Super Bir Yilan Isareti Dere Yatanda Ve Karsisindaki Gizli Kasa Yeri. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Super Bir Yilan Isareti Dere Yatanda Ve Karsisindaki Gizli Kasa Yeri.

m.tç.i

Kullanıcı
yılan gıbı bır işaretın müjde kasası böle bır yer olmaz zaten görulur

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ustalarim bu sabah bu ayni yere yine gitim baya bir inbceledim etraflari bu dere boyuna asaya dosru bu isareti yine buldum bu yilanlan birinci yilanin arasi 300 mt kadar var ama 2 yilan arasinda hic bir cekim alamadim hep cekim ayni tasa veriyor ;.Buraya nasıl birleştirdim anlamadım!!!Ustam ağzı açıksa mağara yada delik,büklümleri malının adedini verir,Arkasında aranır;3.yılan da aranabilir, varsada 3'ünün ortasındadır.Selametle Ustam

Son düzenleme:

demirkıran

Kullanıcı
ersan ustam yılanın diline doğru eski bir su veya çeşme varmı eskı doneme ait birde yılanın ustunde pul varmı

demirkıran

Kullanıcı
yılan işareti antik çağdan kalma bir yaşantının olduguna dair birer ip ucudur bu ip ucu yardımıyla yaşam yerini ve nekropolu(antık mezarlık sunak alanı ) tarihi bir haz almamamızı sağlar :D :)
MİTOLOJİK bilgilerde İSE : eski inançlarda tanrı Asklepios'un simgesidir Asklepios insanlara sağlık sunan tanrıdır :) :) :rolleyes:o_O
Asklepios daima elinde asasıyla dolaşırmış. Bu asa, hekim, hastalarına giderken ona destek olur; asasına yaslanan hekim ondan güç alır; yorulmadan hastadan hastaya koşarak şifa dağıtırmış. Asklepios'un yılanlı asası hekimliğin simgesidir ve . Asklepios'un diğer simgeleri: Çam kozalakları, defne alları, keçi ve köpektir. saygılarımla :) :rolleyes:
175px-Asklepios.3.jpg
205px-2005-12-28_Berlin_Pergamon_museum_Statue_of_Asklepios.jpg
::eek::eek::cool:

DRAGON-34

Kullanıcı
ERSAN değerli dostum ben de hatdim olmayarak bir yorum yapıcam kusuruma bakmayın bütün tecrübe ve bilgilerime göre bu yılan şöyle der şimdi yılanın üst kısmında bir kalın çizgi var bu derenin oraya git der ayrıca yılan omega yapmış yani derenin omegasını bul omeganın yukarı kısmında hemen derenin yuvarlak yerinde iki adet gömüsü var der neden diyeceksin yılanı mükemmel horasanla yapmışlar sende görüyorsun ama yılanın üzerinde eğer resim yanıltmıyorsa iki adet nokta bırakmışlar böyle bir yılanda bu noktaları saklamışlar zaten büyük olan işaretin yanında böyle gözden kaçacak işaretleri yani olayı anlatan işretleri saklarlar ben yılan olupta deresi olmayanını görmedim yılanın baktığı istikamet de çokta uzak olmayan yerde hep dere gördüm seninde bu yılanın ön tarafında kesin dere vardır hem de sanırım çokcada suyu olan dere yanılıyormuyum

demirkıran

Kullanıcı
dediğim gibi ersan ustam bazı yılanlar gömulu testi küp para vs. bazılarıda boştur yanı asnepsyonun sağlık tanrıçasının işaretidi
eğer ilersinde eski çeşme veya dere varsa oradadır
çeşme varsa çeşmenın etrafını
dere veya su varsa dereyı ızle ıyı bak ıkı tane diktörtgen kare veya yuvarlak taş varsa
onların altına gömü vardır
saygılarımla

Üst Alt