Sahte mezarlar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sahte mezarlar

KUTAY

Kullanıcı
Cevap: Sahte mezarlar

Calkaya simdi sen ara ara bilgileri derleyip bir ozet yaparsan faydali olur. Hem ardaslarin hemde senin bilgilerinin harmani

light_celal1

Kullanıcı

zekatını istermişin gibi hisse kapıldım
çok şükür ihtiyacim yok
ama zekata ihtiyacı olan çok
amaaa zekat verecek kadar zenin olanda çok malesef ac gölülük yüzünden vermi
yorlar halbuki zekat veren lerin malları azalmaz çoğalır
çalkaya görüyorumki açgözlü biri değisiniz allah daha çok versin

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

Yaradana şükür aç gözlü olmadım niyetimde yok hem hazinenin zekatını alırsan sende define aramasın evet vermeyen vermiyor inanmıyorki versin

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

acı suyun şifresini bir arkadaştan aldım onuda yazacağım

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

acı suyu merkez işaret alrsak doğusunda tatlı su güneyinde dere tepede sahte mazar kuzeyinde yönü suya bakan kayalar var vede bukayalardan biri farklı suyun 3 adım arkasında biraz malı vardır patika yollun solundaki dar geçitte dikili taş butaşın başı karpuz gibidir üzerinde + VARDIR BU TAŞ KARADIR VE ALTINDA HARİTALAR BULUNURburanın 80 adım batısında mezar vardır 3 metre kadar derindir mezarın taşları 1 karış kadar açıktır ve taşlarla çevrilidir

light_celal1

Kullanıcı

bu bilgi iyi oldu bak bilginin zekatına ihtiyacimiz varmış

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

duyduğumu hemen yazuyorum bu bilgiyi arkadaş kitaptan yazmış yaşlı ruma suyu ekşi kaynak var deyince rum vatandaş kitabi acıp bu şekilde olacak demiş arkadaş malı almamış ama bilgiyi aldık demek sistem var yok diyenlere selam olsun

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

tüm eşkiya kayıtlarında ve belgelerin vazgeçilmez unsyru her yerde karşımıza çıkıyor buradan yola çıkarak sistemi çözebiliriz bilenler yazarsa iyi olur dedeleri yönlerinde genelde neler olur bilirsek hedef alanı çok dar bir alana düşürürüz gerisi kolay

KANAS_USTA

Admin

Calkaya sistem denilen şey aynı işaret yahut cografyada mekanda gorulen benzer olguların mana boyutunda ortak çıkarımlarıdır. Yani sistem demek dar kalıba koymAktır esas olan işaret bilgisi ve. Yuzeyi ıyı okumaktır. Bir işaretın bin degeri olur bu değerlerden hangi olgunun kullanılacagı mekan sartlarına ve kişinin keyfiyetine kalmıştır. inançlarrı ıyı bilecek, araziyi iyi gozlemleyeceksin, mısal ben araziye cıktımmı en az yüzbin ihtimalli birleştirmeye elemeye çalışırım metraj hariç. Kısaca sistem arazi ve kişinin keyfiyeti manada görmek istediğidir. Cogunlukla İnanç esasına dayanır.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

diyelimki bir dede mezarı bulduk ve bunu kilise yaptırmiş buranın çevresinde olması gerekenler vazgeçilmezleri tahmini yönleri vemesafeleri kataslak olur zaten bu kadarı yeter