Tavuk Civcileri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civcileri

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bunlar yabani tavuk yemlikte neyin nesi sunu çukuru gibi geldi bana ama daire içindeki haçın altından bişi mutlak çıkmalı belgelerdede bunu der ama en iyisini yapan bilir değirmende olmalı buraya yakın

ASİAVCI

Kullanıcı

VİDESU BU LİNKTE SORULARINIZ VE GÖRÜŞLERİNİZ NEDR
docs.google.com/file/d/0B0aMj8SR0443OE5NXzJ3YThvc28/edit?pli=1

walkman

Kullanıcı
Asiavcı ustam videoyu izledim. Bütün olayın yemlik adı verilen ve son eklemiş olduğunuz resimdeki yuvarlak içerisinde haç olan yerde (arkadaşın ayakkabı numarası 47-48 değilse) olduğunu düşünüyorum. Haçın bir kolu zaten yön vermiş.

23. mesajınızdaki ilk resimde gözüken kayalık olanın üst kısmındaki taşlar sonradan yerleştirilmiş.Buraya yoğunlaşmakta fayda var.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
1 hac
2 ana tavuğun bakış istikametinde farklı olan (muhtemelen dikme taş)
3 anasından ayrilamayan tepedeki civcivin verdiği tüyo

Aslı bolge hukumdarinin olayı. Yeri de bir yigma yahut kaya mezar. Ve bu etap çok kolay olmamalı. Zoru sevenlere bu bölümü de hitap eder. Ilk önce yukardaki 3 yazdığım sonra zorlari düşünmeli. Suyla ilgisiyok gibiysede ben suyu da kesfetmeli derim.

murathan

Kullanıcı
eşkiya işi olduğunu düşünüyorum. yüksek ihtimal 2 - 3 parça mal var etrafta.

baran

Kullanıcı
ustam bizde daha önce tavuk ve civcivleriyle bir yerde rastlanmıştık yalnız ekip çoktu ve içinde ihanetçi olanlar çıkmıştı.Tavuğun sırtında ki civcivin boğazında 1 tane altın varmış ve ekipden bazıları bizden habersiz o yere gidip civcivi kırmışlardı sadece 1 altın için milyonluk altınları kaybetmeye göze almışlardı.Nasıl dersenizde o civcivi kırdığınız halde diğer bütün mallar kayboluyormuş bir nevi sihir gibi..Bu tavuk ve civciv işaretlerinin anlamınıda rahmetli dedem bize söylemişti.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kaynanam rahmetli oldu da yine de onun ve senin hatırına bir iki kelam edelim.
öncelikle yakın bölge ise görmek isterim....
işareti orjinal kabul ediyorum.çünkü dere veya çağlayan olmazsa olmazıdır. başka ,
derenin dar olduğu veya çağlayan varsa ,her iki noktadan birinde başka bulgularımız olacak. çünkü sistemlidir. ne olacağa cevabı arkadaşlarımız araştırsınlar bakalım bulabileceklermi. onları göremeyen ana malzemeye zaten ulaşamaz. işaret ettiğim iki noktadan biri yerin gizeminin ana merkezidir. biraz açığındadır ,bir km. ye uzanacağı gibi daha yakın da olabilir.
yakınındaki olaylarına arkadaşlarımız değinmiş. tesbitinide çok kolaylıkla yapacak beceriye haizsin. ama tecrübesiz ulaşıkacak bir çalışmanın karşılığını da kimse aramasın. sağlıcakla.

Üst Alt