Selamun Aleykum!Bu ne işareti dir acaba? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleykum!Bu ne işareti dir acaba?

enver

Kullanıcı
Cevap: Selamun Aleykum!Bu ne işareti dir acaba?

Yukarda ki yuvarlak taş ve en son kurda beğenzeyen kaya parçasıda o setin içinde çıktı sayın usta!

Son düzenleme:

aydin-28

Kullanıcı

dogal bir taş envercigim ugraşmana degmez

KOMAGENE

Vip Üye

wwv.definemekani.com

burdakı işaret orjınalı oyuk değilmı? kabaca c harfi gibi

enver

Kullanıcı

Sağolasın Aydın Usta!yanlız ben taşları sadece ilgimi çekti diye paylaştım.ama set zanetmiyorum doğal olsun?:)ben ona yorum isterim Sayın ustalar!

enver

Kullanıcı

Evet usta orijinalı!ben Aydın ustaya cevap verdim sadece.ben acemiyim.o C ye beğenzeyen işaret gayet orijinal vede yerin altında çıkma usta!

KOMAGENE

Vip Üye

hocam bulduğunuz taşlar size eğer doğal gelseydı burada paylaşmazdınız bizlerde sizlere doğal gelmeyen işaretlerin doğal olmadığını varsayarak fikrimizi söyleriz kaldı ki o taşın üzerindeki işaretin aynısı sizlden yüzlerce kilometre uzağında olan biryerde tarafımca bulunmuştur birebir aynısı,o işaretin anlamı kesinlikle ama kesinlikle zengin mezardır ve zengin mezarın açılması kolay değildir ayrıntıya girip işi bulandırmak istemiyorum şunu söylerim size c harfıne benzeyen çizginin bir tarafı uzun olacak o size yön ve mesafe verecek mezar tümlüsü tepe çukurluk alan ve en önemlisi yığma taşların altında olacak yığma taş mıktarı 2 traktörden az olmayacak

enver

Kullanıcı

Yorumunuz için teşekürler usta!o taş seti yani iyi değilmi orası?yani işaret değilmi usta!birde taşlar yani paylaştığım yuvarlak taş ile diğer taşı yerli kaya değildir.onlar başka yerden gelme.burayla alakalı değil usta.2 traktör taş yığınına gelince onları bu taş setinin altında ve çok uzun olan 6 metre uzunluğu olan ve üçgen şeklinde olan bir kayanın altından çıkardık usta.daha da devam ediyor.o C harfine beğenzeyen işaretin hem önünde hemde altında..

enver

Kullanıcı

İşte bahsetiğim uzun olan kaya bu sayın usta!ve işaretlediğim gibi bu kayanın sonunda 1 mt karşısında ve 1yada 1.5 metre altında Vajina dediğim yada C harfine beğenzeyen işaret çıktı arkadaşlar!

Son düzenleme:

TRUVA

Admin

Enver kardeşim; o bulduğun işaret kapalı oda yada oda mezar işaretidir.Dereye sırtını verdiğinde yamaçta bulunan bu setin arkasıdır.Zor bir yer ama çok güzel bir yerdir.Buraya gelmeden önce 40-50 metre öncesinde dere şelale yapar. şelaleye sırtını verdiğinde derenin akarına göre sol taraftadır.ve şelalenin ana malıdır.Setin alt kısmından setin arka kısmına gireceksin ve odaya ulaşacaksın.derinlik 7-8-10 metreye kadar ulaşabilir.Setin arka kısmındaki alanda bir boşluk tespiti yaparsanız boşluğu göreceksiniz. boşluk aldığınız yerin karşısına gelen setin olduğu yerden giriş olacak.Bu bir sistemdir.sistem her yerde aynıdır.Emeğine değecek bir yerdir.Sana örnek olsun diye aynı sistemin bir örneğini resim olarak atıyorum bakın size fikir verecektir.Senin bahsettiğin yerle aynı şekilde yapılmıştır.Birde setin taş aralarını incele oksit sızması varmı gri yada beyzımtrak.varsa o yerin arkasıdır.setin orta noktasını giriş olarak düşün. seninkinin benzeri resmin atıyorum.Tek farkı bu resinde kuyu şeklinde yer mevcut sizinkinde odadır.

Son düzenleme:

trmytwins

Kullanıcı

Yukarda ki yuvarlak taş ve en son kurda beğenzeyen kaya parçasıda o setin içinde çıktı sayın usta!

arkadaşım o yuvarlak taşı kayaları kesip düzlem bir yüzey oluşturulduktan sonra bu düz yüzeyi daha sert yuvarlak bir taşla vurma yöntemiyle ezerek daha pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için kullanmiş olabilirler..