Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel- | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel-

NOVANDA

Kullanıcı
Özelden de yazdım burada da yazayım hatta bana gönderdiğin resimleri iznin olursa buradada yayınlarım Alakası yok ördek ve yavrularının yada tavuk ve yavrularının hiç farketmez domuz ve yavrularının yapıldığı araziler bellidir . Bütün işaretlerin bir dili bir dini bir amacı bir yeri olur her işaret her yerde olmaz senin işaret deyip sitede yayınladıkların bu guruba girer. sen bana nekropol sunu çukurları açılmış mezarlar yazılı erken son dönem roma stelleri açılmamış yerler yolladın gönderdin Yine diyorum yayınla dersen yayınlarım oküz yada koç başı ile oyma mesafesi bellidir . Sit alanı demişsin yılanın olduğu arazi ördeğin olduğu arazi başaklı kızın olduğu arazi sit değildir. Ama sen bilirsin diyelim. İşin gücün rast gelsin. Kendini savunmak için diyonki bir yerlerden olabiilr resim konuyu ozaman paylaşım yada görsellik diye aç.Hoşuna giden bir işareti görüp arşiv yapabilirsin hiç sorun değil ama bunu konunda belirt . Görsel diye belirttin eyvallah bizde görsel diye yazdık .Sonra da dedinki işaretler benim .Bende anlamadım. Seninse devamı nerde Hadi birinde şarj bitti birinde telefon düştü .Birinde silik çıktı .Hepsimi böyle oldu . Tamam oldu .Eeee ozaman çevresini anlat .Şuvar bu var diye oda yok. Sonrada çıkmış mesajında insanların umut emek parası hayallerinden bahsediyon. Bende diyorumki arkadaş seninse gittinse gördünse aç görelim. Kötübir şey demedimki .Gidemediğin yer senin değil bilsende değil göremediğin işarette senin değil bilsende değil bu yüzden çevre resimleri isteyişim ondan acaba gittimi gerçekten gördümü diye Konunun sahibi gerçekten kendisimi diye .Deki bana işaretler kırıldı kabul .Ama yanında şuvardı desen araziyi saysan şuradan geldik şukadar mesafede şunu bulduk desen diyecemki evet gitmiş arazide gezmiş görmüş . Kimseyi tanımadan ispat isteyişimin arkasındayım .

Herşeye rağmen sen bilin patron.

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@guido usta gergin olmaya gerek yok, sen kendi isteğin ile @NOVANDA ustaya resim atıyorsun,( bu durumun yasak olmasına rağmen) oda hoş görmüş kabul etmiş, kendisinin işaret bilgisine güvenim oldugu ıcın sunu dıyebılırım. eğer sen bu konuda açmış oldugun resımlerın devamını ve aynı alandan resımlerı kendısıne attıysan ve yönleri ölçüleri belirttiysen seni olman gereken yere götürür,
yok farklı yerler gösterip işte buralar dıyıp ters köşe yaparsan ozaman oda zorda kalır.kendi için degıl senın ıcın zor durumda kalır, örnek koç kafası sorup burda topal ayı da var dersen hoppalaaa olur, ve yer teyidi bildiğin üzere bu işte esastır. şu kaydan şu kayaya mesafe nedir dıye sordugunda bılmıyorum dedıgınde o iş zaten yarım kalır. bu sebple yer senınmı sorusunun mantıgı budur , yoksa benım yerım senın yerın fark etmez, bulguyu kim daha ıyı anlatırsa ekmeğini o kişi yer.
bu herkez ıcın boyledır.

ve bu yazdıklarımı sen üstüne alınma, benım ıcınde böyle asiavcı ıcınde boyle harbici içinde böyle, ikizceli içinde böyle herkez için böyle, kim iyi anlatırsa ekmeği o yer.
konuda bir sıkıntı yok, sen yerler hakkında eminsen devam et, novanda usta sıkıntı etmez bu konuda emin olabılırsın.

guido

Kullanıcı
@guido usta gergin olmaya gerek yok, sen kendi isteğin ile @NOVANDA ustaya resim atıyorsun,( bu durumun yasak olmasına rağmen) oda hoş görmüş kabul etmiş, kendisinin işaret bilgisine güvenim oldugu ıcın sunu dıyebılırım. eğer sen bu konuda açmış oldugun resımlerın devamını ve aynı alandan resımlerı kendısıne attıysan ve yönleri ölçüleri belirttiysen seni olman gereken yere götürür,
yok farklı yerler gösterip işte buralar dıyıp ters köşe yaparsan ozaman oda zorda kalır.kendi için degıl senın ıcın zor durumda kalır, örnek koç kafası sorup burda topal ayı da var dersen hoppalaaa olur, ve yer teyidi bildiğin üzere bu işte esastır. şu kaydan şu kayaya mesafe nedir dıye sordugunda bılmıyorum dedıgınde o iş zaten yarım kalır. bu sebple yer senınmı sorusunun mantıgı budur , yoksa benım yerım senın yerın fark etmez, bulguyu kim daha ıyı anlatırsa ekmeğini o kişi yer.
bu herkez ıcın boyledır.

