Tavuk Civcileri | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civcileri

ASİAVCI

Kullanıcı

NE GÖRÜYOR VEDE DÜŞÜNÜYORSENUZ

barış

Kullanıcı
yanlış yoldasın. burda mal suya bakar. yanliş yerden giriş. mezarı değil parayı ara. onuda 3 5 i bul.

KOMAGENE

Kullanıcı
barış üstadın dediği gibi yanlış yapıyorsun ustad vede yanlış yerlerdesın sana bir ıpucu vereyım gördüklerimden yola çıkarak hacın okunuşu şu haçın malı 4 ayrı yerde ve bir ayrıntı daha yemlık dediğiniz şey aslında yemlık değil mezar mal 5 yerde diğer 4 yer sabit 5. yerdeki malı haç yönlendirmiş haçın bize dediği de şu haçın malı da 4 de bölünmüş yanı toplamda 4+5= 9 ayrı parçaya bölünmüş bir mal var rastgele kazmaya devam edersen muhakkak ki 9 dan birine ulaşırsın ama ne zaman allah bilir (tabiki senden önce alınmamışsa):D

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Gördüğüm, çok güzel emareler.Daha derine diyor gibi. Ancak burdan alınacak emanet çekilen eziyete değermi bilmem. Tatmin edermi onuda bilmem, bu kişiye göre değişir. İnşallah umduğuna ulaşabilirsin.
Rabbim hayırlı rızıklar ihsan etsin. Kolay getirsin. Şerlilerin şerrinden muhafaza buyursun.

ersan

Vip Üye
arkadaşlr bu işaret yer kayasında oldaydı vede toplam sayı tek olsaydı cözüm konusunda bir sarun yoktu şöyleki metresine vede acacağınız derinliğe kadar ben size söylerdim fakat bundaki sistem farklı
bu tavuk vede civciler batıya bakıyor beni şu şekilde yönlendirirseniz faydalı olacağını duşunuyorum baktığı yöne 21 adım git burada kapalı hacı bul kuzeyine 7 adım at emaneti 1.5mt gibi kesin sonuçlar istiyorum ağzınıza sağlık fakat diğer söylediğiniz tum varsayımları zaten ben biliyorum hadi biraz canlanın bayramdan sonra iş başı ypacağım az katkı yawwww
merhaba ASI abi buraya bakilirsa gumu sistemli mal uzaklarda verilmis halde dusteriliyor en usteki civcivler havaya bakiyor demeki beni uzaklarda aramayin demek istiyor abi sen balim usta guzel cubuk yuruden ustalardan birisin bilirsinki isaretinden uzak olmaz bir gumu bu isaretin oldu kayali iyi bir incelesen faydasi vardir burdan gurdume gure ordaki civcivli tas koyulmaya benziyor .
ABI sana buyle bir olay anadem ustalarim da kusura bakmasinlar basimdan gecen.
2 ay unce beni buyle bior kayala guturduler 2 tane urulu yilan isareti var bir tasta arkadaslar 2 senedir urasiyorlar burda 4 mt derinde doal bir tas catla bulmuslar aynen maragirisine benziyor ve 9 mt kazdimi yer catlak pitiyor
ve ta bir tunel var kapali cubuklarlan inceledimde o da bos
ve bana tam bu yilanlarin isaretin unune 1 mt unde cok guclu cekim a;ldim tam 2,80 derinlik
onlara dedim tam mal burda deye bana gulmeye basladilar inanmadilar onlkarin akli bir yilan isareti gurdumu hep kesin mal marada deye biliyorlar.
yer ta duruyor acilmadimi arkadaslar hep ta devam ediyorlar tasi kirmaya .
ABI hayirlisi ama benim dedim yerleri bir cok dikatli incelemende faydan var

Üst Alt