Rum Evindeki Işaretlerin Anlamı | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Rum Evindeki Işaretlerin Anlamı

KERASUS

Kullanıcı
öncelikle hoşgeldiniz nagihan hanım..size bu işlerde yardımcı olabilecek çubuk kullanmasını boşluk bulmasını bilen biri lazım..tabi güvenilir biri .gerisi zaten gelir.evin etrafında iyi bir çubukçunun güzel bir dolaşmasıyla ne ararsanız bulabilirsiniz.(odaya giden tünel.v.s.).bilmem anlatabildimmi..(armut ağacı...)))çok şey anlatır..

KERASUS

Kullanıcı
ahırı iyi inceledinizmi direklerden biri yada dayalı olduğu kaya birisi diğerlerinden farklı olması lazım...

nagihan

Kullanıcı
evet ustalar öyle dedi evin geniş açılı resimlerini çektireceğim

deu2566

Kullanıcı
herkese merhaba arkadaşlar bir rum evinde bu resmi çektim ayrıca buna ek olarak bunun altında 9 tane 'X' işareti var.Bu güneş işaretine gün batımında ışık vuruyor yardımlarınzı bekliyorum
resim.defineforumu.com
[/IMG]
link :

NOVANDA

Kullanıcı
Küçük bir şey sorabiliriz galiba epey bir şey yazılmış ama çok karışmış .Emin olmak için ev gerçekte rum evimi kesin mi

wolf_52

Kullanıcı
rum evine benzetemedim ben dah çok mezar odası nı ve sıtatüsünü belli eden bir betimlemeye benzetdim lakin açılmış, dah geniş açılı fotoraf gerkmekdedir,2 cisi rum evlerinde olan güneş betimlenmesi genlikle şömine ,nin alınlığında olur1 çizgisi farklı olur genl olarak ocağın altını, gösterir, ben bu şekilde tecrübe etmişdim...

deu2566

Kullanıcı
evet arkadaşlar gerçek bir rum evi.hatta bu bölgeye hala rumların torunları gelmeye devam ediyor ziyaret amaçlı :)!!! kapının girişinde karşıda duvar var orada bu resim.gün batımında ufak bir pencereden ışık alıyor.batısına doğru gidince yine rumlardan kalma bir yer altı mağarası var 50 -60 m ileride.ayrıca fotonun altında çarpı işaretleri var şimdi ekliyorum o fotoyuda
link :

NOVANDA

Kullanıcı
evet arkadaşlar gerçek bir rum evi.hatta bu bölgeye hala rumların torunları gelmeye devam ediyor ziyaret amaçlı :)!!! kapının girişinde karşıda duvar var orada bu resim.gün batımında ufak bir pencereden ışık alıyor.batısına doğru gidince yine rumlardan kalma bir yer altı mağarası var 50 -60 m ileride.ayrıca fotonun altında çarpı işaretleri var şimdi ekliyorum o fotoyuda
link :

Güzel kardeşim konu içinde konu açmayınız ben mesajımı ilk konu sahibine yazdım. Lütfen bu durumlara dikkat edelim.Sizin işaretinizin çözümü zaten belli yni bir knu açın devam edelim .

Üst Alt