Rum Evindeki Işaretlerin Anlamı | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Rum Evindeki Işaretlerin Anlamı

MAVRAN

Vip Üye
Ahıra inen merdivenler kaç adet biliyormusun ve ocakların bacaları evin içindemi dışındamı. Evin içinden ahıra inen seyyar bir merdiven, merdiven zaman içinde kaybolmuş olabilir, yerini bul.

nagihan

Kullanıcı
Sominenin bacasi icerde icerde merdiven hatirlamiyorum ev iki kapili 3 katli en alt kat ahir orta kat samanlik 3 kat ev evin iki kapisi var disarda iki tarafta onde ve arkada alt ahita inen merdiven var

MAVRAN

Vip Üye
İnan eğer anlattığımız gibi bir ev karadenizde olsaydı ℅100 birşeyler var derdim ancak bu evi bırakmıyalım içimde bir his var dilerim iyi şeyler olur. Senden rıcam her yeri resimle özellikle şömineleri onlar benim oyuncakların onları görünce dayanamam şöminenin içini dışını şöminenin zeminini dikkatle kare kare resimle. Yine yazıyorum ahır kapısının icden üst yeri incele emanet orada olabilir. Şöminenin sağ ve solunda bulunan tolapların içini dışını resimle, ocağın üst kısmında fenerlik olacak duruyorum kontrol et.

wolf_52

Kullanıcı
tabanda farklı taş olması gerkir.. yoksa duvar taşlarına bakılırr bu odada gerksiz yerde duran çaklı çivi gördünzmü ahır i.in soryorum bunu... bu çiviler yön verir.. yada farklı renkde taş koyarlar o taşın altı yada arksı kasa olurr..

wolf_52

Kullanıcı
birde evin ocak süslemesinde ne gibi bir figür var??? kapı süslemesinde en var.. evin girişnde 2 sütün varmı?? evin çatısında kör baca varmı??

Üst Alt