Program Vasıtası Ile Arşivlerindeki Kayıtlı Yerleri Tespit Edebilme

leono

Kullanıcı
pesubhanallah:D:D o evreye gelmemize çok varmış hayatımda gpr görmemişim:p
iyi hadi en iyisini doğrusunu sen biliyorsun haklısın, NOKTA,

memati43

Kullanıcı
2014 te epey araştırma yapmıştım, nasıl yapılır nedir ne değildir diye. Senin meşhur çubuk ustası olduğun zamanlar..
Araştıra araştıra keriz yemleme olayı olduğunu öğrendim, öğleden önce birde video attım , hutameden alıntı nasıl yaptığını anlatmış notebook sattığı kekliklere..
Benimde ordan elime geçti 3-5 saat açtım videoyu,
Hutamenin videosunu neden kaldırdınız.gece açdım yoktu (gerçi akşama kapatırım demişsiniz).izleyemedim.Ayrıca sizin araştırıp bulamadığınız şey yok anlamına gelmez.

Kervan07

Admin
uydu,program,gpr,vlf,pulse,çubuk,şakül ve hoca, TEK BİR İŞARET ETMEZLER! işaret yoksa gerisi boştur.. ha bazı işaretler vardır herkes göremez. adam bir sistem dahilinde gömmüştür parasını. sen o sistemin bütün parçalarını göreceksin,anlıyacaksın ve çözeceksinki sonuca ulaşabilesin. uydu muydu işleri vakit kaybından başka bir şey değil. birde hoca işi varki tam bir komedi. Antalya dan konyadaki hocayı arayıp, ''hocam bi zahmet yerimize bi bakı ver gurban olduğum,şu an bulunduğum yerde acep enerji varmıdır'' hoca da arıyor 45 dakka sonra ve orda bir şey yok diyor. ben bizzat gittim yeri gördüm.muhteşem işaretler var.adamlara dedimki, şurdaki kayanın önünü bir karış kazın ve kayanın üzerinde baklava dilimi gibi bir oyma varmı diye bir bakın dedim. adamlar kazdılar bir karış ve kayanın üzerinde oyma çıktı. buna rağmen adamlar bana inanmadılar,tesadüftür,doğaldır vs diyip o yerle ilgilenmediler.çünkü hoca bey efendi onlara orda bir şey yok demişte ondan! 2013 den beri o yer öyle duruyor. gözünlen gördüğüne inanmayan ama uydu hoca moca gibi zırvalara inananlara,peşinden koşanlara inan üzülüyorum..bende kendi bizzat deşifre ettiğim yerlerede baktırdım uydudan,sonuç sıfır! bu kadar kolaya alışmayın arkadaşlar. çıkın dağ bayır gezin,nasibinizi arayın.
1300 tl maaşı sabahtan akşama kadar,bin bir emek vererek kazanıyorsun fakat belkide değeri milyon dolarları bulan defineler için hiç gayret göstermeden sahip olmaya çalışıyorsun.
yazdıklarıma bazılarınız alınacak fakat dost acı söyler.ben gerçekleri söylüyorum.
ben işaretleri ispat ederim fakat siz uydu ve hocaları ispat edemezsiniz. NOKTA!

Son düzenleme:

leono

Kullanıcı
earth da bitki örtüsü olmadan gezinme yapmamız mümkünmü, arkeloglar birçok yeri bu sayede keşfetmişler ama nasıl baktıkları hakkında bilgiye rastlayamadım

leono

Kullanıcı
kervan usta galiba sizden bir iki saniye sonra cevapla ya bastımo_O
her geçen gün biraz haha somut araştırma yapmanın peşindeyiz,
uyduda kafam oldukça karışık, arkiologlar günümüzde başta uydu be liader ve gpr teknolojisini daha sık kullanıyorlar,
bir önceki mesajımı boş yere atmadım çünkü dün bir makalede bitki örtüsü olmaksızın haritalama çıkarttıklarında dağdaki basmaklar görünür hale gelmiş,
remote sensing, software maps, ama yazılımı verilmemiş
şimdi drone lara bu modül ekleniyor

Kervan07

Admin
ben teknolojiye karşı değilim ve teknolojiyi çoçukluktan beri takip eden biriyim. fakat biz definecilerin şunu bilmesi gerekiyor; çok kapsamlı ekipmanlar ile bu tarz çalışmalardan uzman kişiler sonuç alabilirler. biz defineciler bilgisayarımıza indirdiğimiz bi yazılımla nerde ne var ne yok öğrenmeye çalışıyoruz. arada uçurumlar var farkında değiller!

ersan

Admin
uydu,program,gbr,vlf,pulse,çubuk,şakül ve hoca, TEK BİR İŞARET ETMEZLER! işaret yoksa gerisi boştur.. ha bazı işaretler vardır herkes göremez. adam bir sistem dahilinde gömmüştür parasını. sen o sistemin bütün parçalarını göreceksin,anlıyacaksın ve çözeceksinki sonuca ulaşabilesin. uydu muydu işleri vakit kaybından başka bir şey değil. birde hoca işi varki tam bir komedi. Antalya dan konyadaki hocayı arayıp, ''hocam bi zahmet yerimize bi bakı ver gurban olduğum,şu an bulunduğum yerde acep enerji varmıdır'' hoca da arıyor 45 dakka sonra ve orda bir şey yok diyor. ben bizzat gittim yeri gördüm.muhteşem işaretler var.adamlara dedimki, şurdaki kayanın önünü bir karış kazın ve kayanın üzerinde baklava dilimi gibi bir oyma varmı diye bir bakın dedim. adamlar kazdılar bir karış ve kayanın üzerinde oyma çıktı. buna rağmen adamlar bana inanmadılar,tesadüftür,doğaldır vs diyip o yerle ilgilenmediler.çünkü hoca bey efendi onlara orda bir şey yok demişte ondan! 2013 den beri o yer öyle duruyor. gözünlen gördüğüne inanmayan ama uydu hoca moca gibi zırvalara inananlara,peşinden koşanlara inan üzülüyorum..bende kendi bizzat deşifre ettiğim yerlerede baktırdım uydudan,sonuç sıfır! bu kadar kolaya alışmayın arkadaşlar. çıkın dağ bayır gezin,nasibinizi arayın.
1300 tl maaşı sabahtan akşama kadar,bin bir emek vererek kazanıyorsun fakat belkide değeri milyon dolarları bulan defineler için hiç gayret göstermeden sahip olmaya çalışıyorsun.
yazdıklarıma bazılarınız alınacak fakat dost acı söyler.ben gerçekleri söylüyorum.
ben işaretleri ispat ederim fakat siz uydu ve hocaları ispat edemezsiniz. NOKTA!
ustam sende cok haklisin er gumunun olsun mahzenin ve mezarin isareti olur onustan isaret en basa gelir ustam birde araziyi okumak cok unemli az cok kilse mi yoksa siradan bir isaretmi onlari da cuzmek cok unemli sisyemdn yine az cok anlamasalar saten hic bir sonuc alinamaz

ersan

Admin
earth da bitki örtüsü olmadan gezinme yapmamız mümkünmü, arkeloglar birçok yeri bu sayede keşfetmişler ama nasıl baktıkları hakkında bilgiye rastlayamadım
ustam eyert programinada ayarlar yapiliyor oda ayni uydu programi gibi noktalari beli ediyor ama tam bilemiyorum nasil nerden yapilirdini.