Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

Yörük2006

Kullanıcı
İkizceli abimle aliömer ustama tesekurlerimi sunuyorum bu sitede malesefki bilgi paylasildiginda kalp kirilma oluyor onun için aynen sır olup gidiyor bu bilgiler ama siz büyük olgun insanlarsiniz yorumlarda art niyet olmadigini herkezin merakini gidermesi adina yazdigini düsünerek mübarek bayram rüzgarinda baglarimizin kopmamasini umut ediyorum sizler yufka yürekli insanlarsiniz insallah soframizdaki yemek sogumaz hepiniz cok degerli insanlarsiniz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
İkizceli ustamın konuyu kitlemesi yerinde bir karar. Yarış pistinde değilizki birilerini boşa çıkartalım. bildiğimiz yöntemleri sırayla anlatma düşüncesindeydik ama sanırım bu işin sır olarak kalması daha mantıklı olacak. Bu yöntemin yanılma oranı çok düşük şöyleki aşamadığı minerali en kaliteli cihaz dahi metal olarak vermiştir. Arazide doğal ortamda bire bir test edilmiştir. Yöntemin en avantajlı yönü uzak mesafeler yürümeye gerek kalmadan
Mineralli ve metal olabilecek noktaları ayırabilmektir. Yöntem: çubuk, yapay sensör ve topraktaki farklıkları algılayan ikinci bir sensör olarak üç parçadan oluşmakta işin ciddiyetini anlamanız açısında kısaca açıkladım. Herkese bol şans
Ustam saygi duyariz. bir kustah ustanin yuzunden nedir cektigimiz anlamadim. Bilgi paylasiminin tam aksine bilgi çalmak icin burada bulunan ve ayni zamanda emegi ve basiriyi hice sayan mesaj atan uyenin engellenmesi ( diger sitelerde de oldugu gibi) ve siteden uzaklastirilmasi hepimiz icin fayda sagliyacagi dusuncesindeyim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdullah313

Kullanıcı
[emoji22] [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26]

Mobil cihazdan gönderildi...

metin77

Kullanıcı
50x30 ebatlarinda 5 adet silindir neodyum miknatis ve 2 adet 20x20 ebatlarinda halka neodyum miknatisin şakul seklinde kullanilmasi sadece altina tepki verdigini ve siddetle tavsiye edildigini bir baska yerde okumustum. 700 tl.ye mal oldugun icin ben denemesini yapamadim. Maddi durumu iyi.olan arkadaslar.denemesini yaparlarsa fayda saglayacagini dusunuyorum. İp olarakta stor perde ipleri var hani boncuk gibi olandan kullanilmasi gerektigini de belirteyim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barbelo

Kullanıcı
İkizceli ustamın konuyu kitlemesi yerinde bir karar. Yarış pistinde değilizki birilerini boşa çıkartalım. bildiğimiz yöntemleri sırayla anlatma düşüncesindeydik ama sanırım bu işin sır olarak kalması daha mantıklı olacak. Bu yöntemin yanılma oranı çok düşük şöyleki aşamadığı minerali en kaliteli cihaz dahi metal olarak vermiştir. Arazide doğal ortamda bire bir test edilmiştir. Yöntemin en avantajlı yönü uzak mesafeler yürümeye gerek kalmadan
Mineralli ve metal olabilecek noktaları ayırabilmektir. Yöntem: çubuk, yapay sensör ve topraktaki farklıkları algılayan ikinci bir sensör olarak üç parçadan oluşmakta işin ciddiyetini anlamanız açısında kısaca açıkladım. Herkese bol şans

Bence bu konu kilitlenmemeliydi hangi ortamda olursanız olun hep laf söyleyen birileri çıkacaktır sanki ilk defa birileri laf atıyomuş gibi davranmak ne kadar doğru? şimdi iki kişinin lafıyla yüzlerce kişinin beklentisi hayal oldu uçtu ve eminimki bu sistemle mazeme çıkaran olacaktı aslında önemli olan mazemede değildi bilgiyi paylaşmaktı yardımcı olmaktı insanların yüzünü güldürebilmekti zaten bu yüzden burda değilmiyiz.

Ben çubuk işinde daha çırağım bilgim çok az bilsemde bişeyler paylaşsam bilsemki benim bildiklerim insanların işine yarayacak ben kendimden eminsem ben bilgimi paylaşırım, taş atanlarada benim bildiklerimi uygulayan kardeşlerim abilerim cevabınıda verirdi.

Burada kimse kimseden zorla bilgi istemiyor paylaşacağınızı siz söylediniz bir adım attınız tekrar söylüyorum ALLAH razı olsun ama siz konuyu kilitleyerek sadece kendi içinizde haklı olduğunuzu bilirsiniz.

