Selamın Aleyküm Ustlarim Yeni Geldi Kayda Değermi ... Çoban Bir Arkadaş Gönderdi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Selamın Aleyküm Ustlarim Yeni Geldi Kayda Değermi ... Çoban Bir Arkadaş Gönderdi

akıncıı

Kullanıcı
arkadaşım burası bir tepenin zirvesine yakınmı? bu tepenin ya altında yada karşısı tarafında kilise varmı? hatta o kilise daha mı güneyde 1-2 km kadar. arkadaşına sorarmısın bunları.
bura önemlidir. 7 dir 7. lütfen sorduklarıma net cevaplar.
ustam sorucam ve kendim tekrar fotoraflarım allahın izniyle

akıncıı

Kullanıcı
Bildiğin gördüğün farklı acılardan ne varsa söyle muhterem. Benim göremediğimi sen görmüş olabilirsin böyle böyle kendimizi geliştirecegiz.
komana ustam saygılar detaylı fotoları ben kendim çekerim mekana tanıtırım allahın izniyle

akıncıı

Kullanıcı
Ilk resımdekı bu kadar. Net açıkta bır görüntü bırakacaklarını sanmıyorum yanılt ma olabılır. Sanık bakışda gıtsınlerder gıbı. Mutlaka asıl yer başka tarafda ıyı bakılması gerekır ve bol resım ve etrafında nasıl bır yasam olmuş. Nekrepol olması ıçın yakınlarında yerleşım yerı olması lazım 2 resım yuvarlak tas olan yer dıkkat çekti yor sankı kaya mezarlarında bu tarz taslar kapak olarak. Açılıp kapanması ıçın bu tarz tas çok kullanılmıştır ısaretlıyrmıyorum bılgısayar eskı olduğu. İçin üstalarımın dendiğine ekolarak bol resım ve bılgı lazım bölge olarak
inşallah ustam gidince detaylı fotoraflarım saygılarımla

akıncıı

Kullanıcı
5 kuruşa verse almam. sende alma boş ver gitsin. çok ağır ,işler yapmışlar. açsan açamazsın,satsan satamazsın.

ne muazzam işçilik değilmi. sağ arkada bakana iyi bak. diğer yerlerde gizemlera haiz. sadece bu kareden görülenler. görülmeyenleri sen hesap et.

ustalarımız değinmiş. ben sadece ,sağ kısımdaki canlıya dikkatinizi çekmek için çizdim.
ok yönlerinin açıktan resimleri olsa,girişleri ve gözün karşılığının,mezar odasımı yoksa başka bir amaçmı taşıdığı anlaşılır. keşke oda değilde biri mezar verse. istikametlerine iyi bakılmalı.
saygılar ikizceli ustam bu mekana geldiğimden belli ayrıca ilgilendiğin için saygılar inşallah ben gidince detaylı fotoraf çekerim tekrar saygılarımla

akıncıı

Kullanıcı
alan nekra pol alanı.. lakin bu resimdeki yer sırdan birsine ayit değil... sıtasüsü yüksek birne ayit... bir çok betimleme mevcut mavi li çizdiğim yerlerde keşge daha yakın fotrafları olsaymış... kırmızı la çizdiklerim yada çevirdiklerim ise toplam 3 insan betimlenmesi.. var 3 mihrap kazınmış hep 3 leme yapar hale... kustiyet yüklenmiş hali var. herşey oartada... ben ce üstünde kaya mezarı altında ise odası varr... aşağı yükarı girşde belii ama dah deteylı fotrafını albilrmiyiz buranın... özlikle kelelerin bakdığı nokda 2 kaya arsı burası.... diyeride mavi çizdiğim yerlerin yakını... saygılar......
saygılar wolf ustam en kısa zamanda detaylı fotoğraflarını iletmeye çalışırım ..

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
akıncı ustam gereken herşeyi ustalarımız söylemiş
bizlere bişiy kalmamış ama bu gibi yerlerde çubuk
pek işe yaramıya bilir kayalık alan olduğu için
boşlukta yanıla bilirsiniz çok dikkatli araştırmalar yapılmalı
genel olarak taşla tıkama yapılmış olma ihtimali yüksek
girişlerin dikkat edilecek en büyük husus budur ustam
şansınız bol olsun.

akıncıı

Kullanıcı