Selamun Aleykum!Bu ne işareti dir acaba? | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleykum!Bu ne işareti dir acaba?

enver

Kullanıcı
wwv.definemekani.com

Selamun Aleykum Ustalar!Bu kaya parçası yerin altında 1 metre derinlikte çıktı.yorumlarınız lütfen?bu kaya karşınızda alt tarafta görünen ufak siyah kaya yada taş diyelim!

Son düzenleme:

enver

Kullanıcı
Cevap: Selamun Aleykum!Bu ne işareti dir acaba?

Son düzenleme:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

enver arkadaşım
Varsa
Çekmiş olduğun yerlerin
Kuru halini yüklermisin
Çok parlıyor
Bu şekilde
Umarım güzel
Yorumlar alırsın:cool:

Serhat

Kullanıcı

S.a Ustad Bu şekilde Bi işarete benzetemedim bu taşları ama (güneş ışığında uzun süre kalmış)a benziyorlar lakin yerin 1 metre altında çıktı diyorsun Rind ustad,ın dediği Gibi birde kuru halini görelim ALLAH(C.C) kolaylık versin...

enver

Kullanıcı

Yorumlarınız için teşekürler!maalesef kurmuş hali yok sayın ustalar!

KOMAGENE

Vip Üye

eğer içerde kapalı bir mekanda bulduysan mağara gibi armaya dışardan başla o apacık çok zengin mezar işaretidir yardımcı olmam için bana tam detay lazım

enver

Kullanıcı

Yorumunuz için teşekürler!bu işaret derenin kenarında sol tarafında dereye sırtını verince ve ters çevirilmiş durmudaydı.resimde göründüğü gibi.son resimde yani.mağarayı nasıl aramam gerekir?yer altında rastgele bulduk bu işareti.dikatimizi çekti ters çevirdik ve bunu gördük.vajinaya beğenziyor galiba .ben öyle beğenzettim.bilmiyorum siz ne düşünürsünüz?daha ne gibi bir bilgi vermem gerekiyor size_?Saygılar!

KOMAGENE

Vip Üye

kayanın bir yerde sabit olmaması kayanın başka yerden taşınma olasılığı suyun etkisi ile yer değiştirmesi olası ama resimden gördüğüm işaret mezar işareti büyük olasılıkla kral mezarı yada çok varlıklı kimsenin mezarı gördüğüm işaret oyma eğer gözlerim beni yanıltıyorsa düzeltiniz ve ayrıca c harfini hayal edin c harfinin uzun olan köşesi ve baktiği yön sizin için önemli olan kısım ama taşın suyun etkisi veya insan etkisi ile taşınma olasılığına karşın ölçüm işini bırakıp gözlemle işi çözmeye çalışın derim c harfinin uzun tarafının baktığı yönde tepe yer yane tümlüs arayın orjınal bir höyük görmenize gerek yok bir tepe yer kafidir yığma taş çöüntü yerde olma olasılığı var inceleyınız oraları buraya yazınız eğer taş taşınmamışsa bu saydıklarımdan birini %90 göreceksınız(yığma taş olma olasılığı fazla)ayrıca bulduğunuz taktirde elinize kazma kurek alıp kazacağınız kadar kolay bir yer değildir tarafımca bizzat görülmüş bir işarettir

enver

Kullanıcı

Son düzenleme:

enver

Kullanıcı

O kaya parçasını yani o işareti ben çıkardım usta!yerin altında ve ters çevirilmişti ve düzdü.aynen resimde göründüğü gibi.oynama kesinlikle yok.