Ne Görüyorsunuz Ustalar | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Görüyorsunuz Ustalar

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Ben kotu bısey yaptıgını soylemıorm yorum tarzına kendımce kızdım neden adama dıosunkı tılsım olabılır ısıme gelırse belkı canım ısterse yazarım ne yapacagını insan canı bu ya bılıosan yaz yada dıosunkı ıstersen gırısı hosterebılırım ıcınde ne var yazabılırım neyi beklıosun yaz adam ıstemez mi sence

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
söyledim hepsine ne oldugunu tilsimli oldugunu söyledim basina bir is almasin diye

constantine

Kullanıcı
Ben senı yargılamıyorum herkes kendı dusuncelerını soylemekde ozgur burası bı paylasım sıtesı dıkkat cekıyorum paylaşım sıtesi

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
ben yorumumu yaptim o neyi istiyorsa onu yapar benim dedigimi yapmak zorunda degil

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
ben dikkat cekmek icin bu sitede degilim ve bu sitede kalici degilim

constantine

Kullanıcı
Yapmak zorunda deılmi insanlar yapmak icin yukluo resımleri sıkıntı orda bu ısle ugtasmıs bılgılı ınsanlardan bılgi alıp yapmak ıcın burdalar onun ıcin var bu site ki cogu usta derkı buraya egılmen lazım buralara yogunlas yada tılsım ıçin bu formulu uygulayın dıe yazıo orda uc harflılerden korunmak ıcın falan sen dıosunkı tılsım var ne yapacagını belkı yazarım sımdı anlıyorm yardım edıp etmemek de sana kalmıs bu ınsanlık bı durum ve herkesın kendı dusuncesı yıne yenılıyorm bunlarda benım kendı dusuncelerım

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
siz her
Yapmak zorunda deılmi insanlar yapmak icin yukluo resımleri sıkıntı orda bu ısle ugtasmıs bılgılı ınsanlardan bılgi alıp yapmak ıcın burdalar onun ıcin var bu site ki cogu usta derkı buraya egılmen lazım buralara yogunlas yada tılsım ıçin bu formulu uygulayın dıe yazıo orda uc harflılerden korunmak ıcın falan sen dıosunkı tılsım var ne yapacagını belkı yazarım sımdı anlıyorm yardım edıp etmemek de sana kalmıs bu ınsanlık bı durum ve herkesın kendı dusuncesı yıne yenılıyorm bunlarda benım kendı dusuncelerım

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUO BEN yürük ustama söyledim elimden geleni yapicam ben böylesöyledim

Yörük2006

Kullanıcı
akrep usta affına sığınarak bir şey sormak istiyorum bir resimden orasının tılsımlı olduğunu ve lahit olduğunu hangi dayanağa göre söylediniz amacım seni tartmak degil sakın yanlış anlamayın fakat konuşmalarınız benim gözümde astral seyahata giriyorsunuz gibime geldi

Üst Alt