Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 18 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Merhaba arkadaşlar gruba yeni katıldım... birçok internet sitesine baktım ama cihazın fiyatı ile ilgili herhangi birşey göremedim.. hatta firmasına mesaj dahi yazdım-mail gönderdim dönen olmadı.. fiyatı hakkında bilgi verebilecek varmı ?

Aramıza hoşgeldiniz. Fiyatını sorduğunuz cihaz @ELEKTRONİK TASARIM ’a mı ait? Şayet öyle ise kendileri dönüş yapar. Bu alanda bir fikiyat vs belirlemek etik olmadığından ve kural dışı olduğundan kendilerinin yapacakları yorum daha makuldür. Mesajınızı gördüğünde size dönüş sağlayacaktır.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Merhaba arkadaşlar gruba yeni katıldım... birçok internet sitesine baktım ama cihazın fiyatı ile ilgili herhangi birşey göremedim.. hatta firmasına mesaj dahi yazdım-mail gönderdim dönen olmadı.. fiyatı hakkında bilgi verebilecek varmı ?
RGB elektronik diye aratıp internet sitesinden telefonla ulaşabilirsiniz.

_Trakyalı_

Kullanıcı
Üretici İstanbul'da sanırım.
Ben de Tekirdağ merkezdeyim.

Tekirdağ'a 20 dk lik mesafede kendi mülküm var. Kendime ait test saham da var.

Uzun süredir gömülü 100 litrelik bir boşluğum mevcut. İçinde değerli metaller var.

Misafirim olsun gelsin testini yapsın ve isterse de yayınlasın.

Ben tüm çıplaklığıyla süreci özel bir konu açarak en ince detayına kadar işlerim. Hem öyle testler tavsiye ederim ki kimsenin aklında minnacık soru işareti bırakmam.

Rüştünü ispatlar, her potansiyel aliciya da tavsiye ederim. Reklamın böylesi..
Neticelensin meraktan kurtulalım.

Sıfır sıkıntısız daha özel yerde test isterse onu da yaptırırım. Kendi aracimla götürür getiririm.
Daha ne diyeyim..

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye

Uzun süredir gömülü 100 litrelik bir boşluğum mevcut. İçinde değerli metaller var.

Ben tüm çıplaklığıyla süreci özel bir konu açarak en ince detayına kadar işlerim. Hem öyle testler tavsiye ederim ki kimsenin aklında minnacık soru işareti bırakmam.

Sıfır sıkıntısız daha özel yerde test isterse onu da yaptırırım. Kendi aracimla götürür getiririm.
Daha ne diyeyim..
Bu güzel davetiniz için teşekkür ederim. Ben bunun gerçekleşmesi için gerekli görüşmeyi yapicam ve bunu inşaallah saglıyalim. Aranıp da bulunmuycak fırsat...

_Trakyalı_

Kullanıcı
Bu güzel davetiniz için teşekkür ederim. Ben bunun gerçekleşmesi için gerekli görüşmeyi yapicam ve bunu inşaallah saglıyalim. Aranıp da bulunmuycak fırsat...
Görüşmeyi yapın ustam.

Kimin neyi kimin fesi oldugumu anlaması için telefonda tanışırız. Telefon görüşmesinden sonra gönül rahatligi ile gelip, tarafımdan en nazik şekilde agirlanacagina da emin olarak geleceğini taahhüt ederim.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin

Daha ne diyeyim..
Üretici Firmaları arkadaşları tanımıyorum. Tanıdığım kardeşlerimden tanıyanlar var. Onların referansı benim için yeterlidir.

Bu teklifin güzel bir teklif.
Insallah kabul görür.

Benim asıl söylemek istediğim şey ise şu:
Bu firmanın seninle tanışması senin fikir ve tecrübelerini öğrenmesi bu sektörde bir çığır açılmasına vesile olabilir. Buna canı gönülden inanıyorum. Üretici firmalarda olmayan şeylere ait bilgi ve tecrübeler iyi bir cubukcuda mevcut. Sende bunlardan birisin kardasim. Sende bizde olmayan fizik Ve kimya bilgisi de mevcut. Bu durum senin bilgi ve tecrübelerini daha da kiymetli yapmakta.
Murat Bey ile 2 saat sohbet etseniz seni bırakmayacagini düşünüyorum.
İkiniz kafa kafaya verin; dunyadaki en iyi cihazı yapmazsanız bende birsey bilmiyorum.

