Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 17 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@Bmw-45 bunu tecrübe etti yarın da acicak. Abem eğer saf ve saf Altın değilse evet. Kuplerin de manyetikliği var. İlerde canlı video hem boş küp hemde içine metal koyup video cekicem görüp görmediğini bizzat kendim tecrübe edicem. Aklımda olan birşey. Belki @Roni ile bu hafta başı yaparız da.
Hayden hayırlısı dört gözle neticesini bekliyoruz

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ben abartmak istemiyorum ama dediği gibi bu hafta bi işlem yapmaktan yanayım. Lakin bildiğim birşey varsa bu cihaz benim tespitlerime göre roma lidya ve ermenice konuşuyor. 🙃🙃🙃

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ya arkadaşlar şöyle açılmış bir yeraltı yapı bulsanız. Önce normal halini görüntüleyip sonra da içine metal obje koyarak (altın demiyorum sizde yoktur :) ) görüntü alsanızda farkı görsek. Bu şekilde görüntü içini görmedikçe bir şey ifade etmiyor, ya da mezar gibi bilinen bir yeri dediğim gibi görüntüleseniz de görsek.

balkaya34

Kullanıcı
Ya arkadaşlar şöyle açılmış bir yeraltı yapı bulsanız. Önce normal halini görüntüleyip sonra da içine metal obje koyarak (altın demiyorum sizde yoktur :) ) görüntü alsanızda farkı görsek. Bu şekilde görüntü içini görmedikçe bir şey ifade etmiyor, ya da mezar gibi bilinen bir yeri dediğim gibi görüntüleseniz de görsek.
@Necat. Usdam selam ,,
Sizi tatmin edecek bir yer aslinda bende,
Nasılmı ?
Burasi nalbant alanı, bu görüntünün 4 veya 5 metre önü yine ayni oĺcude 4 veta 5 metre yükseklik olan ve bir sitad buyuklugunde bir alan yani yerdende 4 veya 5 metre hatta bazi yerde daha fazla yukseklik var , bu resmin hemen 4 metre veya 5 metre onunde ki yerde yikardan bir nokda var bu nokdada hic ot ,diken , filan bitmez , ( usd alan dum duz bir yer yani kayalik filan yok) Bu kel.olan yerin etrafı tamamen KANTARON çicegi bitkisi var ,yani o alan sap sarı kantaron cicegidir,
Merak ettim burayı, Bir Çubuk tutan tecrubeli bir arkadaşı buraya götürdüm burda 3 oda ve bir birine gecis kapısi ile gecile bilen odalar tesbit ettik, ve kapısıni yani girişinide tesbit ettik ,Büyük odanin ortasinda bir oluşum daha tesbit edildi buda bir mezar seklinde ve etrafı boş büyük bir mezar seklinde görüntü var ,
Zaten bu kısım müşdemilat ,Yani hem eskiyanin hemde eger eskiya buraya dokunmadiysa burası FİRİG lerden kalma bir dam dır, Gelin bunu bir deneyelim bakin bu resim bu binanin icindekinin resmi olabilir,Kim bilir, Yani burda bazı tecrübeler edinilir gibi geliyorbana,burda siz hem cihazi denemiş olursunuz ,hemde biz merakimizi gidermis oluruz ,Ya harri Ya merri diyelim, Yinede siz bilirsiniz,

Ekli dosyalar

• 20240211_125438.jpg
    20240211_125438.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 5

