Ne Görüyorsunuz Ustalar | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Görüyorsunuz Ustalar

constantine

Kullanıcı
Astral Seyehat o an bı resme bakıp gorebılecegın bısey deıl kardesım yıne bazı bılgıler gerekıo yoruk kardesım

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

constantine

Kullanıcı
Ve ben daha bunu yapanıda tanımadım bılmıorum ınanmıyorumda bunuda belırteyım

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
akrep usta affına sığınarak bir şey sormak istiyorum bir resimden orasının tılsımlı olduğunu ve lahit olduğunu hangi dayanağa göre söylediniz amacım seni tartmak degil sakın yanlış anlamayın fakat konuşmalarınız benim gözümde astral seyahata giriyorsunuz gibime geldi
bana bunları gösteren var saniyede diger seyleride tilsim olayi istihare de emin olmam icin

Yörük2006

Kullanıcı
akrep usta bana bunları gösteren var sözüne inanırım çünkü biri gözümün önünde deriyi havaya kaldırdığını gördüm ve anlatamayacagım akıl dışı olayları yaptıranı gördüm fakat buradaki abilerimin sitemkar yaklaşmasını hor görme neden dersen konuşmaların öyle bir noktaya geliyorki ben yorumu yaparım anlarsan anla anlamazsan merakla bekle beni der gibi eğer açıklamanda istihare olayını demiş olsaydın bu kadar uzamazdı teşekkürler

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
akrep usta bana bunları gösteren var sözüne inanırım çünkü biri gözümün önünde deriyi havaya kaldırdığını gördüm ve anlatamayacagım akıl dışı olayları yaptıranı gördüm fakat buradaki abilerimin sitemkar yaklaşmasını hor görme neden dersen konuşmaların öyle bir noktaya geliyorki ben yorumu yaparım anlarsan anla anlamazsan merakla bekle beni der gibi eğer açıklamanda istihare olayını demiş olsaydın bu kadar uzamazdı teşekkürler
yürük kardes kimseyi kandirmadim ben sadece yorum arkadaşlar yorum yapiyor bende yaptim ben sana sordum bana göster bende gösterdim senden bir talep te bulundummu

constantine

Kullanıcı
Sen yardım et de sıkıntı yok ayrıca bana bunu soyluyen ne kadar adam varsa hadı gıdelım dedıgımde ya ısı cıkdı ya bılmem kac lira ıstedı yada hadı yap numaranı deyince ole kaldı anca konusıodu kendı kendıne polat ordalarmı kac kısıler tmm falan dıe belkıde bıze harbısı denk gelmemısdır yıne soyluyorm kalp kırma amacım falan yok kırıcı bısey soyledıusemde ozur dılerım

Yörük2006

Kullanıcı
akrep usta ozaman başımız gözümüz üstünesin eminimki benden büyüksündür ellerinden öperim der tılsım olayını söylemek istersen biz burdayız bundan ben değil şahsım adına bir şey istiyorsam adam değilim çogu ustam abim belki bu tılsım hakkında bilgi bekler teşkkürler yinede herşey için diyelim hayırlı gecelerin olsun

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Sen yardım et de sıkıntı yok ayrıca bana bunu soyluyen ne kadar adam varsa hadı gıdelım dedıgımde ya ısı cıkdı ya bılmem kac lira ıstedı yada hadı yap numaranı deyince ole kaldı anca konusıodu kendı kendıne polat ordalarmı kac kısıler tmm falan dıe belkıde bıze harbısı denk gelmemısdır yıne soyluyorm kalp kırma amacım falan yok kırıcı bısey soyledıusemde ozur dılerım

ben sadece arkadaşlara yardimci olmak istedim yinede söylüyorum ückagitci bir insan degilim

Üst Alt