Program Vasıtası Ile Arşivlerindeki Kayıtlı Yerleri Tespit Edebilme

metin77

Kullanıcı
ustalarim sindilik bu uydu isini bos verelim bakalim o verdiyim yerde metin ustam ordaki kuyuyu bulabilecek mi
Ersan usta, noktaladığım yerde 5x5 boşluk var ve kuzey Doğuya bakan kapısı vardı. Anlam veremediğim bir noktada da bir çekim alamıyordum. Güney Batı'da 6 metre mesafede yuvarlak bir boşluk alıyordum. Ortasında da bir kaya vardı. Ya önden açılıp içine mi konmuş yada mineral var diyordum. Senin işaretleyip gönderdiğin nokta ile benim bulduğum yer arasında 1 yada 2 metre sapma var.

Ben inanmıyordum ama bana gönderdiğin 2 görüntü ile inanmaya başladım. Ben bir noktayı söyledim ama görüntüde 2 noktadan bahsettin. Artık İzin alıp kazma işlemine başlamak için iştahım kabardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Size bir kıyak yapayım.
Bu uyducular milleti nasıl tokatlıyor, yani merak ediyorsunuz ya nasıl oluyor falan filan diye..
Tokatçı hutamenin çektiği videoyu paylaşıyorum sizlerle, akşama kadar izleyen izledi, sonra gizleyeceğim.

ersan zaten farklı bir alem, kimi yerde çubuğu över, kimi yerde yerer. Kimi yerde uyduya inanmayın der, kimi yerde uydu var der. Senin kadar kıvıran başka üye görmedim bu define aleminde.

metin77

Kullanıcı
o zaman benim anladığım şey şu. Gerçek bir GPR cihazından başkasına güvenme.

leono

Kullanıcı
hadiii buyur burdan yak, :(

hutame ile olan tartışmanızı okudum, taraflı konuşmak istemem lakin iki türlü yaklaşımım olur,
1. iddia'yı ortaya atınca kanıtlayacaksın,
2. varsa böyle bir yazılım şayet benim elime geçse paylaşırmıyım gerçekten düşündürücü bir durum, galiba paylaşmam,
oturduğum yerden gelsin paracıklar;)

bizim köyde maden firması fabrikası kuruluyor, 60 yıllık bakır madeni bulundu, o dağı bıraktılar aşağı ırmağa indiler güya daha kaliteliymiş ırmağın dirsek yaptığı yerde, artı kükürt çıkıyor,
bu da yetmemiş olacak önüne gelen yere sontaj salıp duruyorlar, ve dahasıda var ama sayfalar dolusu yazmaya gerek yok,
bu ünlü maden şirketinin mühendislerin elinde bu yazılım varmı yokmu diye düşünmekten kendimi alıyoyamıyorum,

işte tamda bu yüzden içini yani boşluğun nereden başladığını bildiğim bir yerin koordinatını ersan ustaya verdim ısrarım bu yüzdendi, doğruluk teğidini syn metin77 ile istişare ediyor sanırım,
tek bir şeyden eminim, zamanım tükeniyor, kayıtlara geçirmedikleri sit alanından otoban geçicek, işaret kazıklarnı bizzat gördüm,

asterix

Kullanıcı

hutame ile olan tartışmanızı okudum, taraflı konuşmak istemem lakin iki türlü yaklaşımım olur,
2. varsa böyle bir yazılım şayet benim elime geçse paylaşırmıyım gerçekten düşündürücü bir durum, galiba paylaşmam,

bizim köyde maden firması fabrikası kuruluyor, 60 yıllık bakır madeni bulundu, o dağı bıraktılar aşağı ırmağa indiler güya daha kaliteliymiş ırmağın dirsek yaptığı yerde, artı kükürt çıkıyor,
bu da yetmemiş olacak önüne gelen yere sontaj salıp duruyorlar, ve dahasıda var ama sayfalar dolusu yazmaya gerek yok,
bu ünlü maden şirketinin mühendislerin elinde bu yazılım varmı yokmu diye düşünmekten kendimi alıyoyamıyorum,

işte tamda bu yüzden içini yani boşluğun nereden başladığını bildiğim bir yerin koordinatını ersan ustaya verdim ısrarım bu yüzdendi, doğruluk teğidini syn metin77 ile istişare ediyor sanırım,
tek bir şeyden eminim, zamanım tükeniyor, kayıtlara geçirmedikleri sit alanından otoban geçicek, işaret kazıklarnı bizzat gördüm,
bağlı bulunduğun yerdeki müze müdürlüğüne gidip ihbar edeceksin eğer sit alanı konumundaysa zaten koruma altına alınır.başka bişeyle uğraşmana gerek yok zaten.uydu felan filan kardeşım.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı

Gören gördü görmeyenlere görenler anlatsın, videoyu tekrar gizledim.
fasa fisodan başka birşey değil.. Uyducu adamların çubukla , define sitelerinde işi nedir ?

Üst Alt