Mehdi A.S Kim Olacak ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mehdi A.S Kim Olacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamünaleyküm,

Cümleten hayırlı cumalar. Hz mehdi yi arayan bir ayna bulup dikkatlice baksın. Yine de bulamadım diyen boy aynasına geçip birde oradan baksın. Peki deccal nerede ? şeytan nerede ? yine aynaya bak. Bak ama iyi bak kendini görmeyene kadar bak.

Yine de bulamayan bulacağı vakti beklesin. Selametle inşAllah.

Sedegor

Kullanıcı
selamünaleyküm,

Cümleten hayırlı cumalar. Hz mehdi yi arayan bir ayna bulup dikkatlice baksın. Yine de bulamadım diyen boy aynasına geçip birde oradan baksın. Peki deccal nerede ? şeytan nerede ? yine aynaya bak. Bak ama iyi bak kendini görmeyene kadar bak.

Yine de bulamayan bulacağı vakti beklesin. Selametle inşAllah.
Boy aynasına bakan sadece kendini görendir, 6 numaralı ayna iyidir. Gördüm dediysen şuan O Hz Mehdi A.S değildir Henüz. Duruyorsa takvime bak.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Boy aynasına bakan sadece kendini görendir, 6 numaralı ayna iyidir. Gördüm dediysen şuan O Hz Mehdi A.S değildir Henüz. Duruyorsa takvime bak.
Mehdi A.S ma bilerek bilmeyerek yer hazırlayan yüzlerce kişi vardır , bazen insanlar yanılır Yemliha yı Mekselinayı Mehdi sanırlar. 2024 ü bekleyin zuhur için. Şu an arayan çok, henüz bilen yok, kendiside henüz bilmez belki , Gider biri Kabede Omuzundan tutar kalk O sensin der, belki. Şimdilik varsada ayanda bilen tanıyan yok. Olsaydı yaşatmazlardı. Hakkıyla bilende olsaydı her anını O nun yolunda harcardı. Çünkü yolların bittiği yerde Onun Yolu başlayacaktır. Her şey bitmiş bitmek üzerdir, Son olarak Batmaz Güneşin Doğum sancısı vardır Şafakta. Tarihciler tarihi bittikten sonra yazanlardır, tarihi tarihciden okuyanlar geç kalanlardır.

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

yazdığıma dikkat etmediğini düşünüyorum ustam, görene kadar değil, kendini görmeyene kadar dedim.
Ayrıca mehdi de gelmeyecek. Gelsede sen görmeyecen ☺️ dedik ya, kendini görmeyene kadar bak diye.

tarih falan vererek kendi aklına zulüm etme. Ne geçmiş ne gelecek hepsi zan dır. Hayat AN’dır. Çek bakalım derin bir nefes sonra aynı nefesi ver bakalım. Senmi çektin senmi verdin. Bir varmış bir yokmuş, masal değil gerçektir. 😉 velhasıl kelam, kendimi ararım derken kaybetmemeni yola çıktım derken yoldan çıkmamanı umarım. Ben bilmem zikrini çok tavsiye eder erenler de, bende dilimi tutamam. Zor zikir vesselam.

Zaha

Kullanıcı
Yasaklı
yazdığıma dikkat etmediğini düşünüyorum ustam, görene kadar değil, kendini görmeyene kadar dedim.
Ayrıca mehdi de gelmeyecek. Gelsede sen görmeyecen ☺️ dedik ya, kendini görmeyene kadar bak diye.

tarih falan vererek kendi aklına zulüm etme. Ne geçmiş ne gelecek hepsi zan dır. Hayat AN’dır. Çek bakalım derin bir nefes sonra aynı nefesi ver bakalım. Senmi çektin senmi verdin. Bir varmış bir yokmuş, masal değil gerçektir. 😉 velhasıl kelam, kendimi ararım derken kaybetmemeni yola çıktım derken yoldan çıkmamanı umarım. Ben bilmem zikrini çok tavsiye eder erenler de, bende dilimi tutamam. Zor zikir vesselam.
Selam usta bu sitede bir Mehdi vardı rumuzu sıva idi o gerçek Mehdi olursa ne yapardınız bir ara baya kavgalar oldu adamın dediklerinin bir kısmı çıktı ya Mehdi o ise farzedelim ihtimal

Sedegor

Kullanıcı

do

Doğru, O dediğin zikri yapmayanı döverler, Allah dövdürmesin kimseyi zor iş O zikir. Bu son konu cevap bile yazmamaya ugraşıyorum. Mehdi A.S gelecek ben görmek isterim nasip olursa. Sen beklemiyorsan gelmez diye o na bir şey diyemem.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Selam usta bu sitede bir Mehdi vardı rumuzu sıva idi o gerçek Mehdi olursa ne yapardınız bir ara baya kavgalar oldu adamın dediklerinin bir kısmı çıktı ya Mehdi o ise farzedelim ihtimal
Allah kimseyi kendi aklıyla imtihan etmesin. Derler diyoruzda bir şeyler, Allah doğruyu söyletsin dozunda söyletsin. Onun imtihanıda öyledir kimse O sahış. İnsan beşer şaşar , Şaşırmasın Rabbim kimseyi. Yardımcısı olsun, Yardımcımız olsun Rabbim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

biri çıkıp benim dediğim çıktı diyorsa. Uzak durun ve birdaha o kişiyle aynı havanın solunamayacağı uzaklığa gidin.

Gayb ALLAH ın katındadır. Kaynak - ALLAH.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
do

Doğru, O dediğin zikri yapmayanı döverler, Allah dövdürmesin kimseyi zor iş O zikir. Bu son konu cevap bile yazmamaya ugraşıyorum. Mehdi A.S gelecek ben görmek isterim nasip olursa. Sen beklemiyorsan gelmez diye o na bir şey diyemem.

sen bekle ustam, gelir inşAllah. Geldiğinde tanırsın çünkü sana hiç yabancı gelmeyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...