Sevgili Dostlar, Deve, Adam, Eşek Ve Işaretli Bir Taş... | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sevgili Dostlar, Deve, Adam, Eşek Ve Işaretli Bir Taş...

KANAS_USTA

Admin
Ustam bugün bir dostumu gönderdim detaylı resimlerle gelecek bekleyelim görelim hayırlısı...
sevgili ustam yozgatta olsa senin bir şekilde haberin olurdu diye düşünüyorum gerçek olsunda ha sen ha ben fark etmez..
Yoksa fark edermiii...:p
Elbette fark etmez guzel insan Allah kalbine gore versin saygilar.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
NpbdBO.jpg
ldz8GJ.jpg

Ağaçta tam yerinde ;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Erdem ustam yorumunuz için teşekkür ederim burası herkesin gelip ziyaret ettiği umumi bir yer ziyaretinde zaten gece gündüz bekçisi mevcut bazı yerler çok önceden belki yoklanmış olabilir ben mıntıkanın önemine dikkat çekmek amacı ile bu fotoları ekledim bize baştaki işaretlerin ne akla hizmet ettiğini çözmek ve bizede bir kaç ton birşey kalmışmı suyunun suyundan banabilmek önemli...;)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem ustam yorumunuz için teşekkür ederim burası herkesin gelip ziyaret ettiği umumi bir yer ziyaretinde zaten gece gündüz bekçisi mevcut bazı yerler çok önceden belki yoklanmış olabilir ben mıntıkanın önemine dikkat çekmek amacı ile bu fotoları ekledim bize baştaki işaretlerin ne akla hizmet ettiğini çözmek ve bizede bir kaç ton birşey kalmışmı suyunun suyundan banabilmek önemli.
İnşallah ustam İnşallah düşündüğünüzünde fazlasıyla karşılaşırsınız.Saygılar

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostlar mıntıkaya gönderdiğim dostumuza arazinin sahibi tarafından resim alınmasına müsaade edilmemiş fakat işaretleri gördüğünü karşısında üç tane yığma olduğunu söyledi bu durumda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği yolundaki değerlendirmeleri yapabilmek için benim gitmem gerekiyor hayırlısı diyelim inşAllah...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Sevgili dostlar mıntıkaya gönderdiğim dostumuza arazinin sahibi tarafından resim alınmasına müsaade edilmemiş fakat işaretleri gördüğünü karşısında üç tane yığma olduğunu söyledi bu durumda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği yolundaki değerlendirmeleri yapabilmek için benim gitmem gerekiyor hayırlısı diyelim inşAllah...
Abi yanlış anlaşılmasın ben olsam bu adam resim çekilmesine izin vermedi kazdırmaya hiç razı olmaz,ben çıkarırım düşüncesi için vs ne adamın aklını bulandırırım ne de ağız eyerim;En güzeli çevresinde çubuk çeker,son işarete bakardım:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
muhite zaten çubuklarla gideceğim senin düşüncene katılıyorum bir şeyler varmıdır varsa nerededir bir bakalım öyle kimseye yalvarmak gibi bir niyetim yok..yalvaracak mercii biliyoruz dostum...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
muhite zaten çubuklarla gideceğim senin düşüncene katılıyorum bir şeyler varmıdır varsa nerededir bir bakalım öyle kimseye yalvarmak gibi bir niyetim yok..yalvaracak mercii biliyoruz dostum...
Estağfirullah abi benim kendi düşüncem ağız eymek bence ricada bulunmak,Yalvarmak sadece ve sadece Allah'a yapılan birşeydir (beğendim)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
eşşeği tanımlarken ,dikkat çeken değişik toprak yapısı kırmızıya yakın kaya vs. olmalı demiştim.demekki bariz olarak yapılmış.malzeme vereceğini düşünüyorum. soyulmamışsa eğer.hocam gidersenizde ,devenin ön kısımlarında şansınız olursa bir tespit yapabilirmisiniz. sadece göz öne verdiği için o kısımda bir gizem olmalı diyorum.yanılmıyorsak ve duruyorsa en kolay olandır.
bunun yanında kişi ile uyum yapabileceğini sanmıyorum selametle inşaallah. eğer gidersen çekim aldığın noktanın üzerine giderek nokta belirtmezsen iyi olur. ferasetinin kişiyi anlamaya çok fazla gelecektir.

MAVRAN

Super Moderatör

Sevgili Dostum bazen çok güvendiğimiz insanları zaman geliyor anlayamıyorum. Şimdi siz burada yeri çubuklar la tesbit ettiniz, tam tesbit ettiğiniz noktadan herhangi bir yöne bir miktar adımların ve yeniden çubuk tutarak çubukları yönlendirin ve yer burası diyerek çalışmak isteyin. Olmaz derse eyvallah der ayrılırsın ve takip et bakalım sizden sonra ne kadar samimi olduğu belli olur. Gerçi bunları ben size niye yazıyorum ki siz eski kurtsunuz bunların ruhunu okursunuz da yine izninizle hatırlattım. Hakkını helal et ALLAHA emanet ol. Kalın muhabbetle.