Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel- | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel-

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli dostlar istişarenin önemini bozkurt ustamız güzel bir biçimde ifade etmiş guido ustam burada ben senden daha bilgiliyim şeklinde bir tartışma doğru bir yaklaşım olmayacağı sizinde malumunuzdur insanlık hali bazen hepimiz kantarın topuzunu biraz kaçırdığımız maksadımızın dışında ifadeler kullana biliyoruz hata ve kusur aramaya kalkarsak birbirimizde o kadar çok kusur buluruzki müminler birbirlerinin kusurlarını örterler hep söylemişimdir bu tip sıkıntılı durumlarda meselenin doğru yönde çözülmesi için niyetlere bakmak çok önemlidir hiç birimiz burada çaka satmak için bulunmuyoruz kendimizi kanıtlamak veya para kazanmak gibi bir derdimiz yok bizim derdimiz vatanımıza milletimize insanlarımıza hizmet noktasında neler yapabiliriz Allah cc. ın rızasını kazanmaktır derdimiz yapabilirsek nasibimizde kısmetimizde varsa bilgilerimizi paylaşarak boşa kürek sallamamak novanda ustamızın kalitesini ve bilgisini tartışmam bile gayet iyi niyetle yardım amaçlı yaklaşımını yanlış değerlendirmeyin sizide az çok paylaşımlrınızdan tanıyoruz art niyetli olmayan samimi güzel bir kardeşimiz olduğunuz inancındayım lütfen Allah için rica ediyorum birbirinizle helâlleşin.. yana yana omuz omuza birlikte yürüyelim kalbi sevgi ve selamlar...

NOVANDA

Kullanıcı
Kıymetli dostlar istişarenin önemini bozkurt ustamız güzel bir biçimde ifade etmiş guido ustam burada ben senden daha bilgiliyim şeklinde bir tartışma doğru bir yaklaşım olmayacağı sizinde malumunuzdur insanlık hali bazen hepimiz kantarın topuzunu biraz kaçırdığımız maksadımızın dışında ifadeler kullana biliyoruz hata ve kusur aramaya kalkarsak birbirimizde o kadar çok kusur buluruzki müminler birbirlerinin kusurlarını örterler hep söylemişimdir bu tip sıkıntılı durumlarda meselenin doğru yönde çözülmesi için niyetlere bakmak çok önemlidir hiç birimiz burada çaka satmak için bulunmuyoruz kendimizi kanıtlamak veya para kazanmak gibi bir derdimiz yok bizim derdimiz vatanımıza milletimize insanlarımıza hizmet noktasında neler yapabiliriz Allah cc. ın rızasını kazanmaktır derdimiz yapabilirsek nasibimizde kısmetimizde varsa bilgilerimizi paylaşarak boşa kürek sallamamak novanda ustamızın kalitesini ve bilgisini tartışmam bile gayet iyi niyetle yardım amaçlı yaklaşımını yanlış değerlendirmeyin sizide az çok paylaşımlrınızdan tanıyoruz art niyetli olmayan samimi güzel bir kardeşimiz olduğunuz inancındayım lütfen Allah için rica ediyorum birbirinizle helâlleşin.. yana yana omuz omuza birlikte yürüyelim kalbi sevgi ve selamlar...

