Super Bir Yilan Isareti Dere Yatanda Ve Karsisindaki Gizli Kasa Yeri. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Super Bir Yilan Isareti Dere Yatanda Ve Karsisindaki Gizli Kasa Yeri.

cantar

Kullanıcı
ersan forumdaki herkesin bayramlıkları senden ona göre bu işaretin çözümünü biliyorsun hiç bir işaret koruduğu yerden asla uzakta değildir ne hikmetse o ağacın dalları yılanın kıvrımları gibi.....................

uzaklarda aramaaaaaaaaaaaaaa ben sana çok yakınım diye bir şarkı vardı...............

ersan

Vip Üye
Resulullah Efendimiz bir Hadisi Şerifte;
"Allah (cc) her insanı bir iş için yaratmıştır" buyuruyor. Artık iyice eminim Allah (cc) Ersanımızı bu iş için yaratmış. Adam balık tutmaya gidiyor şöyle bi bakayım diyor ve yıllarca bu işlerle uğraşan insanların hayatl
6atenagy.jpg
arında belkide bir defa karşılaşacakları bir yılan buluyor. Ne diyim sözün bittiği yer.
Bu güller sana Ersan Ustam
ustam hepten bukadfar da deyil
sade cubukun cekim aldim bir yer burda maslat tam cubuguna guvenmek

ersan

Vip Üye
ersan forumdaki herkesin bayramlıkları senden ona göre bu işaretin çözümünü biliyorsun hiç bir işaret koruduğu yerden asla uzakta değildir ne hikmetse o ağacın dalları yılanın kıvrımları gibi.....................

uzaklarda aramaaaaaaaaaaaaaa ben sana çok yakınım diye bir şarkı vardı...............
ustam bu yerde ta adamakili bir incelemedim burda bir yerde mahzensiz olmaz .

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Dilin açısı enteresan Ersan
Tabi bu yılan işaretleri hem zor hemde karışık tır biliyorsun. Bu yüzden farklı yorumlar alabilirsin, buda çok doğal. Ama burda benim dikkatimi ilk çeken şey dilin durumu. Belki resmin çekim açısı yanıltıcı olabilir, eğer öyle değilse dilin çatalının uzun olan bölümü burda çözümün en önemli parçasını oluşturuyor.
Kolay gelsin.
ty5y6uje.jpg

osi

Kullanıcı
usta net bır ısaret her zaman boylesı gorulmuyor ustaların dedıgı gıbı cevre resımlerı olsaydı güzel bır bılgı olurdu öğrenmek ıcın ımkan olsada bızlerde senın olduğun yerde balıga çıksak gelıp :) paylaşım ıcın sagol usta

ersan

Vip Üye
Dilin açısı enteresan Ersan
Tabi bu yılan işaretleri hem zor hemde karışık tır biliyorsun. Bu yüzden farklı yorumlar alabilirsin, buda çok doğal. Ama burda benim dikkatimi ilk çeken şey dilin durumu. Belki resmin çekim açısı yanıltıcı olabilir, eğer öyle değilse dilin çatalının uzun olan bölümü burda çözümün en önemli parçasını oluşturuyor.
Kolay gelsin.
ty5y6uje.jpg
ustam cok tesekurler guzerindende bisey kacmiyor cok uz bir guzlemcisiniz tam cizdiyin yer cantar ustaminda tam baseti bu aci gusteriyor burlarini bitakiya vardimi ta dikatli inceleyecem bosluk icin biliyorum yilan en zor cuzulen isaretlerden biridir zamaninda 3 ay bir mara kazdik biraktik bir sonuca ulusamadik.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
o işaretlerde anlayan varsa gelsin yardımcı olsun
izzet kardeş,bölgende yılan işareti varsa paylaşırmısın.tek resim olmasın, işaretin olduğu kaya ile çevresini geniş açılardan görecek şekilde detaylı olsun mümkünse. sağlıcakla.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ustam cok tesekurler guzerindende bisey kacmiyor cok uz bir guzlemcisiniz tam cizdiyin yer cantar ustaminda tam baseti bu aci gusteriyor burlarini bitakiya vardimi ta dikatli inceleyecem bosluk icin biliyorum yilan en zor cuzulen isaretlerden biridir zamaninda 3 ay bir mara kazdik biraktik bir sonuca ulusamadik.
Komana ustamın söylediğine ilaveten, gözleride aynı yönü belirtmiş c'ler sağına bakıyor

Üst Alt