ve bu yazdıklarımı sen üstüne alınma, benım ıcınde böyle asiavcı ıcınde boyle harbici içinde böyle, ikizceli içinde böyle herkez için böyle, kim iyi anlatırsa ekmeği o yer.
konuda bir sıkıntı yok, sen yerler hakkında eminsen devam et, novanda usta sıkıntı etmez bu konuda emin olabılırsın.

egerki bozkurt ustam isaretlerden biraz anlasaydi öküzün kilise oldugunu yilanin yol göstereni oldugunu tavuk civcivin kilise girisi oldugunu bunlari bilirdi kendisine özellikle mihrap yolladim roma stelli yolladim....romadan zamaninda kacan ilk hiristiyanlara aittir..bunlar osmanlida kacmadi kurbaniniz olayim yapmayin ...bu bölgede birtek bunlar yasamamistir ermeni ler de sümerlerde yasamislardir genis bir yelpazeye sahip bu yer kücük kilikyadir ,bölge budur .

simdi ilk basta novada biraz mert olmali cikip konu disi birseyle ugrasmamali ,ispatla felan fistan ispat oldugunda hayir baska yer buralar,bilader seni ispatini nasil istiyorsun istersen suratimi da cekim novoda buyurmu diyim...olacak is degil biraz mantik yürüt,simdiye kadarki konularima bak.

ama ispat konusuna gelelim bozkurt ustam dedi ya novada ispatla....bende diyorumki Hodri meydan cok bilmislik yarisina girelim madem öyle

1.Define konusunda kim yurtdislarinda bulunmus görelim resimlerle ??
2.kim hangi ci hazlari var bir bakalim (elindeki iki cubukla bu isler olmaz)
3.kimin daha fazla buldugu seyler var -müze belgeleri var buyur resimlerle (yasak olsada)
4.kim daha fazla pratigi var bunuda görelim

actigim konularin hicbirinde calinmis foto yok acin bakin konularima....ha ayni yeri gezen olmusmudur gayet dogal olmustur elbet
buyur novada hodri meydan varmisin??

sana bir yazini hatirlatayim.....ben cok internet sitelerinde gördüm demissin.....bilader sen internet sitelerinde dolanirken biz yurtdisinda bu sembolleri cözmek icin universiteden prof cikicakta konusucam diye beklerdik....senin mesaj sayin begenin fazla olsun 1000 lerce olsun mod admin yada usta ol kullanici panelinde birseyi ifade etmez
ifade eden sadece pratik ve arastirmadir. bunuda burdaki üyeler böyle bile

mod admin usta özel üye diye kimseye bel baglanmasin.

barış

Kullanıcı
  • yılan iron un konusuydu. fakir babanın. hala oraya kadar tekliflerim vardı. güzel yerler. novandyı tanırım bire bir. yetiştiren büyük ustadır. sana gelince ....................................

guido

Kullanıcı
  • yılan iron un konusuydu. fakir babanın. hala oraya kadar tekliflerim vardı. güzel yerler. novandyı tanırım bire bir. yetiştiren büyük ustadır. sana gelince ....................................

buyur ustanla biraz bilgi yarisina girdim varsa vardir.......sana gelince klavye basindaki ustalardanmi bahsediyorsun yoksa harbi lerindenmi
yani yagcilarda inecekmi var diyeyim

barış

Kullanıcı
peki öküz kafasının yanında ki diğer şeyleri söyle nalı ceşmeleri kalesi yılanları nerde. topraği nasıl . kac köyün ortasında. şenlikler nerde yapılır. cocuk mezarı nerde. yeraltı şehrı girişi nerde

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bir malatyali arkadas sunu demisti bana kendisi mert delikanli bi cocuktu ...etrafa takili kalmadan kendini yolunu ciz git yoksa yolundan sasarsin

o arkadaşın senin iyiliğini düşünmemiş,
neden dersen,

Ömer (Radiyallahu Anh)’a Hayber ganimetlerinden çok değerli bir arazi düşmüştü. O, bu araziyi Nebi (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) ile istişare etti ve orayı; mülkiyetinin satılamayacağını, hediye edilemeyeceğini ve miras olarak paylaşılamayacağını belirterek ürününün fakirlere, yakın akrabalara, kölelere, Allah yolunda cihat edenlere, yolda kalmışlara ve yolculara tahsis edilmesi üzere vakfetti.
Buhari 2579, Müslim 1632/15

Hz. Enes: "Arkadaşları ile istişârede Hz. Peygamber kadar ileri giden bir başkasını görmedim" der (Tirmizî, Cihad 34).

Hz. Ömer için: “Siz bir danışmada oy birliğine varırsanız, ben size aykırı hareket etmem.” demiştir. (Ahmed bin Hanbel, 5/227)

Allah c.c ise işlerinizi bana iletin bana tevekkül edin buyurur.

“İş hakkında onlara danış! Kararını verdiğin zaman, artık Allah’a tevekkül et! Şüphesiz ki Allah, tevekkül edenleri sever.”
Al-i İmran 159

yani gördüğün üzere, istişarede etmekte fayda vardır, yalnız başına verdiğin kararlar ve yalnız gittiğin yol her daim doğru sonucu vermeyebilir.
selametle inş.

kötülüğünü istiyor olsa idim, senin için bukadar açıklama ve araştırmada yapmazdım değerli kardeşim.

guido

Kullanıcı
bak yukari bölgesinin nerde oldugunu ögren

Üst Alt