Bazıları çubuk işini hafife alıyor. Amma vietnamda gördüm, vietnamli bir albay elinde çubuk ormanda hala vietkonlulara ait tünelleri aramakla meşguldü. O ormanda bir cihaz gelsinde tünel arasın bulsun. Mümkün değil. Hal bu olunca çubuğa ve cubukcuya olan ihtiyaç bitmez. Bazılarına garip gelecek; tanıştığım birisi bir altın arama şirketinin kadrolu cubukcusu olduğunu sonradan söylemişti. Bu işler cubukcusuz olmuyor. Öyleyse cubukcunun tecrübesine her zaman ihtiyaç olacaktır.
Bu bilgiler de cihazlarda bir sekilde yer almak zorunda. Belki bu sebepten ideal cihazlara dunya henüz kavuşamadi.

dadasova

Kullanıcı
Aramıza hoşgeldiniz. Fiyatını sorduğunuz cihaz @ELEKTRONİK TASARIM ’a mı ait? Şayet öyle ise kendileri dönüş yapar. Bu alanda bir fikiyat vs belirlemek etik olmadığından ve kural dışı olduğundan kendilerini yapacakları yorum daha makuldür. Mesajınızı gördüğünde size dönüş sağlayacaktır.
Öncelikle hoşbuldum ayrıca ilgilendiğiniz için size ve Necat Beye teşekkür ederim.. Evet Elektronik Tasarım'a ait olan Power Pulse Gradyometre ilgilimi çekti.. Malum piyasada anlatılmayacak kadar çok olduğu için hangisine güvenip güvenmeyeceğim konusunda tam fikir sahibi olamadım...

ELEKTRONİK TASARIM

Kurumsal
Kullanıcı
Cümleten selamın aleyküm, arkadaşımızın nazik teklifi benim de çok hoşuma gitti. Kendisi ile telefon görüşmesi yapıp biraz tanımak isterim. Reklam ve tanıtım benim için de iyi olacaktır. Ortam ve şartlar konusunda görüşüp gelişmeleri buradan paylaşmak isterim.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Cümleten selamın aleyküm, arkadaşımızın nazik teklifi benim de çok hoşuma gitti. Kendisi ile telefon görüşmesi yapıp biraz tanımak isterim. Reklam ve tanıtım benim için de iyi olacaktır. Ortam ve şartlar konusunda görüşüp gelişmeleri buradan paylaşmak isterim.
Aleyküm Selam.
Bu teklifi kabul ettiğiniz için şahsım adına ve sektör adına çok sevindim. Şu anı dönüm noktası olarak kabul ediyorum. Çok hayırlı neticeleri vesile olacağından hiçbir kuşkum yok. @_Trakyalı_ kardasim hem mektepli hem alaylidir (saha tecrübesi olarak) meramı hem iyi anlatır hem de iyi anlar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Üretici Firmaları arkadaşları tanımıyorum. Tanıdığım kardeşlerimden tanıyanlar var. Onların referansı benim için yeterlidir.

Bu teklifin güzel bir teklif.
Insallah kabul görür.

Benim asıl söylemek istediğim şey ise şu:
Bu firmanın seninle tanışması senin fikir ve tecrübelerini öğrenmesi bu sektörde bir çığır açılmasına vesile olabilir. Buna canı gönülden inanıyorum. Üretici firmalarda olmayan şeylere ait bilgi ve tecrübeler iyi bir cubukcuda mevcut. Sende bunlardan birisin kardasim. Sende bizde olmayan fizik Ve kimya bilgisi de mevcut. Bu durum senin bilgi ve tecrübelerini daha da kiymetli yapmakta.
Murat Bey ile 2 saat sohbet etseniz seni bırakmayacagini düşünüyorum.
İkiniz kafa kafaya verin; dunyadaki en iyi cihazı yapmazsanız bende birsey bilmiyorum.

Bazıları çubuk işini hafife alıyor. Amma vietnamda gördüm, vietnamli bir albay elinde çubuk ormanda hala vietkonlulara ait tünelleri aramakla meşguldü. O ormanda bir cihaz gelsinde tünel arasın bulsun. Mümkün değil. Hal bu olunca çubuğa ve cubukcuya olan ihtiyaç bitmez. Bazılarına garip gelecek; tanıştığım birisi bir altın arama şirketinin kadrolu cubukcusu olduğunu sonradan söylemişti. Bu işler cubukcusuz olmuyor. Öyleyse cubukcunun tecrübesine her zaman ihtiyaç olacaktır.
Bu bilgiler de cihazlarda bir sekilde yer almak zorunda. Belki bu sebepten ideal cihazlara dunya henüz kavuşamadi.
Ustam daha önce söylemiştim Avusturalyada değerli taşlar içinde kullanıyorlar

Üst Alt