Sahte mezarlar | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Sahte mezarlar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Sahte mezarlar

şu volçan belgesi diye piyasaya salınmış belgeler ile arayanlardan bulanı ender rastlanır. o da belgeye değil son noktayı makinaya hocaya papaza v.s. ye danışır da bulur yada zaman ile yer ben burdayım gel beni al der de bulur.

mantıklı işlere imza atmanızda fayda var. gömüyü aradığınız belgede malın son noktasına varana dek yazmalı işaretleri arayıp neyi bulacağınızı anlatmalı, semt ismi muhit ismi yazmalı. isimler harmankaya kudret kale arkacık değirmeni gibi değil, aksine bir örnekle

--------------------------
ay---- mevki, ah---- tarla, çeşme, pınar, ulamalık?, tarafı yol. Ön tarafı -- armut ağacı. Pınarın olduğu yer küçük yarıntıdır. Kara yapı, kırmızı horasanlı tek oluktur.(pınar). Nişanları; dayalı ve dikili taş, bıçak, at izi, rakam, küçük bir delik, pınar oluk başı soludur. Müjdedir. Pınar üst tarafı 40 adım bir acı elma ağacı, birde pandavas ağacı görülür. Safi 28 okka altın, ağacın yanı taşın kaplumbağa şekli ve üzüm ve kabarıktır. Bir diz boyudur.
------------------------------

bu şekilde yazmadıktan sonra bulmakda almakta çok zor.

ayriyeten büyük mallar sırlı mallardır. büyük hesap yapanda sırlı malın ne olduğunu anlar bilir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

cok ekmek yeyecen calkaya daha.

çalkaya fırının başına geçmiş ekmekleri fırına veredursun. yalnız sen şu arızalı hitap tarzını bir değiştir. dünyanın bilgisini bilsen ne fayda, bir nebze hitabet bilmedikten sonra.
ölümlü bir dünya kefeninde cep yok. dün geldin bugün kırdın yarında gidecen bu devranı dünyadan.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

harbici dostum ALLAHA ŞÜKÜR çok olmasada ekmek yedim oskar kardeşimizede kızmana gerek yok sen bendeki kayıtları birkaç yer tespitini bizzat gördün yazdığın gibi adres her şey var herşey sanal ortamda yazılmıyor bir çok belgenin başlığını seninde bildiğin gibi ben yazmıyorumki herkes gidip işaretleri kırmasın ehil olmayan uğraşıpta zamanını boş yere harcamasın benim belgeler sistemi bilen biri için paha biçilemez derecede güzel ve gerçek milletin yıllardır yalan yanlış isimlerele aradığı şeylerin aslını vede yerini yazdım yinede sahte yerleri arayıp duruyorlar buda bizim kusurumuz değil

star50

Kullanıcı
slm benimde bir konum vardı hatırlayanlar var belkide dede mezarı diye ben fazla araştırmadım fakat şu an üç yol var üç yol ayrılıyor artı birde üçleme su deresi var ama hiç araştırmadım bu mevkide benim köyüm ve yakın çevresi oldugu için yazdım saygılar kolay gelsin ha unutmadan o köydeki bir arkadaşa sordum gerçek dede mezarımıymış bilgin varmı diye onun söylediğide evet gerçek dedi nerden biliyorsun dedim ebem görmüş dedeyi dedi :D

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
dede mezarlarının 40 adım kadar uzağında ayrı renkli taş olur genelde güneydedir altında azmiktar emaneti olur ama tılsımdır çıplak elle temas etmeyin

osi

Kullanıcı
usta bu konu aslında cok onemlı yıllardır duyarızda acaba derız dedıklerınıze aynen katılıyorum tecrubesı olan ustaların bu konuda yorumlarını paylaşsa ıyı olur .tatlarlı usta dedıklerın onemlı bu konuda

wolf_52

Kullanıcı
güzel konu ve defineciliğin zirve nokdası diyebilceğmiz, sistem gömüsü,nün bir parçası dır sahte dede mezarları, eminim FENERLİ ustamız ında konuya çok katkı sağlaycağından eminim, ve değerli yorumunu esirgemesin.

gıral

Vip Üye
Paylaşmak güzel bişe yardımlaşmak bilgi alışverişinde bulunmak insanlık için faydalı olunacak birdurum wolf_52 ustam Allahcc cümlemizden razı olsun İnşaallah sayenizde çokşey öğrendik devamını bekliyoruz saygı ve sevgilerimle

ertug

Kullanıcı
dedeye yakın bir para noktası benden olsun mezarın genel batısı diğer yönlerede bakılabilr benim gödüğüm 51 adımda üç çatal meyva ağacı bir adım önü