Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel- | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel-

guido

Kullanıcı
sayin ustalarim bazi arkadaslar kayalarda isaret oldugunu ve herhangi bir cisme benzettigini söylüyorlar, bazi ustalarim ayni görüsteyken bazi ustalarimda dogal diyor.
bu resimler kendi resimlerim...burda biraz olsun sanatini konusturmus el isi ,biraz isarette emek ve isaret oldugu net belli oldugu icin görsel olarak sunmak istedimki arkadaslarimizda isaret ararken gercek anlamda benzettigini degil isaret oldugu kanisina varsin ,hem yanlis yorumlarla ümit umut emek ve maddi zarara ugramasin hemde bizler acisina site acisina daha dogru tecrübeler edinelim,saygilar.

guido

Kullanıcı
ustam kendi resimlerim sana özelden nerede oldugunuda yazarim istersen,zaten orda calisilmasi mümkün degil askeri bölge oldu savas nedeniyle.....ayri yeten calisilcak birseyde degil bu semboller.

NOVANDA

Kullanıcı
Gerek yok güzel insan sadece birinin resmini şöyle çevre fotolarıyla burada göster and olsun hangisini dersen hata hepsinin yerini bu sitede nokta gibi söylerim. İster özelde ister burada .Yeterki Yerinde mi işaret çevre bir görelim.

guido

Kullanıcı
Gerek yok güzel insan sadece birinin resmini şöyle çevre fotolarıyla burada göster and olsun hangisini dersen hata hepsinin yerini bu sitede nokta gibi söylerim. İster özelde ister burada .Yeterki Yerinde mi işaret çevre bir görelim.

eyvallah hemen özelden yolluyorum!

guido

Kullanıcı
resimler yollandi ustam umarim gelmistir

guido

Kullanıcı
eyvallah kardeş inşalah gördüğümü yazdım... inşalah muhafak olursunzz...
novanda aslinda konuyu farkli yere cevirdi yani benim senin baskasinin resim önemli degil.....gidersin sit alanindan acik hava müzesinden resimler de koyariz konu benim senin foto degil....konuyu baska yere cekmenin bir anlami yok......kimsede kimseyi tanimadan ispatlamasinida istemesi Yanlistir ,benim bu konuda sunu anlatmak istedim.....insanlarin emek umut ümit ve parasini yanlis deyimlerle yönlendirip zarar verilmemesi....birseye benzetildigi icin herhangi bir dogal kayayi degil gercek anlamda sembol isaret olmasina özen gösterilmesi konusunda uyarmak istedimki burda her sembol her isaret te defineyle hazineylede alakasi yok...bir iki örnek resim sundum buna göre....ve yazdiklarimin arkasindayim.
konuyu ama takip etmeni isterim acikcasi en azindan bir iki gün boyunca...daha sonra birdaha konu actigim olmaz zaten.

Üst Alt