun dahisiydi.. Romalılarda bunu kopyaladı. Bu yerleri keşfetmek hayli bir zordur.
İnşallah yanılmıyorumdur. Eğer düşündüğüm gibiyse bir gün oralarda çay içip oraya bakmak bilem kafidir.

SEVALİ

Kullanıcı

Ben burdayım. Sizi görebiliyorum. Sonsuza dek sizi izlemek için burdayım. Kanatlarımın altındasınız.
Öyle diyor yapan ustası.

Güneşin batışını görüyorsun değilmi? İşığın kutsal olduğu bir çağdasın. Güneş her batışında son ışıklarını başının üzerine bırakıyor. Doğarkende üşüyen ayaklarımı ısıtıyor.
Roma takviminin kadim dinlerle harmanlanmış bir ustaca metodunu görebilirsin burda.
Hangi günler kutsal günlerdi. Kutsal ışığın hangi açıyla o özel günde izdüşümü bu anıta düşer.
Kanatlar ışık, zirve göz.
Haziran ayını düşün. Haziranın ortlalarındao zirvede ışık şöleni var

Anaitis kardeşim, böyle yerlere işaret falan konulmaz. Doğa ve astronomideki fenomenlerle adeta hesap yapılır.
Mısırlılar bunun dahisiydi.. Romalılarda bunu kopyaladı. Bu yerleri keşfetmek hayli bir zordur.
İnşallah yanılmıyorumdur. Eğer düşündüğüm gibiyse bir gün oralarda çay içip oraya bakmak bilem kafidir.

Sayın SARPEDON yorumunuz için teşekkür ederim her zaman kapım açıktır buyrun gelin diğer arkadaşlarda buyursunlar bu kayalığın batı yönünde bir mağara varmış ben görmedim sonunu bulamamışlar.

Sarpedon

Kullanıcı

Burayi hristiyanlik oncesi olarak dusunuyorum. Eski roma yollarinin guzergahinda olmasi gereken bir yer olmali bura. Bana bir ip ucu vermelisin, lokalizasyon konusunda yardimci olmak icin.
Sayet dusundugum gibiyse, zirveden tamamiyle gizlenmis merdivenlerden asagiya dogal magara icerisine inilen dehlizler olmali.
Romali yazar Titius bunu galatlar uzerine yapilan seferde anlatir. Donus yolunda olen konsülün nasil bir yere gomuldugunu anlatir.
Isin en ilginc yani, savas ganimetleri kendisiyle beraber gomulur.

Hadi bakalim ne cikar buradan.
Selamlarimla

ersan

Admin

merhaba ANAITIS cok guzel bir roma odasi bulmusun o tilki dedin yerde ilazim iceri doru bir koridor olsun dar uzun iceri girildindne odanin yasa kucuk maranin icine icerde birde arslan olmali ,,arslanda ,,kapiya bakmali - kim zaman arslanin yaninda toparlak bir tas oluyor o da dunyayi simgeliyor bunlari yaziyorum bizim aynen buyle bir yer actilar arkadaslar onlardan duydum var ,,tilki delinden cok zor girinen bir yer , ic katan disari doru horasanlan sivali ilazim olsun giris yeri iyi bir incele cubuklarlan bakalim korudor nereye kadar gidiyor bu yerde ilazim iki oda olsun .

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim belki görüş açılarımızda farklılıklar olabilir ama,arkadaşlarım gibi ,alanının gizeminin,uzaktan bile algılandığını söylemek istiyorum.. korunun içi dahil,sıra kayalıklarda bulgularda olmalı. incelemedinizmi?
sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.