Pazar Gezisi Ve Oyuklar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Pazar Gezisi Ve Oyuklar

adrenalin68

Kullanıcı
sevgili kardeşim, çubuklar konusunda yeni olman, belki tam tespitte noksanlık verse bile boşluk olmayan bir yerde ,bakırlar asla tepki vermez. ama sistemlerini yeni kavramaya çalıştığın için,bu aşamalarda bazı yetersizliklerin normaldir. düşünce bazında bile ,işareti yeterince okuyamadığın için ,tam olarak hangi noktadan ve nasıl bir tespit yapmalıyımı değilde ,aldığın tepkinin doğru olup olmadığından emin bile olamayabilirsin. zamanla aşacağından eminim.
son resimde iki odayı çizmen,tünelli yerin ,karşı tarafa geçtiğini anlaman,çok olumlu bir gelişme.
yalnız o noktadan girmeye çalışmak, müslümana ,gavur eziyeti gibi olur.düşüncesi bi,le beni korkutur.
çizdiğim ok zemine bakış açısını anlatmak içindi. ve zeminden aldığın boşluğuda görmeden onaylayabilirim.
arazi üzerinde başka noktaların olduğunu sanırım ima etmiştim. bir resminde bile setli bir alanda ,çekim yapılan kısımda mahzen görünüyor.
bu geldiğin noktada tavsiyem ağır yerler değil, üstten sığ ve mezar türü yerlerde kendini geliştirmen ve tecrübeni artırmandır. sağlıcakla ALLAH a emanet ol.
Peki Abim tercihin hangi nokta olmalı ve nereden giriş aramaliyim?

adrenalin68

Kullanıcı

çektiğin resimlerden hangisinin, daire içine aldığm yerler olduğunu anlayamadım ama bu iki yerde işçilik var gibi görünüyor.
Karanar Ustam ilgin için teşekkür ederim. Senin işaret ettiğin noktalarda herhangi bir gözlem ve çalışmada bulunmadım. Soldaki daire içine aldığın kısmın sol ön tarafında bulunan sağ köşesi dbulunan kaya ilgilendiğimiz kısım. arka tarafını da göstermek için bu fotoyu eklemiştim.

**seyyah**

Kullanıcı
usta burad suyun çıktığı göze; çimentoyla yapıılmış yerin batı tarfında 100 m.de sal taşı varmı acaba?

cantar

Kullanıcı

yatan ölü kartal veya yılanın geri kalan kuyruk kısmı nerede...her ikisine de benziyor..

burası asla boş değil çiçeği bile var.....................

deliği siz açmadı iseniz o oyuk delik nereye gidiyor kaplumbağanın altına mı.....

adrenalin68

Kullanıcı

yatan ölü kartal veya yılanın geri kalan kuyruk kısmı nerede...her ikisine de benziyor..

burası asla boş değil çiçeği bile var.....................

deliği siz açmadı iseniz o oyuk delik nereye gidiyor kaplumbağanın altına mı.....
cantar abim ilk etapta paylaşılan işaretleme yaptığınız kaya vardı ya, bu yılan veya ölü kartal dediğiniz kısım o kayaların üstü. çiçeği bile var dediğiniz fotonun üstü yani. orda sizce giriş veya başlangıç noktası neresidir? sonuncu resimde ben kaplumbağayı merak ettim ve de delik? mazur görün sizin gördüklerinizi ben göremiyorum, acemiliğime verin. Çizimlerseniz hem öğrenmiş oluruz hem de sevinirim.

cantar

Kullanıcı
resimleri büyüterek bakarsanız görürsünüz............genede göremedim derseniz çizerek anlatmaya çalışırım....

Üst Alt