LL Çubuk İle Metal Tespiti @BulursamKader25 | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

TRUVA

Admin
Haklısın abi.
Yaklaşık 1 seneye yaklaştı, su ile alakalı özel çalışmalar yapacağımı kıymetli @bornovalı abimizin bir konusunun altında beyan etmiştim.
İstediğim seviyede gerçekleşmese de çalışmalar yaptım
Biiznillah suyu tespit konusunda sıkıntı kalmadı. Derinlik mevzuunda da çalışmalara devam ediyorum, bunda sorunlarım var. Su tespiti yapıp derinlik verebilen bir ustayı henüz bulamadım. Bulunca 1 saat onunla arazide kalsam bana yetecektir inşallah.
Benim bahçede su bulmamız lazım.

Kader25

Admin
Tecrübenizi benim mekânda bir uygulasak usdat
Elbette, neden olmasın.

Yalınız şu anda arabam yok.
Vakit dar, güneş çabuk batıyor.
Rüzgarın 10 km/saatten fazla olmadığı, Salı ve Cumartesi günleri hariç belirlediğiniz bir günde beni alırsanız olur.
Dönüşte dolmuş veya otobüsle gelirim. Otogara gitmem için 2 otobüs değiştiriyorum, 30 km. Bana uzak.
Otogara ulaşmam yaklaşık 2 saat sürüyor benim evden.
Sahaya varıncaya kadar pilim bitiyor😁

Ayrıca arazinizde su var mı yok mu buna da bakarız inşallah.

TRUVA

Admin
Elbette, neden olmasın.

Yalınız şu anda arabam yok.
Vakit dar, güneş çabuk batıyor.
Rüzgarın 10 km/saatten fazla olmadığı, Salı ve Cumartesi günleri hariç belirlediğiniz bir günde beni alırsanız olur.
Dönüşte dolmuş veya otobüsle gelirim. Otogara gitmem için 2 otobüs değiştiriyorum, 30 km. Bana uzak.
Otogara ulaşmam yaklaşık 2 saat sürüyor benim evden.
Sahaya varıncaya kadar pilim bitiyor😁

Ayrıca arazinizde su var mı yok mu buna da bakarız inşallah.
Bende de yok napalim helikopter olurmu göndersem:)

Kader25

Admin
geçen sohbetten banlanan biri video attı 35 mt su buldum abi diyerekdendiyerbakırdanfikir sorabilirim numarasını verebilirim kıymetli ustam aklıma geldi@BulursamKader25.SEVGİLER
Abi bana sahada gösterecek, detay verecek birisi lazım. Teorik bilgileri topladım. Yapan birisini görmem lazım.
Allah cc razı olsun, sağolasın.

TimuR964

Super Moderatör
konuya şöyle bir göruş yazarak fikir almak isterim ben yada bir çok arkadaş evinde masa uzerinde metal boş damacanada boşluk hareketlerini belirledi ve araziye çıktığında evde pozitif + elimiz hareketlenmişti altın demişti altına arazide evde olmayan şey elimize altın almış olmak ne işe yarıyor yarıyormu oda meç hul yanlışım nerede kim bilir . SEVGİLER