Benden yana helali hoş olsun abi .Ben kimseyi şimdiye kadar internet ortamında kırmadım . Kırmamda . Cevap demişti yazdım. Varsın ben kötü olayım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Kimse ortalığı velvele ye vermesin siz bilirsiniz guido usta diyelim . Güzel kardeşim sen bilirsin diyince kavga çıkmazmış sen bilirsin diyelim . Değerli kardeşim ispat sormuşsun . Konuyu değiştiren farlı yönlere gönderen ben değilim görsel diye açtın yıllardır var dedim. Arazi benim dedin ispatla dedim .Öteye geçmedim. İşareti ispatla demedim .araziyi dedim. ispatla yine yanlış anladın Defalarca gördüm bu resimleri . Hiç çevresi nasip olmadı sendende bunu istedim. İstemedimde sen bende var dedin. Sonrada bize bağırdın Ben altından geçen dereyi Basaklı kızdaki basak sayısını değirmeni etek sayısı çizgilerini Yılanın Kliseye olan mesafesini Yılanın kıvrımındaki Vyi hiç bir yılan öyle kıvrılmaz kıvrılamaz beli kırılır Vnin içinde kutsal açıyı sordum allah muhafaza ben kötü oldum klise kapısına sırt verince karşıdaki yığmayğı .Göremediğimiz A harfini falan filan öküzün yada koçun 21 deki kitonyen sunağını yığmayı bunları sordum ben kötü oldum Sen bilin guido............ Büyük yemindir ama 2 çocuğumun başı için ben sana yalancısında demedim .Allahım yar ve yardıncın olsun. Kusurumuza bakma .......... Güzel insan ..........

@guido kardeşim, görüldüğü üzere benim yorumumda doğrulanmış oldu ! yanlış anlama ile olaya biraz sert yaklaşdın.
ispat konusu teyid konusundan ibaret.

laciveert24 ustamda güzel yerlere değinmiş. birbirimizden istifade etmeliyiz, sende biliyorsan ona anlat,oda biliyorsa sana anlatsın, ve bilgi ortada güçlenir, ve öokgüzel sonuçlar cıkar.
ben biliyorum diyen her daim yönünü şaşırır.
selametle inş.

guido

Kullanıcı
@guido kardeşim, görüldüğü üzere benim yorumumda doğrulanmış oldu ! yanlış anlama ile olaya biraz sert yaklaşdın.
ispat konusu teyid konusundan ibaret.

laciveert24 ustamda güzel yerlere değinmiş. birbirimizden istifade etmeliyiz, sende biliyorsan ona anlat,oda biliyorsa sana anlatsın, ve bilgi ortada güçlenir, ve öokgüzel sonuçlar cıkar.
ben biliyorum diyen her daim yönünü şaşırır.
selametle inş.

eyvallah ustam siz öyle diyorsaniz öyledir....benden yanada helal olsun

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
eyvallah ustam siz öyle diyorsaniz öyledir....benden yanada helal olsun
Teşekkür ederim kıymetli dostlar her ikinizide canı gönülden tebrik ediyorum işte erdemli olmak budur Yüce mevlam sizler gibi doğruyu yanlıştan ayıran basireti cümlemize nasip etsin el ele gönül gönüle birliktelik diliyorum güzellikleri paylaşmak için...

impossibleman

Kullanıcı
Guido üstadım! Novanda abimizi bire bir tanıyan ve görüşen biri olarak sözlerine ben dahi kefilim. Kimseyi kırmayacağına, bildiğini paylaşacağına ve her türlü fedakarlığı da yapacağına birebir şahit oldum. Emin olun ki size yardımcı olabilmek için şunları bilmem gerek demek için ispatla kelimesini kullanır. Ve söylediği yerlerde ve mesafede gerekenleri bulduğumuz nadide bir kişidir. İnşaAllah aranızda kırgınlıkdan eser kalmaz ve dostumuz olarak her ikinizde kalırsınız. Saygı ve sevgilerimle güzel insanlar.

İRON

Kullanıcı
yavv bu yılanı ilk görenlerdendim lakin bu kadar gönül kırıcı olmamışımdır.
varsın diğer arkadaşın olsun ne kazanır ki.
benim açıdan mal,dan çok gönul almaktır,kazanmaktır.
geçen yıl açmıştım konuyu yanlış hatırlamıyorsam.ama onuda kırmışlardı hatta kıranda birewrbir tanıdığım biriydi..
ama boş hemde bomboş..
çubuklar işe yaramaz diyorsun lakin çubuklarla milyonları bulan var.
neyse fazla uzatmıyım gerekte yok uztamya..
ALLAH c.c sizide bizide ıslah eylesin.
kandiliniz mubarek olsun...

tuarec

Kullanıcı
yılan işaretinin bitliste oldugunu biliyorum yanlışmışım iron ustam

Üst Alt