Benim inandığım birşey var ben haklıysam doğruysam kimse beni yolmdan çeviremez ben yaparım yaptırırım gösteririm işte benim en güzel cevabım bu olur.

Bu çubuk mevzusu yüzünden belki hergün saatlerce yazı okuyorum ama ben şunu gördüm bu işte kendin yapacan kendin görecen çünkü bu işle ilgili bilgili olan ve okadar çok fikir ayrılına düşen insanlar varki kafam patlicak nerdeyse her gün kafamda bir çubuk sistemi geliştiriyorum ve bir yazı okuyorum kafamdakilerin yanlış olduğunu anlıyorum yada öyle sanıyorum en güzeli kendiniz yapın herşeyi deneyin testini görün içiniz rahat olsun.

KİMSEDE BENİ YANLIŞ ANLAMASIN HEPİNİZ ABİMSİNİZ BENDEN BÜYÜKSÜNÜZ ELLERİNİZDEN ÖPÜYORUM EMEĞİ GEÇENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ersan

Admin
ustalar bir aciklayin bakalim bu sistemi ve ustalar denesinler ne sonuclar alinacak ondan sonra ustalarimizin yorumlarina gure yazi yazalim buraya hemen buyle bir yerde bir hol ve yumurta yojen neye kiriliyorsunuz ustalarim adi ben inanmiyorum buyle islere deyem burda sitemizde onca taze baslayan cubuk isine merak saran ustalarim var bir denesinler ve gursunler .
ama bakin kimse ustune cekmisin yazdiklarimi ben kendim icin yaziyorum ustalarim
,,guz gurmeden el deymeden hic bir seye inanman ,,onu da bilmenizi isterim cook cook istemiyorum derinlere girmeye bir bilseniniz oldu ve dayma ta coku da genclerlen deyil buyle yasi i almis usta cubukcuilarlan ama yinede inanmiyorum cubuk minerali atlatacani .
ama en buyuk zenginlik yinede bilgidir benim icin sakin yazdiklarima kimse alinmasin ustalarim sade kendimden basetmek istedim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
BARBELO ve konuya müdahil olan ve bizden sabırla açıklamalarımızı bekleyen,sitemizde değer verdiğim ,kardeşim gibi gördüğüm değerli arkadaşlarım,
barbelo kardeşim, biraz sitemli yazmışsın. insanlar arasındaki ilişkinin başlangıcını bilmeden neticeye bakarak değerlendirmek ,kişileri yanıltabilir. çok şeyler yazmak isterim ama kendime yakıştıramam ve karşımdaki insanları inciltmek istemem.üzmektense üzülen olmayı tercih ederim. ben aylardan beri bu gün tansiyon ilacı almaya mecbur kaldım. ne kadar kırıldığımı incindiğimi anlayabilirmisin bilemem.
sen daha yakın üye olmuş kardeşimizsin.
çoktan beri bu çalışmalarımızın kendilerine sunulmasını bekleyen dostlarımıza benim bu durumdan dolayı ne kadar üzüldüğümüde bilemezsin.
benim bu arkadaşlarıma söylemek isteyeceğim bir sözümde olmalı.
kim tarif ettiğim çubukları temin ederse ,kendilerine özelden yazılacaktır. bu da kendilerine İKİZCELİ SÖZÜ.
ALLAH ın izniyle bu kardeşlerimi yarı yolda bırakmayacağız.
ERSAN usta,beni dellendirme istersen.
konularıma veya adımın geçtiği yere beni ve sevdiğim arkadaşlarımı kast ederek yazmanı istemiyorum.
senin açtığın onlarca konuya bu insanlar nasıl inanıp değer verdiler.
PEYGAMBER çocuğumusun.doğrucu davut bir senmisin. yoksa herkesi kendin gibimi sanıyorsun.

barbelo

Kullanıcı
Öncelikle çok çok geçmiş olsun.

Ustam biri size birşey anlatırken veya yazdığı bir yazıyı okurken hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde içten inandınızmı evet bu adam doğru söylüyor dedinizmi?

İşte ben sizin yazılarınızı okurken tamda bunu dedim ve konu kilitlenince biraz hayal kırıklığına uğradım sitem etmem bu yüzden yanlış anlamayın beni çünkü dedim ya kafam şişti artık okumaktan yoruldum artık sizin tavsiyelerinizi dikkate alıp üzerine birşeyler koymaya çalışacağım saygılarımla.

@ikizceli

Sent from my iPhone using Tapatalk

alemdar16

Kullanıcı
Konuda bahsi geçen ve çok eski zamanlardan beri kullanılan ROMA BASTONU budur.