Ne Görüyorsunuz Ustalar | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Görüyorsunuz Ustalar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
belki söz vermiyeyim bir kac güne kadar sana ne yapacagini söyliyebilirim
AKREP KARDEŞİM,BİZLER BU KONUDA BAZI YORUMLAR SİTEDE BEYAN ETTİK. HATTA KONUSU BİLE VAR.
SENDE yazdığına göre bu söz kabul edilir. açıkla ki her arkadaşımız görsün. belki bizlerin bildiğinden farklı bir yol biliyorsundur. binlerce insanın duasını alırsın. yörük kardeşimizde önlemini bu sayede alır. selametle inşaallah.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Allah dilediğine aldırır dilediğine aldırmaz ama bu akrep kardeşimizin anlasiliyoki değişik sistemle yeri baktığı ve okuyup ufledigi gibi bi yöntem kullandığı içime doğdu ben daha öncede bir çok yorumumda belirttiğim gibi yine belirtelim nasip Allah isterse verilir yoksa istediğin kadar oku üfle verilmez derim hem bu işin dolandırıcılık işi had safhada bunu da belirtmek isterim saygı vede sevgilerimle

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Allah dilediğine aldırır dilediğine aldırmaz ama bu akrep kardeşimizin anlasiliyoki değişik sistemle yeri baktığı ve okuyup ufledigi gibi bi yöntem kullandığı içime doğdu ben daha öncede bir çok yorumumda belirttiğim gibi yine belirtelim nasip Allah isterse verilir yoksa istediğin kadar oku üfle verilmez derim hem bu işin dolandırıcılık işi had safhada bunu da belirtmek isterim saygı vede sevgilerimle

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben üfleyip püflemiyorum öyle insanlar dann bile nefret ederim öyle insanlarinda sözüne inanmam ben sadece yorum yaptim allah istedigine ilmi verir ben kahinlik te taslamiyoruml

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
ben üfleyip püflemiyorum öyle insanlar dann bile nefret ederim öyle insanlarinda sözüne inanmam ben sadece yorum yaptim allah istedigine ilmi verir ben kahinlik te taslamiyoruml
kimseden de talepte bulunmadim bunu bütün üyelere sorabilirsin

constantine

Kullanıcı
Ya cvb vermıcem de 1 bucuk senedır burdayım bu abılerın cogunu nıclede olsa konusma tarzından uslubundan anladım hepsıde ıyı ınsanlar ya bı yorum yapacaksın ınsanlara belkı yaparım so iz vermıyım ıstersen girisi gosterırım bilmem ne usta ayıp oluyo bence burda bu işden ekmek yemiş 40 elli yasında ustalar ama harbı ustalar var koftiden deil ya bişeyi biliosan insanlarla paylaş herkes yararlan sın yada kelime oyunu yapmayı bırak kalb kırmak istemedim ustalar atarsanızda canınız sagolsun hepinize teşekkurler yardımlar ıcın sagolun

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Ya cvb vermıcem de 1 bucuk senedır burdayım bu abılerın cogunu nıclede olsa konusma tarzından uslubundan anladım hepsıde ıyı ınsanlar ya bı yorum yapacaksın ınsanlara belkı yaparım so iz vermıyım ıstersen girisi gosterırım bilmem ne usta ayıp oluyo bence burda bu işden ekmek yemiş 40 elli yasında ustalar ama harbı ustalar var koftiden deil ya bişeyi biliosan insanlarla paylaş herkes yararlan sın yada kelime oyunu yapmayı bırak kalb kırmak istemedim ustalar atarsanızda canınız sagolsun hepinize teşekkurler yardımlar ıcın sagolun

kim ne sorduysa yorum yaptim kimseyede kötü bir sey söylemedim sana ne kötülügüm olduda sen bana bunu yazıyorsun

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
ben senin abilere ne kötülük yaptim sorarmisin abilere

constantine

Kullanıcı
Ben kotu bısey yaptıgını soylemıorm yorum tarzına kendımce kızdım neden adama dıosunkı tılsım olabılır ısıme gelırse belkı canım ısterse yazarım ne yapacagını insan canı bu ya bılıosan yaz yada dıosunkı ıstersen gırısı hosterebılırım ıcınde ne var yazabılırım neyi beklıosun yaz adam ıstemez mi sence

Üst Alt