Sizce Bu Taşların Anlamı Nedir?

kaan37

Kullanıcı
kuyunun iki mt etrafında boşluk ola bilir ve de meyve veren ağaç hangisi senden bunlarıda öğrenmek istiyorum mezarların var oralarda
Valla ustam içerideki kuyunun yeri belli de dışarıdaki kuyunun yeri meçhul nerede olduğunu bilemiyoruz dışarıda evin arka tarafında bir ağaç var ama ne ağacı bilemiyorum etrafindada meyve ağacı var mı öğrenirim

kaan37

Kullanıcı
kaan37---ustam bu yerin eyert programindan tam noktayi ver bir bakalim bakalim dise kasiyacak bir seyler var mi :(
Kusura bakmayın benim jeton biraz köşeli geç anladım bahsettiğinizi :)
35545d96bd0d3774fccbe98eadb97fc6.jpg

Sağ taraf ağaçlı kısım eski ermeni mezarligiymis diğer işaretli yerde evin yeri

budak okan

Kullanıcı
kaan 37 arkadaşım bu evin arkasın da üçleme yapan ağaç varsa bunların ortasına bakmanı istiyorum birde bulamadığın kuyuyu iyi bir araştır boşluk alableceğin veya aldıra bileceğin birileri varsa bi yoklayın derim kolay gelsin

kaan37

Kullanıcı
kaan 37 arkadaşım bu evin arkasın da üçleme yapan ağaç varsa bunların ortasına bakmanı istiyorum birde bulamadığın kuyuyu iyi bir araştır boşluk alableceğin veya aldıra bileceğin birileri varsa bi yoklayın derim kolay gelsin
Ağaçlara hiç dikkat etmemisim acemiliğim nasılda sırıtıyor :) Ay başı tekrar gidicem dediklerinizin hepsini kontrol etmeyi ettirmeyi düşünüyorum