Tavuk Civcileri | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civcileri

barış

Kullanıcı
bi metrede aşağı yukarı.sonuc 101 . kızılcık nerde

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Sistemli gömülerde şaşırtma amaçlı bir çok işaret kullanıldığı malûmunuz. Bilen bilirde, konuya yabancı arkadaşlar için açıklamada fayda var. Gömüyü yapan kisi veya kişiler ana işaretlerin yanı sıra birde sahte işaretler yapar ve insanların bunlarla oyalanmaları sonucunda esas hedeften uzak tutmayı amaçlarlardı.Umutsuzluğa sevketmek istemem ama bu ihtimalde göz önünde bulundurulursa daha verimli ve gerçekçi bir araştırma yapılabilir.
Tezimde israrcıyım, bu işareti gerçek kabul edersek yakınında belki ufak bir emanet olabilir. Ama esas mevzu biraz uzakta mesela karşı yamaçlarda varsa sıra kayalıklarda tamamlayıcı emareler olması lazım.
Birde bu tavuk civciv olayında yeni öğrendiğim bir bilgiyi bu vesileyle paylaşmak istiyorum.
İşaretin olduğu alanın 1km. yi Geçmemek kaydı ile etrafında (burda varsa yön verici işaret önemli) tavuk şekli verilmiş bir kaya aranmalı. Civcivde tavuğun sırtındaysa eğer bu kaya ana hedefi teşkil eder.
Bence mantıklı.
Yoruma açık.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
ea4f85a535bb19faf6075a20e7f5f83e.jpg
tavuğun ve arkadaki birinin baktığı istikamete dikkat! Tavuğun ağzı kapalı, alt ve üst gaga eşit görünüyor, aynı zamanda ibik belli değil bu durumda mesafe için baz alınabilecek en önemli donelerden yoksunuz. Tavukla beraber 6 figür var buda çift rakam ve malın yerde olduğunun nişanesi. Peki hedef nokta nere?

NormiA

Kullanıcı
tavugun üstündeki civciv zaten yönü vermiş o taraftaki kayalık alana yönelmeni tavsiye ediyorum saygılar..

ASİAVCI

Kullanıcı
arkadaşlr bu işaret yer kayasında oldaydı vede toplam sayı tek olsaydı cözüm konusunda bir sarun yoktu şöyleki metresine vede acacağınız derinliğe kadar ben size söylerdim fakat bundaki sistem farklı
bu tavuk vede civciler batıya bakıyor beni şu şekilde yönlendirirseniz faydalı olacağını duşunuyorum baktığı yöne 21 adım git burada kapalı hacı bul kuzeyine 7 adım at emaneti 1.5mt gibi kesin sonuçlar istiyorum ağzınıza sağlık fakat diğer söylediğiniz tum varsayımları zaten ben biliyorum hadi biraz canlanın bayramdan sonra iş başı ypacağım az katkı yawwww

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam ağzından bal damlıyor, ama takdir edersinki böyle sistemli işlerde hele birde bilgisayar başından biraz zor.
Öngörümü daha önce yazdım.İlaveten resimde işaretlediğim alanda yani karşı yamaçtaki kayalarda araştırma yapmanı öneririm. Arayacağın şey tavuk yemleyen bir insan figürü olabilir. Bunu bulursan iş bitmiş demektir. Gerisi çorap söküğü..
Haçın olduğu kayada ufak bir emanet kuvvetle muhtemel. .
Sırttaki civcivde harita muhtemel..
Anamalın3 veya 4 yerde birbirine yakın olarak gömülmesi muhtemel..
Hayırlara vesile olur inşallah
Bayramınız Mübarek Olsun
66038149b7d796c2000337b533c52bc1.jpg

ASİAVCI

Kullanıcı
öncelikle kacak kazının yanlış vede yasak olduğunu belirtirim bu görüntüler size bunu hatırlatsada durum şimdi bu şekilde yurümüyor yurumeyecekte kacak kazı yapmayalım yapanları uyaralım.

BU HACIMIZ VE ATACAĞIM CALIŞMA YAYAKLARIN TOPUK KISMINDA YAPILMIŞ

İLK ULAŞILAN İŞÇİLİKLİ TAŞ

AYNI SIRADA BİRAZ ALTINDAN CIKAN DİĞER TAŞ

BU İKİ İŞARET ÜÇGEN VEDE CİZİZLER BİTİŞİK BİRBİRİNE

Üst Alt