Super Bir Yilan Isareti Dere Yatanda Ve Karsisindaki Gizli Kasa Yeri.

izzet

Kullanıcı
ilaki yılanmı olması lazım eski deyirmen var tencere sapı var işaret olarak

izzet

Kullanıcı
bide bizim köye yakın bi dağ varr onun tepesinde büyük bi kaya vartı kayanın tam üstünde bi çay bardağı kadar derinlikte içinde bi artı vardı o artıyı kırmışlar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
o işaretlerde anlayan varsa gelsin yardımcı olsun
yılan işaretinin olduğu bölüme ,anlayan varsa yardımcı olsun dediğin için,bildiğin yılan işareti olduğu düşüncesiyle yardımcı olabiliriz anlamında yazdım.
elbetteki yapılan her bulgunun bir anlamı vardır. yapılışlarında ise farklı detaylar vardır. onlar değerlendirilerek çözümü gerekir.
topal ayı varsa biz onada razıyız,bir paylaşta site bir topal ayı görsün. sağlıcakla.

izzet

Kullanıcı
o artı için ne düşünüyor sunzu ama o artıyı kırmışlar aynı zamanda delikli taşta vardı onuda kırışlar ?

ersan

Vip Üye
ustalarim bu sabah bu ayni yere yine gitim baya bir inbceledim etraflari bu dere boyuna asaya dosru bu isareti yine buldum bu yilanlan birinci yilanin arasi 300 mt kadar var ama 2 yilan arasinda hic bir cekim alamadim hep cekim ayni tasa veriyor .

casa

Kullanıcı
bu işaret yıllardır var dostum.malesef sizin çektiğinize ihtimal bile vermiyorum.2000 yılında parakapısını kurduğumuzda bunu bir arkadaş atmıştı siteye ogün bugün hala gündemde.ama gören varmı meçhul...

SEVALİ

Kullanıcı
neden söylediklerime cvp veren olmadı :S
?

Konunun içinde başka bir konu olması uygun değil bilgi almak istediğiniz işaretli bir konu ise ki öyle görünüyor resim yok sanırsam resimsiz bölüme konu açtığınızda emin olunuzki gereken yardımlar yorumlar yapılacaktır..

Anlayışınız için teşekkür ederim..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
bu işaret yıllardır var dostum.malesef sizin çektiğinize ihtimal bile vermiyorum.2000 yılında parakapısını kurduğumuzda bunu bir arkadaş atmıştı siteye ogün bugün hala gündemde.ama gören varmı meçhul...
Muhterem kardeşim
Ersan Ustamız 31 Mayıs 2013 den beri 2877 mesajı var 991 beğeni almış 113 tecrübe puanı ile mekânımızın has ustalarındandır. Yüzlerce konuyla insanlara ışık olmuş gerek dürüstlüğü gerek yardımseverliği gerekde samimiyetiyle örnek bir şahsiyet olduğunu ispat etmiş bir kardeşimizdir. Sizin iddanıza ben şahsen inanmıyorum sizede art niyetli demek istemiyorum. Belki karıştırıyor olabilirsiniz bazen hafizamız bizlere oyun oynar bunuda bu kapsam içinde değerlendiriyor ve iddanızı ispata davet ediyorum.
Saygılar

Üst Alt