Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi

A21MEDLi

Admin
Garmin Navigasyonla 3 yer açtım,çubuksuz cihazsız..seninkiler bozmasaydı..

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
kafanı Z ye çok takmışsın anlaşılan.
izmir,istanbul gibi denize sıfır illerde, Z değeri yerine göre tek veya çift hanelidir.bu Z deniz seviyesiyle alaklıdır.
Deniz seviyesi ile alakalidir dogru. Kendi cekimlerinden birisini z degerini artila xy karisma oyle kalsin ve tekrar bak neler degisecek. Tek rakamla iki rakamli olanlari artila baktigin daha onceki yere neler degisecek gorebilirsin. Arada fark olacaktir yansimlarda .
Ogunleri bir sey yazmistim hic bir seye gerek duymadan sadece metre ve bir kac sey ile surferde bir sey bulabilirmiyiz evet bana gore bulunabilir dusunuyorum onunla ilgili dusuncelerimi anlaticam olasiklar ihtimaller gore .

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
definelerin gün yüzüne çıkmasını istiyorsan bana Garminin Türkiye Bayisi BAYTEKİN,İN YAZILIMCISI LAZIM..
Konuyu anladim anlamasinada. Simdi baytekinin kabul etmesimi gerekiyor veya izinmi almak gerekiyor veya le.gps icine mufaheleme edilecek . Mudaheleyi baytekin olmadan olmuyormu veya etik gerekigi izin vermesimi gerekiyor. Boyle bir izin vermez heralde konuyuda tam anlmadim .

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Garmin Navigasyonla 3 yer açtım,çubuksuz cihazsız..seninkiler bozmasaydı..
Benimkiler izin verir ustam 🤣(kahkaha) bozmuslarsa onlar bizden degildir ) bende bir tane tomtom.navigasyon var ama cok saptiriyor telefon ondan iyi gibi . İcinemi mudahele etsek))

A21MEDLi

Admin
madem o zaman açık açık anlatayımda belki aramizda yapabilen olursa baytekinede gerek kalmaz..
şöyle bi optiğe yazılım gerekiyor.bu optiğin içinde kordinatla-uyduyla-saat tarihle-konumla alakalı 3-5 sensör var
bu sensörlerein hassasiyet kalibrasyonunu artırmak lazım.buna yazılımmı proğrammı her ne lazımsa onu ayarlamak lazım.ve bu pc ye takılacak pc ye Garmin mapsource ve rote proğramı kurmak lazım bu kadar.gerisi leblebi..

Adsız.png

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
madem o zaman açık açık anlatayımda belki aramizda yapabilen olursa baytekinede gerek kalmaz..
şöyle bi optiğe yazılım gerekiyor.bu optiğin içinde kordinatla-uyduyla-saat tarihle-konumla alakalı 3-5 sensör var
bu sensörlerein hassasiyet kalibrasyonunu artırmak lazım.buna yazılımmı proğrammı her ne lazımsa onu ayarlamak lazım.ve bu pc ye takılacak pc ye Garmin mapsource ve rote proğramı kurmak lazım bu kadar.gerisi leblebi..

Ekli dosyayı görüntüle 11149
Gerisi leblebi ise ozaman varya dunya degisir sadece izin vermek kalir bu seferde savas dunya savasina doner gibime geliyor )))

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı

Ekli dosyayı görüntüle 11149
2012 de sistemin geneline 10.000 tl verdim.
Diger konuda soru sormustum.buna.benzer . Aciklama yapmistin zaten . Tekrardan kurmak gerekiyor ama nasil . Yeniden kodlama yapilarak algilamasini guclendirmek gerekiyor zamanla biri.cikar . Su senin eski olan yanmisti heralde patlamisti demistin. İlginc olmaz diye.bir sey.yok. hayirlisi

A21MEDLi

Admin
yananın yerine yenisini aldım,ondan diğeri gibi randıman alamayınca evin bi köşesinde duruyor..nasıp..