oturak taşımıdır | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

oturak taşımıdır

TRUVA

Admin
Farklı yerleri farklı konu aç. Birbirine giriyor sistem. Kablumga ayrı, şelale ayrı, diğeri ayrı bir sistemdir .çorba yapıp seni yanlış yonlendiririz .

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@Deli Fırat abey konulari ayirma sansin yokmu oturak tasi altinda ayi kamlubaga olmasin ayri ayri konu açsan teşekkür ediyorum
Kıymetli abim son resimleri birazda silecegiz konu sahibinin isteği bu yönde onun için ayırmamız gerek yok yeni fotolar geldiğinde farklı konularda devam edecek

TRUVA

Admin
Kardeş oturak taşı dediğin yeri boş ver. Uğraşma. Bu ayının ini. Kapatılmış olan yer ve şelaleye bak. Resimleride bu noktalar icin ayrı konu başlığında olsun . Sıra ile çözelim. Değişik yerlerden değişik resimler olursa konuyu toplayamayız.birde bu kesik kayanın orayı incele orada da bir şey var

HASMİR

Kullanıcı
Kardeş oturak taşı dediğin yeri boş ver. Uğraşma. Bu ayının ini. Kapatılmış olan yer ve şelaleye bak. Resimleride bu noktalar icin ayrı konu başlığında olsun . Sıra ile çözelim. Değişik yerlerden değişik resimler olursa konuyu toplayamayız
Haklısın ustam.koltugu bosverdim.selaleyi her yönden çekip size tekrardan atacağım.o zamna başka bir konu açıporda bu resimlere bakabilirsiniz?

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Şimdi
Olur ustam.baska konuyu benmi açıyorum sizmi açacaksınız? Bilmediğimden soruyorum.
Gardaşım konuyu sen acacan konu başlığını da ona göre seç örneğin şelale için ayrı konu bu son redimler için farklı konu acın

Üst Alt