Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi

A21MEDLi

Admin
Aynen izledigin yolu bilen yok ))) Cay icelim ama Caylar Reis ustadan gelsin bizleri.begeniyor
Surferin Ruhunu biliyorsun,illaki Gözüne çarpmış,ama o yola girmemişsin yada girmissende inanmamışsın.
Vodeoyu gorsen bu yola girmediğini itiraf edecekmisin..;)

Kaleli21

Kullanıcı
Surferin Ruhunu biliyorsun,illaki Gözüne çarpmış,ama o yola girmemişsin yada girmissende inanmamışsın.
Vodeoyu gorsen bu yola girmediğini itiraf edecekmisin..;)
Eline yüreğine ömrüne sağlık usta. Yıllardır boşa kürek sallayan bizleri ve kendilerini az bilgi ile yoran Reis ve harputlu ustalarda görse bunu keşke.🤗

reddanger

Kullanıcı
Öncelikle eksikliklerimi görmek için siz değerli ustarin benim vereceğim bir koordinata bakmaları lazım sonucu karşılaştırma yapmam gerek. Bu konuda bana yardımcı olabilecek usta varsa çok memnun olurum

A21MEDLi

Admin
Eline yüreğine ömrüne sağlık usta. Yıllardır boşa kürek sallayan bizleri ve kendilerini az bilgi ile yoran Reis ve harputlu ustalarda görse bunu keşke.🤗
inancınız nasılki Allah azze ve celleye vardır..,bu metal yoluda Boşluk yoluda paraya götüren bulduran yoldur..
ama Takdiri İLLAH'i Nasibiniz olurmu? olmazmı? onu bilemem.
bu yoll denizde balıkların ortasına götüren bir oltadır,Amma Balığı oltaya vurduran takdiri İLLAH idir..bu bilinç ve teslimiyetle harekat edersek inşallah balıklar oltaya vurur..

A21MEDLi

Admin
bu 2 yol size basıt gelebilir.
çünkü sizler alışmışsınız şatafatlı görüntülere,böyle ücük bücük şekil sizleri tatmin etmeyebilir.
benim bu ücük bücük şekiller sizin açtıkça açtığınız filitremelerin yanında pire bile olmayabilir ..
ama işlevi sizin o şatafatlı görüntülere 1000 basar bunuda göz ardı etmeyin.. :)

reddanger

Kullanıcı
Bende böyle bişey çıktı metal denilebilir mi mesela usta? boyutlarını ölçüyorum yukarıdan aşağıya 4.56 sağdan sola 2.35 geliyor ama?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    24.4 KB · Görüntüleme: 26

A21MEDLi

Admin
boşluk bulmayla ilgili Sıvanın konusuna bir çalışma yapmıştım.
O çalışmayı paylaşayım,surferin kordinat noktasıyla,earth kordinatına bakarak durumu anlarsınız

parkın su deposunun
1.Resimi inşaat hali görüntüsü
2.Resimi bitmiş hali görüntüsünü görüyorsunuz...

1.jpg
2.jpg
3.png
4.jpg
Adsız.png

A21MEDLi

Admin
Arkadaşlar sizlere açık bi duyuru yapıyorum
BU SURFERLE ALAKASI OLMAYAN BİR DURUMDUR..
Aramızda Garmin türkiye mümessili BAYTEKİN de tanıdığı yetkili etkili tanıdı varmı??
biribirimize karşı kalleşlik yapmayacağımıza karşı söz vereceğiz. ama işimiz baytekinde bitiyor...
bu mevzuyu baytekin ve Garmin mühendisleri bile bilmiyor.haa duymuş olabilirler ama kesinlikle yolu yordamını bilmiyorlar..

bu iş olursa? size öyle bi cihaz tanıtacağımki tüm bildiğiniz MALA GPR rezivimetre vs. ne kadar cihaz varsa unuttun.
arazide tabiri caizse leblebi gibi mal toplarsınız Allah azze ve celle nin izniyle, bu kadar net.
surferide bi kenara atacaksınız kordinatlarıda bi kenara atacaksınız..

A21MEDLi

Admin
üçünü bu sistemle açtım,diğerlerini surferle. gözümün görmediği elimin tutmadığı bi durumu sizlerele paylaşmam..