Nalbant Alanı | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Nalbant Alanı

balkaya34

Kullanıcı
Selam Arakadaşlar,,
Bu ışaret neye benzer ?
Kilit,Anahtar, Lale , gibi mesela yada benzermi herhangi bir şeye,, SAYGILAR,

Ekli dosyalar

• 31980-55abd279a9bd746e6d1cbbb57711a4e9.jpg
    31980-55abd279a9bd746e6d1cbbb57711a4e9.jpg
    9.9 KB · Görüntüleme: 13

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
@GÜLBAHÇELi selam usdam , Bu tasda işcilik var, Özellikle bu sekil verilmiş, Sagdaki büyük olan tarafda NİŞ ede benzer ,Mihrabada benzer bir oyma şekil var,
selam gurban gördüm dediğin var sen neye benzetiyorsunuz dediğin için bende gördüğümü yazdım resim büyümüyor birde sağ taraftan çekilmiş resmi varmı mihraba benzer taraftan

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selam Arakadaşlar,,
Bu ışaret neye benzer ?
Selamün aleyküm
Arkadaşım gülbahçeli ustamın dediği gibi fotoğraf pcde büyütülemiyor ancak telden büyütülüyor onuda tutmak gerekiyor buranin cevre fotoğrafı yokmu cevrede mezarlar olmali nişin önü veya arka kısımlarında teşekkür ediyorum

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Selam Arakadaşlar,,
Bu ışaret neye benzer ?
Kıymetli ustam bunun çevresinde içi tıkabasa dolu bir mahzen var burası yeter bütün yoğunluğu nu buraya ver hakkında hayırlısı olsun inşallah

Kader25

Admin
Kıymetli ustam bunun çevresinde içi tıkabasa dolu bir mahzen var burası yeter bütün yoğunluğu nu buraya ver hakkında hayırlısı olsun inşallah
Benim buraya acil gitmem lazım Kardasim. Bu ekonomik krizde başka cozumde gozukmuyor. Emeklinin belini kırdılar. 😀
Amma nasip olmayinca olmuyor.
@balkaya34 abimiz Tıkandı Baba Hazretleri gibi, kilidi bir türlü açılmadı, vaktini bekliyor demek ki.

Hatta ben derim ki bahsettiğin bu mahzenin icinde kackilo hangi cins mal var abimiz biliyordur. Amma mahseni bulmak da bizim işimiz biiznillah. 😀

@_Trakyalı_ burası senin için müthiş bir test sahasi. Bu alanda metalin her türlüsü hemde bol hacimlisi mevcut olduğuna benim inancım tam.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Benim buraya acil gitmem lazım Kardasim. Bu ekonomik krizde başka cozumde gozukmuyor. Emeklinin belini kırdılar. 😀
Amma nasip olmayinca olmuyor.
@balkaya34 abimiz Tıkandı Baba Hazretleri gibi, kilidi bir türlü açılmadı, vaktini bekliyor demek ki.

Hatta ben derim ki bahsettiğin bu mahzenin icinde kackilo hangi cins mal var abimiz biliyordur. Amma mahseni bulmak da bizim işimiz biiznillah. 😀

@Trakyali71 burası senin için müthiş bir test sahasi. Bu alanda metalin her türlüsü hemde bol hacimlisi mevcut olduğuna benim inancım tam.
Tam bizmi inatçı keçinin😂 alanı gelse giderim künyesini çıkarır bu mekanın