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Necat. Usdam selam ,,
Nasılmı ?
Burasi nalbant alanı, bu görüntünün 4 veya 5 metre önü yine ayni oĺcude 4 veta 5 metre yükseklik olan ve bir sitad buyuklugunde bir alan yani yerdende 4 veya 5 metre hatta bazi yerde daha fazla yukseklik var , bu resmin hemen 4 metre veya 5 metre onunde ki yerde yikardan bir nokda var bu nokdada hic ot ,diken , filan bitmez , ( usd alan dum duz bir yer yani kayalik filan yok) Bu kel.olan yerin etrafı tamamen KANTARON çicegi bitkisi var ,yani o alan sap sarı kantaron cicegidir,
Merak ettim burayı, Bir Çubuk tutan tecrubeli bir arkadaşı buraya götürdüm burda 3 oda ve bir birine gecis kapısi ile gecile bilen odalar tesbit ettik, ve kapısıni yani girişinide tesbit ettik ,Büyük odanin ortasinda bir oluşum daha tesbit edildi buda bir mezar seklinde ve etrafı boş büyük bir mezar seklinde görüntü var ,
Zaten bu kısım müşdemilat ,Yani hem eskiyanin hemde eger eskiya buraya dokunmadiysa burası FİRİG lerden kalma bir dam dır, Gelin bunu bir deneyelim bakin bu resim bu binanin icindekinin resmi olabilir,Kim bilir, Yani burda bazı tecrübeler edinilir gibi geliyorbana,burda siz hem cihazi denemiş olursunuz ,hemde biz merakimizi gidermis oluruz ,Ya harri Ya merri diyelim, Yinede siz bilirsiniz,
Konu altında konu açmayalım.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Necat. Usdam selam ,,
Nasılmı ?
Burasi nalbant alanı, bu görüntünün 4 veya 5 metre önü yine ayni oĺcude 4 veta 5 metre yükseklik olan ve bir sitad buyuklugunde bir alan yani yerdende 4 veya 5 metre hatta bazi yerde daha fazla yukseklik var , bu resmin hemen 4 metre veya 5 metre onunde ki yerde yikardan bir nokda var bu nokdada hic ot ,diken , filan bitmez , Bu kel.olan yerin etrafı tamamen KANTARON çicegi bitkisi var ,yani o alan sap sarı kantaron cicegidir,
Merak ettim burayı, Bir Çubuk tutan tecrubeli birvarkadaşı buraya goturdüm burda 3 oda ve bir birine gecis kapısi ole gecile bilen odalar tesbit ettik, ve kapısıni yani girişinide tesbit ettik ,Buyuk odanin ortasinda bir olusum daha tesbit edildi buda bir mezar seklinde ve etrafı boş büyük bir mezar seklinde görüntü var ,
Balkaya ustam cihaz bende değil Siyahbeyaz arkadaşımızda var. Ben de istiyorum ki Bu cihaz rüştünü ispat etsin. Aslında Siyahbeyaz ustayı tanırım, cihazın başarısını da anlattı . Fakat bunu bir video ile paylaşalım ki cihazın marifeti net olarak ortaya çıksın. Toplanıp videolu bir test yapacaktık ama bazı nedenlerden olmadı. Videolu test istememim nedeni büyük paralar ödenen dedektörler yerine daha uygun fiyatlı ve yeraltını ciddi şekilde tespit eden bu tip cihazlar bu işle uğraşan arkadaşların işine yarayabilsin. Hem kullanıcılar mutlu olsun hem de cihazı üreten firmamız bundan para kazansın.

balkaya34

Kullanıcı
Konu altında konu açmayalım.
Konu acmak amacli degil , Çok iyibir test yeri diye ve kolay bir yer diye anlatmak isdedim, Amaç konu acmak degil,Sizinde anlattığınız tüm deliller var, Rast gele bir yerde kafa karışıklığından kurtulamazlar, belirsiz bir nokdada test etmekden böyle iyi bir nokdada test etmek daha dogru olur, Karar sizin ,,

Son düzenleme:

dadasova

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar gruba yeni katıldım... birçok internet sitesine baktım ama cihazın fiyatı ile ilgili herhangi birşey göremedim.. hatta firmasına mesaj dahi yazdım-mail gönderdim dönen olmadı.. fiyatı hakkında bilgi verebilecek varmı ?

Üst Alt