'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 52 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
bd377f1f219a108a56e482c821e7018d.jpg

walkman

Kullanıcı
aliveli ustam şimdi tüm ustalar sana karşı savaş açmış. Senin tarafında olmak demek debbağlar elindeki deri misali bilmem anlatabildim mi? :confused:

İyi madem bende onur600 ve komana ustamın yanına giderim.(orası 9. köy inşallah ordan da kovmazlar):oops:

Son düzenleme:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
aliveli ustam şimdi tüm ustalar sana karşı savaş açmış. Senin tarafında olmak demek debbağlar elindeki deri misali bilmem anlatabildim mi? :confused:

İyi madem bende onur600 ve komana ustamın yanına giderim.(orası 9. köy inşallah ordan da kovmazlar):oops:
Giriş serbest. .
Çıkış izne tâbi..

walkman

Kullanıcı
lacivert ustam görüyon dimi aliveli hemen beni sattı. Tokatlı arkadaş da pek güven vermedi sanki biraz zor çıkarsın bizden demeye getişmiş lafı tırstım şimdi. Aklım karıştı aliveliyle son birkez daha konuşup af dileyip geri mi dönsem yoksa Erzincan'a mı yerleşsem lacivert ustam sen ne dersin?

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
lacivert ustam görüyon dimi aliveli hemen beni sattı. Tokatlı arkadaş da pek güven vermedi sanki biraz zor çıkarsın bizden demeye getişmiş lafı tırstım şimdi. Aklım karıştı aliveliyle son birkez daha konuşup af dileyip geri mi dönsem yoksa Erzincan'a mı yerleşsem lacivert ustam sen ne dersin?
Erzincan yolcusu kalmasınnn
Hay da bir ikiii
Sende sakallılar grubuna katıl
Mantar gibi çoğalıyonuz zaten
Hacivert ustam
Geleni karşıla
Ama dikkat et
Hemşosunu her fırsatta tekmeleyen
Erzincanlı sakallıya ne yapar
Onu Allah bilir
Fitneyi de verdim ki
De bundan sonrasını sen düşün hemşo
Orta da kalacan orta da
Sakallılar bile seni arasına almıyacak

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bütün yorgunluğumu sitresimi attığım yer.
ALLAH hepinizden razı olsun.
ALİVELİ kardeşim, adam kazanmasını değil ancak kovalamasını öğrenmişsin.:p :p :p kırkbir kere maşaallah.
senin kovalamaya çalıştıklarına biz kucağımızıda gönlümüzüde açmışız,çatlada patla.:p:p:p
lacivert hocam senin özelliklerini ne güzel aydınlatmış. sende bu haslet varken ,kovalamana gerekte yok hiç zahmet etme. zaten hangi aklı başında insan yanında durmak isterki :D :D :D
KOMANA usatmızın karikatürünü WALKMAN kardeşiminde cevabını çok sevdim.tam alivelilik olmuş.:p

Üst Alt