Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 26 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

sprtcs

Kullanıcı
çok doğru söylüyorsun ikizceli ustam şimdi sırada mineralden etkilenmeyen toprak altındaki su kaynaklarını bulma sistemim var biraz başladım evde yaptığım denemelerde ağzı açık şişedeki suya felan çubuklar tepki vermiyor ve yer altındaki suyun kalitesini ayrım yapma konusundada biraz kendimi geliştirdim çubuklarla su arayan arkadaşlar varsa yakında onların da işine yarayacak bu sistemi paylaşıcam ....
usta hareket halindeki suya tepki veriyor çubuklar durağan hareketsiz suya çekim vermiyor su hareket edince ortaya çıkan enerjiye çekim veriyor

Koraşoğlu

Kullanıcı
Sevgili ustalar daha yapmadım ama sodyum siyanür ile cıva ferit pil kömürü ile pil kimyasalı birbirine karışmadan L çubuklara bu malzemeleri koysak olur mu saygılar.

gurbetcii

Kullanıcı
çok doğru söylüyorsun ikizceli ustam şimdi sırada mineralden etkilenmeyen toprak altındaki su kaynaklarını bulma sistemim var biraz başladım evde yaptığım denemelerde ağzı açık şişedeki suya felan çubuklar tepki vermiyor ve yer altındaki suyun kalitesini ayrım yapma konusundada biraz kendimi geliştirdim çubuklarla su arayan arkadaşlar varsa yakında onların da işine yarayacak bu sistemi paylaşıcam ....
selam tuncers kardeş ben pirinç çubuklar ile su arıyorum mineral damarını elemem için ve diğer tavsiyelerinizi bekliyorum çalışmalarınızda başarılar dilerim

sprtcs

Kullanıcı
fcf66a502594ee2e60e4eda297097fb2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

sprtcs

Kullanıcı
çok açıklayıcı olmuş tşkler bazan bir çizim sayfa dolusu anlatımdan daha etkilidir

gurbetcii

Kullanıcı
ellerinize sağlık bu yaz su arama işlerinde muklatıslar ile deniyeceğim elimde çin den getirttiğim güçlü muklatıslar var ama 1 cm çapında arkaarkaya yapışık biekaç tane koysam olurmu denedinizmi siz teşekkürler

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TANRIDAGI

Kullanıcı
harika bir konu olmus. hepimizin basbelasi olan minerallere karsi herbiri kolaylikla denenebilecek yontemler. ben bi ustaddan duydugum betoniti uzun suredir kullaniyorum. buyuk olcude rahatladim. ancak goz ardi edilmemesi gereken sey cubuk kulanan kisinin enerjisi butun metotlara saglikli cevap vermeyebilir. deneyerek kisi icin en uygun yontemi bulmakta fayda var. emeginize saglik...

sprtcs

Kullanıcı
her sistem herkeste aynı tepkiyi vermeyebilir çubuk işinde birçok şey muallak olabilirlikler testler tecrübelerden yararlanarak bizde kendi gözlemlediğimiz farklı gözden kaçan noktaları tesbit edip fikirlerimizi paylaşırsak herşey daha belirginleşir netleşir diye düşünüyorum Allah herkesin gönlünce versin

GERMO

Kullanıcı
[QUOTE="A post: 163672, ]nee dedinnn.keremi.:D[/QUOTE]
A21MEDLİ hemserim ustam kardesim, bu telden nerde saygılarımı sunarım. , veya su galvanizli tel olurmu, sevgi ve saygilarimi

FALCOXXX

Kullanıcı
nasıl kullandığını bir yazıver metin kardeşim. boşluk için olan aparatı da yapmışmıydın.
ustam profilinizi engellemişsiniz baştan sona okudum bilgilerinizi roma bastonundan başlamıştı sonrası kafamı karıştırdı imkanınız varsa özelden bilgilendirebilirmisiniz emeğe saygım vardır emekli mesleğimden değerini bilirim tesekkurler